Forum Forum dla firmDotacje

co zrobić z działką w górach?

co zrobić z działką w górach?

jarett / 90.156.5.* / 2008-04-09 23:54
Witam,
Mam taki „problem”. Posiadam w atrakcyjnej miejscowości w górach ( Dolny Śląsk ) dwie działki ( przylegające ). Jedna 9 arów – budowlana, stoi na niej dom. Druga 50 arów – rolna ( ale nie będzie problemy z przekwalifikowaniem ). Ziemia jakiejś 5tej albo 6tej klasy. Działka bardzo nierówna, częściowo zadrzewiona. Uprawiać się tam da najwyżej koper a i na to nie ma czasu ( nie mieszkam tam ). Działka leży i kwiczy. A miejscowość może niedługo się zrobić dużo ciekawsza, bo będzie z niej startować kolejka linowa na pobliski szczyt na zboczu którego znajduje się duży kompleks narciarski…

Zastanawiam się jak można sensownie spożytkować tę nieruchomość. Sprzedawać jej nie chce. Budować na niej na razie nie mam kasy. Czy przychodzi wam coś do głowy? Może można się z tego tytułu wystarać o jakieś dotacje/dofinansowania/granty z Unii? Z jakiego tytułu? jakie są warunki? Może macie jakieś inne pomysły ? Rzućcie chociaż tematy to będę je zgłębiał bo na razie zupełnie nie wiem jak zabrać się do sprawy.

Najnowsze wpisy