Forum Forum inwestycyjneFundusze

Co mówią doradcy finansowi, panie w okienku...

Co mówią doradcy finansowi, panie w okienku...

yamaki / 83.24.197.* / 2008-10-10 12:43
Mam pytanie do osób które zainwestowały w fundusze inwestycjne za namową doradców finansowych, pań w okienkach bankowych itp. Co mówią wam osobom którzy stracili sporą część swoich oszczędności. Co wam radzą. Może poznamy jakieś ciekawe rozwiązania nieopisane na tym forum.
Wyświetlaj:
matu / 15.195.185.* / 2008-10-10 14:16
ja usłyszałem, że przecież inwestycja była poczyniona z załozeniem że gotówka bedzie potrzebna za dwa trzy lata wiec nie powinienem sie martwić startą tych 20%, ale na moje stwierdzenie, że może nam troche zająć aby odrobić te kilkadziesiat tysiecy nie usłyszałem odpowiedzi...eh
LdNek / 83.31.64.* / 2008-10-10 12:57
W drugą stronę to wiem. Kolega do uspakajającej go panienki w okienku powiedział, że na tonącym okręcie kapitan też stara się do końca żeby nie było paniki.
max1224 / 2008-10-10 13:26 / Tysiącznik na forum
a co mają mówić

Niektóre towarzystwa funduszy inwestycyjnych pobierają nie deklarowaną - czyli zazwyczaj maksymalną, na jaką pozwala statut - opłatę za zarządzanie, ale niższą. Wskazują na to zapisy w ostatnich sprawozdaniach funduszy

fragment tekstu pełna notka na interii
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy