Forum Polityka, aktualnościPolityka

Co wygra Marcinkiewicz, jeśli przegra wybory?

Co wygra Marcinkiewicz, jeśli przegra wybory?

Money.pl / 2006-11-23 11:55
Wyświetlaj:
Floyd / 2006-11-24 12:18 / Tysiącznik na forum
Większość tu komentujących zachowuje się jak kibice na stadionie piłkarskim. Zaangażowanie emocjonalne po jednej ze stron daje dużo satysfakcji w szczególności gdy "nasi" wygrywają. Po meczu jedni przeżywają gorycz porażki, a inni wewnętrzne zadowolenie. Przychodzi jednak poniedziałek i obie strony wracają do codziennych, nie zawsze bardzo atrakcyjnych obowiązków. Życzę wszystkim kibicim meczu KM-GW samych sukcesów, a w przypadku porażki? No cóż, trzeba się będzie lepiej przygotować do rewanżu. :)
konradm / 89.171.78.* / 2006-11-23 20:24
czemu nie!! pochodzę z Gdyni-miasta, w którym kobieta postawiła wszystko na nogi (śp. Franciszka Cegielska).. nie widzę przeciwwskazań..
dziwię się jednak, że człowiek przegrany.. marionetka.. ma w stolicy aż tak duże poparcie!!
po wygranej wrócimy do kaczyzmu, bo Kazik nie ma żadnego zaplecza w stolicy.. już przebąkuje o współpracy z PO..
przypomnę, że kaczyzm oznaczał wstrzymanie rozwoju i wygonienie inwestorów z Warszawy do innych miast..
hmm.. na stanowisku prezydenta RP kontynuuje swoje dzieło.. wypędza inwestorów do innych krajów..
to chyba nie są już żarty..
Niezangażowany / 217.153.166.* / 2006-11-23 18:30
. Czy ktokolwiek z Was rozmawiał z nim osobiście. To facet na poziomie ucznia 3 klasy szkoły podstawowej. Wskazuje na to zasób słów jakimi operuje i konstrukcja prostych zdań "Ala ma kota", "Kot ma Alę" itp. To jest źródłem jego popularności po prostu iekszość Polaków rozumie co on mówi. Dziwię się tylko, że w Warszawie to też większość miałem o Warszawie lepsze zdanie.
eljotw / 83.31.22.* / 2006-11-26 17:27
hmmm, on po prostu wie, że trzeba się czasami zniżyć do poziomu rozmówcy (niezaangażowanego)
Krytyk / 83.238.168.* / 2006-11-24 11:52
Wydaje mi się, że Szanowny "Niezangażowany" więcej niz lekko przesadza. Wiekszość społeczeństwa polskiego stawia na wykształcenie, a co za tym idzie siłą rzeczy nie przedstawia poziomu "ALA ma KOTA" itd. Pogląd Pana jest całkiem "przedawniony",albo pochodzi Pan z nizin społecznych i jakimś cudem udało się wspiąć na drzewo rozwoju intelektualnego. POzdrowienia.
babcia / 83.6.223.* / 2006-11-23 21:55
Przykro że poziom zerówki dyskutuje o poziomie 3 klasy.
szkoda, że w naszym kraju jest tyle zacietrzrwienia.
leberał / 213.77.49.* / 2006-11-24 09:00
Niektórzy potrzebują belkotu do szczęścia...
babcia / 83.6.223.* / 2006-11-23 21:55
Przykro że poziom zerówki dyskutuje o poziomie 3 klasy.
szkoda, że w naszym kraju jest tyle zacietrzrwienia.
Normalny / 87.162.198.* / 2006-11-23 22:14
A Pani uwaza sie oczywiscie za madrzejsza bo wysyla sie dwa razy to samo dziekuje i pszepraszam jesli popelnilem bledy ale mam obcojezyczna klawiature i niema naszych wszystkich liter a to rozumieja juz w podstawowce. Pozdrowienia
Floyd / 2006-11-24 11:58 / Tysiącznik na forum
W podstawówce to wyobraź sobie, że niektórzy rozumieją jak przestawić sobie klawiaturę na język w którym się pisze, a niektórzy nawet potrafią to zrobić (ci z oceną powyżej 2 :).
ORWEL / 83.30.210.* / 2006-11-24 10:02
Ponoć teraz uczą czytania ze zrozumieniem i bardzo dobrze bo Ty nic nie zrozumiałeś.Proszę dużo czytaj literatury pięknej , ucz się języków , bąź jak najlepszy w tym co robisz a nie będziesz miał kompleksów i będziesz mógł samodzielnie postrzegać otaczjącą Cię rzeczywistość.
Życzę Ci tego ze szczerego serca .
Rada dotyczy większości matołków galopujących tabunami po forach internetowych.
zainteresowany / 83.21.255.* / 2006-11-23 16:46
Mnie osobiście nic nie zrobiła, jeśli nie liczyć jej podłego działania w swerze publicznej, to jednak patrzeć na to indywiduum nie mogę. Spójrzcie na te chytre lisie ślepia, albo na te zdięcia, używane do reklamy, a zrobione 20 lat temu - jeszcze kiedy była członkiem PZPR. Jej słowa, tak jak jej zdięcia są poprostu wielkim oszustwem. Ten Belfegor chce zdobyć przyczółek, albo jak koń trojański być wprowadzoną do środka, aby umożliwić reszczcie jej kumpli rabowanie z Polski tego co jeszcze pozostało.
Widząc ją nasuwa mi się uparte pytanie: czy dominacja różnych Rozecwajgów, Waltzów i Cymermanłów kiedyś, w naszych władzach, ustanie.
blen / 83.24.132.* / 2006-11-24 08:28
A zostało cos jeszcze do rozkradzenia? Przeciez juz nawet i księzyc ukradli....
Sabre / 2006-11-23 16:13 / Tysiącznik na forum
Pamiętam Marcinkiewicza za czasów jego największych sukcesów, czyli jako fordansera wywijającego hołubce na dyskotekach, czy też statecznie prowadzącego poloneza na studniówce. W trakcie ekonomicznego bełkotu z mównicy sejmowej na temat UniCredito. Jako błazna stojącego w szczerym polu w kasku budowlanym na głowie i „wyglądającego” przyszłych autostrad. Czy też chwalipiętę opowiadającego ile to on musiał się nachodzić, by załatwić inwestycję Skarpa (choć nie miał z tym nic wspólnego).
Jednak najbardziej będę go pamiętać będę jako marionetkę do specjalnych poruczeń. Animator pociąga za ten sznurek – Kazimierz jest premierem, za tamten – Kazimierz podaje się do dymisji, jeszcze inny – mamy Kazimierza komisarza, kandydata na prezydenta Warszawy.
To nie marionetka ma rządzić Warszawą, ale marionetkarz. W razie przegranej, Kazimierz na pewno dostanie coś eksponowanego na otarcie łez. W końcu lubiana pacynka zawsze się do czegoś przyda.
obserwator / 2006-11-23 21:02 / Tysiącznik na forum
do Sabre>> czytając : mam nieodparte wrażenie że czytam myśli człowieka sfrustrowanwego, niezadowolenego, ktoremu się nie udało, może to prowadzić do nieporozumień, bo ktoś czytając uwierzy a to nie jest prawda, to myśli rodem ze zmąconej sadzawki mogące wprowadzać w bląd, bo z prawdą niewiele maja wspólnego. Totalna krytyka to zmacona woda, 130 dietetycznych posłów PO , leniwie siedzących na kanapie PO, nic nie robią i powinni odejść w niebyt, ale sa i szkodzą, to tragedia, a wyczyny męża kandydatki na Prezydenta W-wy to obstrukcja zdrowego rozsądku, myśle że Twoje pisanie to jak p********** chorego człowieka, bo wysilek myślenia zrodził mysz w ciele słonia. Zal mi Ciebie.
Spiderx / 87.206.73.* / 2006-11-24 17:31
Chłopie może dużymi literami dotrze. KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ JEST STEROWANY, TZN. WYPEŁNIA POLECENIA PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. Przypomnij sobie kulisy jego odejścia z rządu. Kazik po prostu zaczął zdobywać popularność, nawet ośmielił się coś samodzielnie zacząć działać. I po prostu dostał rozkaz samodestrukcji jako premier. Bo premier jest w państwie osobą znaczącą i po prostu Jarosława Kaczyńskiego skręciło na myśl, że za czas jakiś Kazik zdobędzie poparcie polityczne i się usamodzielni. I już nie będzie wypełniał poleceń. TAK, WYPEŁNIAŁ POLECEŃ. Bo niestety Kazimierz Marcinkiewicz wypełnia polecenia Jarosława Kaczyńskiego i długo będzie pamiętał lekcję, kiedy jako premier zgłosił swoje "zdanie odrębne" i przestał być premierem. Ot tak, od ręki.
Bo chyba tylko głupiec mógłby twierdzić, że od czasu kiedy Jarosław Kaczyński został premierem "dostaliśmy przyspieszenia", co jakoby było powodem zmiany premiera.

Tak. BTW - było nie o PO, ale Tobie się rozmowę na temat udało skierować. Więc może wytłumaczysz zgromadzonej tu gawiedzi, jak to PO szkodzi? Nie przyklaskuje Kaczyńskim? Jest w opozycji? Coś jeszcze?
Mówisz że PO nic nie robi. Więc przypomnę, choćby ostatnie wydarzenia. PO zgłosiła - bo PiS widać zapomniał - projekt zmiany podatków na dwie stawki 18 i 32%. To program PiS, czyż nie? No i jaka była reakcja PiS? Pamiętasz może?
Sabre / 2006-11-24 07:38 / Tysiącznik na forum
Swoje żale zachowaj dla Siebie. Nie jestem sfrustrowany, a w życiu mi się powiodło. Jeśli w mojej pisaninie znalazłeś jakieś kłamstwo, to je wytknij - mogę podyskutować. Nie ograniczaj się do obelg, bo świadczą one jedynie o Tobie.
A mysz zrodzić miała góra.
jozbur / 212.2.100.* / 2006-11-24 11:01
Jemu i innym piszącym w tym stylu za to płacą ! To są najemnicy PiS-u, który w ten "uczciwy sposób" skutecznie wygrał wybory, bo "ciemny lud to kupi". Zamiast zdenerwowania okażmy im współczucie. Pzdr
ORWEL / 83.30.210.* / 2006-11-24 10:51
Sabre jeśli masz trochę uczciwości nawet w stosunku do samego siebie to oderwij się od żlych emocji.Pamiętaj że wszystko jest względne i jeśli jesteś tak wymagający w stosunku do KM to zwróć uwagę że po drugiej stronie poziom merytoryczny i mentalny w stosuku do tego cienkiego KM jest przerażająco niski.Mam mnóstwo znajomych wśród sympatyków PO - to moje środowisko. Radzę sobie dobrze w nowej rzeczywistoći ale zawsze myślałem i myślę samodzielnie.Coraz więcej wspomnianych znajomych odczuwa olbrzymi dyskomfort obserwując centralnych działaczy PO.
Sabre / 2006-11-24 11:40 / Tysiącznik na forum
Nie uważam że poziom merytoryczny HGW (mentalnego nie poruszam) był aż przerażająco niski. Czytałem jej publikacje, i mimo że nie byłem nimi zachwycony, uważam że w porównaniu z KM wypada zdecydowanie lepiej. Ona nie popełniłaby błędu Marcinkiewicza wypowiadając publicznie wierutne bzdury o UniCredito. Tą jedną wypowiedzią Kazimierz dał przykład ignorancji swojej i całego swojego otoczenia.
Nie jestem zachwycony HGW i PO, jeszcze raz zaznaczam, ale wybór Kazimierza jest tożsamy z wyborem Kaczyńskiego.
Czy jestem aż tak wymagający, spodziewając się po prezydencie Warszawy samodzielności? U KM możemy o tym zapomnieć.
orwel / 83.30.210.* / 2006-11-24 12:10
Pamiętam jedną z dyskusji w progamie T.Lisa ( wiosną ) gdzie profesor HGW wykazała się komletnym dyletanctwem , mimo że dyskusja dotyczyła jej branży . Nie darze jej sympatią ale byłem zażenowany. Pamiętam więcej takich kwiatków pokrywanych dużą dozą buty i agresji.Między innymi ta Pani spowodowała że utraciłem wręcz atawistyczny szacunek do ludzi z tytułem profesorskim.Ponadto nie lekceważyłbym mentalności.Ta Pani ma mentalność Kozłowej ( doskonała filmowa rola Zofii Merle) z Chlopów Reymonta , czyli kłótliwej chłopki .To nie ma znaczenia na stanowisku prezydenta stolicy naszego kraju?
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-24 12:46
Ja nie lekceważę mentalności. Tylko problem w tym, że Kazio jej nie ma - robi co mu każą. To plityczne zombie.
P.S.
Ciekawe te dyletanctwo Hanny, możesz napisać coś wiecej? Ja tego nie widziałem, a chciałbym się dowiedzieć o czym nie miała pojecia.
orwel / 83.30.210.* / 2006-11-24 13:47
Nie pamiętam szczegółów .Nie pamiętam nawet nazwiska osoby z którą dyskutowała.Pamiętam moje zażenowanie - to normalne ,pamiętamy najdłużej nasze emocje.Jeśli mi nie wierzysz i sądzisz że manipuluje to nasza dyskusja nie ma sensu.Ty nigdy nie spotkałeś się z tego typu wypowiedziami Pani Hani?
Ja pytałem czy nie byłoby Ci wstyd aby Cię reprezentował ktoś o takiej mentalności. A tak na marginesie mentalność jest związana ze społeczeństwiem jak i z cechami indywidualnymi , mają ją wszyscy tak jak wątrobę czy serce.
Proszę , mniej zacietrzewienia.
Pozdrawiam

hani










/
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-24 14:39
Pamiętasz jedynie swoje zażenowanie ... . Zatem masz rację że nasz dyskusja nie ma sensu.
P.S.
Nie jestem zacietrzewiony. Może cyniczny.
zdenek / 2006-11-23 16:59 / Tysiącznik na forum
nie czepiaj się Kazika nie jest taki zły
Sabre / 2006-11-24 07:33 / Tysiącznik na forum
Tak naprawdę nie uważam że Kazik jest zły. Problem w tym, że nie jest samodzielny i bardzo mi to przeszkadza.
Sabre / 2006-11-23 16:20 / Tysiącznik na forum
Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że wygląda to tak jakbym pisał dla niego epitafium:) To zupełnie niechcący.
Dla równowagi wierszyk, który popełniłem.

Nad Kazimierzem zjawa się unosi,
co o egzorcyzmy aż się prosi.
Okrutny widok demona oblicza.
Z profilu, drży już stolica.
On Kazia na kandydata awansował.
Jednak z premiera zdegradował.
Cóż za zdumiewająca kariera,
Na komisarza z … premiera?
Demon zawładnął nim całkowicie,
Wyjaławia jego duszę skrycie
„Osobowość” rigor mortis już drąży,
Pomóc i ojciec dyrektor nie zdąży.
Czy pozbędziesz się tego „opętania”,
Czy zameldujesz wykonanie zadania?
Bo Warszawa nie będzie kontenta
z marionetki prezydenta.
ORWEL / 83.30.210.* / 2006-11-24 11:15
Sabre ,ja czasem dla przyjemności grywam ze słuchu na pewnym instrumencie.Mało tego chcę sobie kupić saksofon.Jednak robie to tylko dla siebie , nikt inny słuchać tego by nie wytrzymał.
Pozdrawiam
Sabre / 2006-11-24 11:43 / Tysiącznik na forum
Ciebie drażni moje wierszoklectwo. A mnie drażni Twój nick. Uważam że troszkę szacunku dla tego wybitnego autora się należy.
Liberał / 2006-11-23 15:30 / Bywalec forum
Ja bym chciał by przegrał po to by sprawdzić słuszność przewidywań autorów artykułu.
dw / 156.17.12.* / 2006-11-23 15:53
A ja chciałbym, żeby wygrał. Nasza stolica miała by nadal uczciwego i przedsiębiorczego gospodarza.
kuba11000 / 87.205.73.* / 2006-11-24 09:19
Uczciwy, Prawy i Sprawiedliwy ale tylko z nazwy!!!, jak cały PIS. Tak naprawdę chodzi tylko o władze i kase
jb / 84.10.103.* / 2006-11-23 20:30
On jest tak samo przedsiębiorczy jak Ty! Moherku.
Falkonetti / 83.17.51.* / 2006-11-23 16:10
Każdy ocenia jak widać własnymi kategoriami... Tacy lepiej jeżeli wyjadą do Irlandii...
Spiderx / 87.206.73.* / 2006-11-24 17:48
A zastanowiłbyś się zanim coś napiszesz. W Polsce pracuje (i płaci podatki oraz ZUS) około 15 mln obywateli. Teraz ze 3 mln się obrażają i jadą do Irlandii. I jak myślisz - co się stanie? Nie, premier nie dodrukuje pieniędzy ;) Zmniejszą się wpływy z podatków i do ZUS. I co się stanie? Ano albo podniosą podatki i Tobie oraz innym pracującym się pogorszy - chcąc nie chcąc. Albo obniżą świadczenia z ZUS i pogorszy się emerytom i innym świadczeniobiorcom ZUS (czyli prawdopodobnie kogoś z Twojej rodziny też to dotknie).
No i co, dalej chcesz ludzi do Irlandii wysyłać? Dobrze, że choć ten rząd ma na tyle rozsądku i nie wygłasza takich bredni, nawet jak jego wyborcy rozsądku nie posiadają.
gogo2 / 83.27.23.* / 2006-11-23 14:26
na dodatek bez własnego zdania, zdalnie sterowany niczym samochodzik na baterie - słowem chłop bez nabiału.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-11-23 14:15
W związku z żałobą narodową zrobię tylko skromy komentarz. Panie Marcinkiewicz wraćaj do Gorzowa!
zdenek / 2006-11-23 14:45 / Tysiącznik na forum
hahaha zaraz cię posłucha hahaha.
powiedz to 1/3 mieszkańców Warszawy niech jadą tam skąd przyjechali.
a tak serio to pachniesz rasistą
Spiderx / 87.206.73.* / 2006-11-24 17:56
Chyba Panie Kolego zostało tutaj popełnione SEMANTYCZNE NADUŻYCIE ;)
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-23 15:12
A przedstawicielem jakiej to rasy jest Marcinkiewicz?
Liberał / 2006-11-23 15:23 / Bywalec forum
"Rasy panów rządzących."
nie kojarzcie tego z nazizmem
grubasek / 2006-11-23 13:31 / -
mam nadzieje ze przegra,a wtedy zniknie na zawsze.PiS nie wybacza przegranym.
Z niebytu wychynales do niebytu powrocisz.
zdenek / 2006-11-23 14:46 / Tysiącznik na forum
twoje niedoczekanie
sambor / 81.210.89.* / 2006-11-23 12:50
Naprawdę to zadziwiające, te wasze problemy.
To wszystko nic naprzeciwko wieczności.
ZGINELI LUDZIE, że nie Wasi bliscy ?
zdenek / 2006-11-23 12:58 / Tysiącznik na forum
statystycznie tylko na polskich drogach ginie dziennie 14 osób.
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-23 12:56
Jeżeli to wszystko marnośc dla Ciebie, to po co zadałeś sobie trud przeczytania i skomentowania? Niczym inkwizytor, sprawdzasz czy inni są pogrążeni w żałobie tak mocno jak Ty?
Życie toczy się dalej.
Sambor / 81.210.89.* / 2006-11-23 14:32
Gratuluję elokwencji i długich lat życia życzę -rzeczywiście otwierasz mi oczy na "ludzi"
przebrzydły liberał / 213.158.197.* / 2006-11-23 15:46
Bardzo bym chciał aby właściwie zajęto się wciąż żyjącymi ludźmi- niewolnikami pracującymi we Włoszech. Podobno zabijano tam ludzi. Nie zauważyłem, aby władze się tym specjalnie przejeły.
zdenek / 2006-11-23 12:41 / Tysiącznik na forum
nie przegra znam wielu wyborców SLD i pójdą zagłosować na Kazika bo wolą jego od pustej Watzówny .
znam też wielbiciela PO który zagłosował i zagłosuje na Marcinkiewicza bo Waltzówna mu nie pasuje.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:01
Tu się zgadzam. Moherowi socjaliści z SLD na pewno poprą moherowego socjalistę z PiSu. Jedynie liberalna inteligencja z SLD może zaakceptować liberała, ale to jak wiadomo jest mniejszość. Głównym elektoratem partii socjalistycznych PiS i SLD są zawsze mohery.
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-23 12:58
To już jest was 5-6 osób. Jeśli frekwencja wyniesie nie więcej niż 10, zwycięstwo Marcinkiewicz ma pewne.
zdenek / 2006-11-23 13:08 / Tysiącznik na forum
tu nie chodzi o to ile osób tylko o to że Gronkiewicz nie ma monopolu na głosy po Borowskim oraz nie ma monopolu na głosy wyborców PO
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:10
Zgadzam się, za to Marcinkiewicz ma monopol na głosy socjalistycznych moherów, nieważne czy akurat w tych wyborach głosują na PiS czy na SLD.
zdenek / 2006-11-23 13:22 / Tysiącznik na forum
dobrze wiesz że nie ma .
przypomnę ci jeszcze że według osób wysoko postawionych w PO to program PO jest o wiele bliższy programowi szeroko pojętej lewicy niż program PIS
ale dla mnie to zwykli tandeciarze i taniochwyty
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:29
No tak, bo przecież PiS przebił socjalizmem nawet SLD. Patrz się na czyny PiSu a nie na ich program. Co zostało z taniego państwa PiSu (który to slogan zresztą ukradli od PO) albo niższych podatków? Prywatyzacja stoi. W tym wypadku rzeczywiście można powiedzieć że PiS jest dużo bardziej socjalistyczny od SLD niż SLD od PO.
henryczek / 157.25.157.* / 2006-11-23 12:46
Jesli wziac pod uwage bezpieczenstwo energetczne Polski to lepiej niech Kaziu zostanie prezydentem Warszawy, ktora mi osobiscie zwisa (nie moj problem) niz prezesem Orlenu. I tu i tu sie nie nadaje, ale w Orlenie narozrabialy znacznie wiecej.
zdenek / 2006-11-23 12:56 / Tysiącznik na forum
A na czym szanowny pan opiera swoją opinię.
czy przypadkiem nie na tym że jest z PIS a wszystko co z PIS jest be.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:06
Socjalizm jest be, PiS to socjalizm, więc wszystko co z PiSu jest be. Prościej się nie da zdenek, spróbuj powalić głową w mur może do ciebie dotrze.
axxel / 83.11.60.* / 2006-11-23 14:33
Witam ładnie :)
Widzę że socjalizm staje sie obsesją Pana jliber ,
ale proszę uwazac .. bo z obsesjami tak sie dzieje ze z biegeim czasu ogarniają całe zycie człowieka .. i po jakimś czasie wszystko staje sie obsesja .. a zycie z czymś takim za wygodne nie jest.
Czy nie szkoda naszego życia na zajmowanie sie sprawami (pier__łami) na które nie mamy wiekszego wpływu.
Ja osobiście nie metkuje ludzi pod wzgledem ich przynależności do tego czy owego .. bowiem zycie nie raz mnie juz zaskoczyło na plus .. i "zdezało" mnie z mądrymi ludżmi należącymi do "niemadrych" partii.
Miłego dnia :)
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 14:44
Obsesja to zbyt wiele powiedziane. Bardziej ambicja aby ludzie zrozumieli jak wiele socjalizmu jest w programach partii pozornie się od niego odcinających. SLD czy LPR przynajmniej nie ukrywa swoich korzeni, odpowiednio marksistowskiego i narodowego socjalizmu. PiS zaś stosuje nowomowę nazywając swój stosunkowo umiarkowany socjalizm "solidaryzmem". Nie dajmy sobie zamydlić oczu.
marek19-53 / 83.24.36.* / 2006-11-23 22:32
Trudno będzie przekonać kogokolwiek stosujęc wyłącznie prymitywną propagandę, rzucając sloganami. Jeżeli na dodatek Jeżeli na dodatek piszący jest zacietrzewiony, jednostronny, obsesja wykrzywia mu pióro (klawiaturę) a złość twarz to jest bardzo nieprzekonujący.
zdenek / 2006-11-23 13:17 / Tysiącznik na forum
skrajności są be , skrajny liberalizm też jest be
i ty dobrze o tym wiesz jesteś inteligentny i nie głupi
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-23 13:32
Ehhh, co ty stary wiesz o skrajnym liberalizmie. Kaczyńskiemu przykładowo już nic nie pomoże, ale ty dla odmiany moglbys sprobowac zasiegnac o liberalizmie z innych zrodel niz z dzieł Lenina.
czater / 2006-11-23 12:32 / Tysiącznik na forum
Nepewno Jarus znajdzie dla niego cieplą posadke w panstwowej firmie
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy