Forum Spółki giełdowe LW Bogdanka SA

Co z akcjami spółek z GPW? Oto prognozy analityków

Co z akcjami spółek z GPW? Oto prognozy analityków

skomentuj
Wyświetlaj:
lalalala / 77.254.152.* / 2012-07-29 21:19
Tacy mądrzy analitycy w ING a fundusze ING mają się wyjątkowo paskudnie.Na niektórych strata wynosi 75%-tak pięknie zarządzają naszymi pieniędzmi.Weźcie może do pomocy analityków z innych banków którzy nie dopuszczają do aż tak wielkich strat i starają się je odrobić a wy siedzicie na laurach i figę was obchodzą nasze pieniądze.WSTYD.Powinna się tym zająć jakaś komisja
GRAMM / 89.229.219.* / 2012-07-29 21:00
Inwestujesz na GPW?, nie słuchaj tego co mówią analitycy, bo ich mowa to bełkot w stylu "pokaż mi Twój dowód,a powiem Ci ile masz lat".
Zdrowy rozsądek, cierpliwość i brak pazerności, oto sukces gry na GPW. Niestety większość z graczy nie trzyma się tych sprawdzonych zasad, a potem płaczą i obwiniają o straty wszystkich od polityków, po analityków, oprócz oczywiście siebie.
Pozdrawiam wytrwałych w dążeniu do wyznaczonych celów.
marianmal / 2012-07-29 19:50
"akcje polskich banków nadal są relatywnie drogie w porównaniu do papierów zagranicznych konkurentów"
Co za bzdura! A jakie mają być, skoro nasze banki co do zasady nie inwestowały w trefne przedsięwzięcia spekulacyjne i ich kondycja jest przez to b. dobra? Poza tym i tak wiele banków jest IMHO niedowartościowanych jeszcze (w szczególności GNB).
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy