Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

co sądzicie!!!! o spółkach....

co sądzicie!!!! o spółkach....

aagika / 2008-12-12 10:18
co sądzicie o takich spółkach jak: GTC, POlnord, Cersanit czy KGHM. Obserwowwalam je od 19
listopada i zauważylam ze na każdą spółkę przeznaczyć od 19.11. po 1000 zl zarobilabym
jakbym dzis sprzedala prawie 1400 zl. Tylko ze za duzo nie wiem o tych spolkach to są moje
wyliczenia, proszę o opinię czy teraz w tym okresie warto w nie inwestowac > Prosze o szczer
porady a nie jakies glupie wypowiedzi!!
Wyświetlaj:
mig23 / 217.172.230.* / 2008-12-24 19:43
Mam jedną z tych spółek inwestuję od 20,80 pln/polnord/ ale jak kurs na północ podnoszę stopy i tak pomału idziemy na płn. Myślę o kghm ale za wcześnie, trzeba czekac, az przyjdzie czas na surowce, pamiętaj , że giełda to nie wyścigi, kupuj ale nim kupisz, patrz na AT / na sygnały kupna i poziomy stopów/. Bez tego nie próbuj inwestować.
TWARDY56 / 2008-12-19 21:14 / Bywalec forum
tu nie szukaj dobrej rady kazdy z nas w topił kasę choć ma doświadczenie giełdowe teraz trzeba kupić i cierpliwie czekać kilka lat na zwrot zainwestowanej kasy giełda wymaga cierpliwości i stanowczości
xxxxl / 83.10.222.* / 2008-12-23 23:00
dokładnie
niektórzy jak wtopili kilka stuleci temu
np. na giełdzie w Amsterdamie
to do tej pory
nie odzyskali kasy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy