Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Co się opłaca …i dlaczego leasing?

Co się opłaca …i dlaczego leasing?

Money.pl / 2015-03-20 17:05
Komentarze do wiadomości: Co się opłaca …i dlaczego leasing?.
Wyświetlaj:
Bolek396 / 89.64.40.* / 2019-07-30 22:23
leasing się opłaca. I pamiętajmy, że nie chodzi tylko o samochody, czy sprzęty rolnicze - ja brałem ironcad - kwartalne raty, niski wykup. Za gotówkę by mnie nie było stać, a tak to program już na siebie zarabia.
KatarzynaP. / 89.75.154.* / 2018-10-03 11:18
Opłaca się na pewno leasing. Kwestia tego również co się finansuje. Rozumiem, że mowa nie tylko o samochodach. Dziś moim zdaniem opłaca się przede wszystkim leasing maszyn i urządzeń. Po bankach jednak trzeba się nachodzić a procedury nie są łatwe więc najlepiej korzystać z usług brokerów, którzy się w tym specjalizują. Ja współpracuję z premiumleasing24.pl z torunia. Kiedy chce leasing na urządzenia czy maszyny do produkcji to mam ofertę kilku banków. Mogę wybrać. Kiedy dojdzie do wyboru to nie muszę składać dziesiątek stron dokumentów. Pomogą mi i powiedzą kiedy co i jak się przyda. Dla mnie taki leasing dopiero się opłaca.
milek653 / 37.249.175.* / 2018-06-24 21:56
Zdecydowanie dobry leasingodawca to Europejski Fundusz Leasingowy http://leasing-torun.pl/leasing-maszyn-urzadzen/ To część grupy Credit Agricole, firma solidna i rzetelna. Do tego dobra obsługa no i najważniejsze - warunki w porządku.
galeuz / 37.249.168.* / 2018-04-23 12:01
no ja też wybrałem opcje leasingu, kiedy szukałem samochodu dla firmy. Ja akurat mam samochód z salonu Carolina Toyota Włochy i też od nich mam leasing (Toyota Leasing Polska). Bardzo korzystne warunki, a do tego umowa przejrzysta i bezpieczna
Firlej / 77.113.38.* / 2018-05-05 10:19
Jaki masz od nich samochód? Zastanawiam się właśnie nad zakupem używanego z salonu i chciałbym się do nich wybrać na rozmowę i obejrzeć modele na żywo
dariobr / 77.114.163.* / 2018-01-23 13:07
Ja dobrze oceniam te opcję. Oczywiście trzeba znaleźć dobrą firmę, ja po poszukiwaniach skorzystałem z Europejskiego Funduszu Leasingowego, to część grupy Credit Agricol, więc sprawa jasna i bezpieczna. Dają dobre warunki, nam najbardziej odpowiadały w każdym razie. Dzięki temu sfinansowaliśmy komputery, notebooki i serwery w naszej firmie i ruszyliśmy do przodu.
pokado / 37.235.48.* / 2017-10-05 11:43
Patrzcie namiary - leasing24.poznan.pl
A warto napisać głównie dlatego, że dają naprawdę dobre warunki - nie ma znaczenia, jakim jesteście klientem, jaka jest wasza historia. Bez większych problemów dostaniecie sensowne finansowanie. To już nie te czasy, że finansowanie jest realne tylko dla idealnych klientów.
ipik / 188.146.129.* / 2015-03-21 10:50
Oczywiście ze die oplaca tym co nie maja kasy na start. A le ma prosbe do czytelników. ?..tylko wtedy gdy.... kupujesz cos co pozwala ci zarabiac...a nie ful wypas bmw x3 by sie pochwalic...i obojetnie jaki masz przychod.
kupujesz glownie srodki trwale....nie ful wypas ciezarowke.....a raczej warsztat lub budynek. Jak splacisz masz zdolnosc kredytowa....i wtedy mozesz sobie pozwolic na co ci zona pozwoli. Ale.....radze miec zawsze przynajmniej polowe kredytu na koncie w dobrym banku. A jezeli leasing. ?.nazwiesz sobie wyporzyczenie....to napewno nie stracisz na tym i tego życzę
okazja / 83.20.255.* / 2015-03-21 10:18
przestrzegam przed leasingiem w Polsce.Naliczają sobie koszty wedle uznania,jak ci się nie podoba zabieramy auto.Wszystkie wątpliwości na nie uwzlględniają,ubezpieczenie 2 razy droższe,upomnienie 90zł,wypłata odszkodowania 90zł,mandat +90.Nie masz żadnych praw bo zabieramy auto,opłata za zabór choć tego nie dokonali 2000 bre/leasing
cassel / 89.69.38.* / 2015-03-21 05:39
"Na podstawie umowy leasingu, leasingodawca nabywa wskazaną przez leasingobiorcę rzecz i udostępnia mu ją do korzystania za określonym wynagrodzeniem, co najmniej równym cenie nabytej rzeczy".
Muskus, idź do szkół!
Jarjar / 89.65.50.* / 2015-03-20 22:57
Polecam wszystkim rozważenie wynajmu zamiast leasingu. Przykładem rewelacyjnego systemu jest program Smartplan jednego z dystrybutorów aut.
Dlaczego? Nie angażujesz środków własnych. Płacisz tylko cześć wartości auta, bo wykup jest na poziomie rynkowym (płacisz tylko różnicę miedzy wartością początkową a końcową z bardzo niskim oprocentowaniem). W każdej chwili możesz z niego zrezygnować (płacisz tylko karę 3 rat). Uważam, że program jest ciekawy i generuje niskie i co ważne przewidywalne koszty utrzymania auta s firmie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
octopuswwww / 89.65.50.* / 2015-03-20 22:43
bzdura! prosze o wskazanie firmy leasingowej, ktora wyleasinguje nieruchomosc malej firmie. Jak na razie to slysze, ze wartosc nieruchomosci to min 2 mln a obroty 15 mln. Wiec z czym do ludzi?
G / 91.236.129.* / 2015-03-20 22:35
Rata leasingu powiększa koszty a zakup np. za gotówkę nie...??? co za bzdura !!
Auto z kredytem da się sprzedać a z leasingiem trzeba szukać kogoś kto weźmie cesję leasingu więc znacząco zawęża to ramy potencjalnych kupujących w razie problemów finansowych.
Dodatkowo jak leasingodawca 2 raty przed końcem odbierze towar to nic z wydanych pieniędzy nie wróci!
zadowolony1975 / 192.162.151.* / 2015-03-20 21:49
Oj jakieś bzdurki tu czytam. Po pierwsze, jeżeli masz gotówkę która leży na jakimś marnym , kiepsko oprocentowanym koncie to nie bierz leasingu tylko za gotówkę. Po drugie leasing bierz zawsze od wielkiej znanej firmy leasingowej, taka firma Cię nie oszuka. Ja mam flotę ok 40 aut w leasingu i jestem bardzo zadowolony. A i jeszcze jedno, z leasingiem nie wolno się spóźniać bo konsekwencje mogą być przykre .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
E. / 81.190.53.* / 2015-03-20 21:34
W Polsce leasing może wziąć tylko ktoś, kto ma 100% pewności co do stałych dochodów. Są firmy, które przy najmniejszym opóźnieniu w płatności raty odrazu rozwiązują umowę i jednocześnie zawiązują ją za opłatą np 800 zł i tak co miesiąc mogą...A jak piśniesz słowo, to 2 łysych się pojawia po samochód i tyle z negocjacji.
wimprega / 178.182.75.* / 2015-03-20 21:32
Szkoda, że niewiedza wszystkich Przedsiębiorców nt możliwości finansowania leasingiem jest tak ograniczona.... Współczuję wszystkim, którzy nie czytali umów a teraz mają pretensje do Finansujące o ich realizację... Zadowolona z płacenia leasingu :-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
luc491 / 109.241.23.* / 2015-03-20 21:43
Twój wpis jest nielogiczny.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy