Forum Forum inwestycyjneFundusze

Co proponujecie zamiast mBanku ?

Co proponujecie zamiast mBanku ?

poczatkujacy2 / 194.187.202.* / 2007-08-11 14:36
Co proponujecie zamiast mBanku ? Dziękuję za pomoc, Pozdrawiam
Wyświetlaj:
cortez / 2007-08-30 22:17 / Bywalec forum
Generalnie ja inwestuję przez mBank. Jestem zadowolony, wszystko jasno i przejrzyście, ale niestety oferta mBanku nie jest pełna i nie oferuje wielu funduszy. Dlatego też podpisałem umowę z niektórymi TFI bezpośrednio. Przykład - Union Investment. Inwestuję tam przez Unisieć (przez internet) i dzięki temu mogłem sobie kupic jednostki UniMaxDłużne, a taka operacja jak na razie przez mBnak jest nie możliwa.
użytkownik / 212.76.37.* / 2007-08-30 00:55
Cokolwiek. Każdy wybór będzie lepszy.
5 lipca br otrzymałem drogą mailową zgłoszenie rejestracji podania, które złożyłem osobiście na papierze w Centrum Finansowym mbanku na ul. Domaniewskiej w Warszawie. Podanie dotyczyło zwrotu nie wykorzystanego ubezpieczenia kredytu mieszkaniowego. Składając podanie, dowiedziałem się od pracownika banku, że powinno być rozpatrzone w ciągu 30 dni. Po miesiącu, gdy odpowiedź z banku nie napłynęła, moja żona, która była współkredytobiorcą, chciała dowiedzieć się, jaki jest status sprawy. Zadzwoniła na mlinię i dowiedziała się, że informację dotyczącą tej sprawy mogę uzyskać tylko ja, ponieważ ja składałem podanie. Nie pomogło wyjaśnienie żony, że kredyt zaciągaliśmy wspólnie, że miałem pełnomocnictwo do reprezentowania jej w banku, że jako współkredytobiorca ma prawo wiedzieć, co się dzieje z jej kredytem. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że w tych dniach zgubiłem swój identyfikator do rachunku w mbanku. Nie mogąc się zalogować poprzez stronę internetową i na mlinii, postanowiłem skorzystać z ogólnego kontaktu i zgłosiłem zapytanie w mojej sprawie mailem na stronie www.mbank.pl. Odpowiedź nie nadeszła. Po otrzymaniu nowego pakietu aktywacyjnego zalogowałem się ponownie na swoim koncie 29 sierpnia br. i zadzwoniłem na mlinię. Pracownik mlinii poinformował mnie, że podanie nie zostało jeszcze rozpatrzone i że może przyspieszyć jego rozpatrzenie, wysyłając komunikat wewnętrzny.
Pewnie mbank ma wiele atutów, o których jego klienci lubią opowiadać swoim znajomym. Ja jednak nie mam dobrego zdania o tym banku. Uważam za niedopuszczalne to, że bank nie dotrzymuje słowa i zostawia klienta bez odpowiedzi na jego pytanie. Na moim przykładzie widać, że bank, który oferuje klientom nowoczesne produkty, zapewnia im nowoczesne narzędzia obsługi i zarządzania własnymi pieniędzmi, może być całkiem przeciętnym bankiem. Okazuje się, że nowoczesną techniką posługują się ludzie ze wszystkimi ich słabościami i to oni ostatecznie decydują o jakości usług. I to jest najważniejsza myśl, którą chciałbym się podzielić.
Gdy tylko otrzymam odpowiedź w sprawie mojego podania, zlikwiduję rachunek w tym banku. Mam nadzieję, że odpowiedź otrzymam wkrótce.

Pozdrawiam,
PS Korzystam z Multibanku. Jest ok.
TaS / 2007-09-03 02:01 / Tysiącznik na forum
heh to nie pierwsza historia tego typu jaką słyszę.

Wynika to z prostej przyczyny, że w tym banku wszyscy są tylko jakimś numerkiem klienta, loginem i hasłem...

dlatego używam go tylko jako drugiego rachunku, pod sfi i jako dodatkowe bankomaty ... ing z Paniam/Panami za ladą bardziej mi odpowiada :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy