Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

co z mostostal w-wa

co z mostostal w-wa

zbyszek 42 / 2007-06-15 18:15
witam, jestem nowy ale już trochę rozczarowany . wydawałoby się że po ogłoszeniu wyników wyboru EURO 2012 wszystkie firmy z branży budowlanej ruszą z kopyta a tu ,,kicha"
trochę drga mostostal z-e. ale ,,warszawą" jestem zniesmaczony
co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
M.P. / 213.158.196.* / 2007-06-17 20:35
TO STRATA CZASU OCZEKIWAĆ NA WZROST SPÓŁEK BUDOWLANYCH KTÓRE SZTUCZNIE ZOSTAŁY. WPROWADZONE NA WYŻYNY PRZYKLAD BUDIMEX INWESTUJĄC W INNE SPÓLKI MOŻESZ KILKA RAZY OBRACAĆ TYM KAPITAŁEM.
blueberg / 2007-06-16 22:34 / Tysiącznik na forum
komu by sie wydawało? twoje myślenie zdadza, że słabo znasz gpw, radzę wpierw troche poczytać- sprzedawaj fakty-znas to? - po info o euro akcje rosły jeden dzień-i to nie cały-dopiero rozwój sytuacji, kolejne infa, dane pokażą co moze sie dziac na akcjach
pzdr
jeż / 2007-06-16 21:55 / Bywalec forum
wybór EURO 2012 to początek drogi, dalej to okres projektowania, wykupu gruntów pod przyszłe obiekty, postępowania przetargowe.
Z chwilą ukazania się podstawowej informacji o wygraniu przetargu i zawarciu umowy na realizację obiektów Euro 2021 - Mostostal W-wa wystartuje z kopyta wysoko w górę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy