Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Co sądzicie o autach w abonamencie?

Co sądzicie o autach w abonamencie?

Mariuszkosmala / 2019-07-29 12:34
Chcę wziąć drugie auto dla żony, bo ja często wyjeżdżam, a moja rodzina zostaje wtedy bez samochodu. I tak zacząłem się zastanawiać czy nie wziąć samochodu w abonamencie, bo ostatnio tyle się o tym mówi. Podoba mi się opcja, że nie muszę się niczym przy takim aucie przejmować, bo wszystkie rzeczy, jak serwis, mam w cenie. No i możliwość zmiany auta już po roku. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Doradzicie coś?
Wyświetlaj:
kilmaciej51 / 2019-07-31 15:01
Ja znam Master1 i mogę polecić. Co prawda nie brałem od nich samochodu w abonamencie, tylko w leasing, ale jestem zadowolony. Wszystko poszło sprawnie, a auto jest w porządku.
Jeżeli chodzi o abonament to moja znajoma korzysta z takiego rozwiązania od kilku miesięcy i na razie sobie chwali.
Bogdan_malanowski / 2019-07-29 12:41
Auto w abonamencie nie są z pewnością przeznaczone dla wszystkich. Jeżeli tak jak piszesz jesteś bardziej nastawiony na używanie samochodu i nie masz czasu zajmować się jego naprawami, serwisem, ubezpieczeniem, itp. to abonament może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Ja interesuje się tym od kilku miesięcy, bo też zastanawiam się czy pod koniec roku nie wziąć takiego auta na 2 lata. Tym bardziej, ze na rynku są ciekawe opcje np. z autami używanymi, np. od Master1. Wtedy wyjdzie Ci to zawsze trochę taniej.

Najnowsze wpisy