Forum Forum inwestycyjneFundusze

Co sadzicie o funduszu Arka BZ WBK Akcji Środkowej i Wschodniej Europy FIO?

Co sadzicie o funduszu Arka BZ WBK Akcji Środkowej i Wschodniej Europy FIO?

Artur W / 88.199.125.* / 2007-06-27 13:55
Witam
Zastanawiam sie nad inwestycją w ten fundusz jednak mam mieszane uczucia ze względu na regiony w jakich ma on zamiar inwestować, co o tym sadzicie ?
Wyświetlaj:
performa / 85.222.32.* / 2007-06-27 21:29
1 czerwca br zainwestowałam w ten fundusz (w złotych) 15000... i to był najgorszy moment (najdroższa cena jednostki). Poczekamy, zobaczymy...
TaS / 2007-06-28 01:58 / Tysiącznik na forum
czas czas czas...

cierpliwość cierpliwość cierpliwość...

Arka to dobra firma - zrobili dużo dla rynku tfi w Polsce tymi reklamami - ale coś się jej nie wiedzie ostatni. Przerost kapitału :)
mariac / 2007-07-01 22:59
dokładnie. Takimi aktywami jak ma Arka Akcji trudno sie zarządza i stąd tak się obsunął. Ale Arka to dobre TFI i fundusz inwestujący w śr. i wsch. Europie moim zdaniem jest jak najbardziej obiecujący
TaS / 2007-07-02 00:19 / Tysiącznik na forum
mogliby to mądrale zamknąć lub choć podzielić... ja mam wrażenie, że oni nie sadzili, że ta reklama tak zadziała...
Egzorcysta / 2007-07-03 02:40 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Dokladnie. 4 miesiace temu jak wchodzilem w fundusze co sie spytalem znajomych jakie polecaja, albo znaja z doswiadczenia to 90% wymienialo Arke. " Nie znam sie ale chyba Arka jest dobra" hehe. Dobrze, ze przestudiowalem troche dokladniej internet i nie wszedlem w nia bo bym sie sparzyl.
TaS / 2007-07-03 14:27 / Tysiącznik na forum
to naprawde swietny fundusz, tylko jedno ALE...

zdobyc pozycje lidera nie jest trudno, ale ja utrzymac PIEKIELNIE TRUDNO :) (cos mi sie retoryka Jarka Kaczyńskiego udziela...)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy