Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Co zrobic z Polisa Plus w CU

Co zrobic z Polisa Plus w CU

andrzej6404 / 2008-09-25 02:57
Witam wszystkich formowiczow
Prosze o podpowiedz
od 11 lat posiadam PoliseUniwersalna Plus w CU, przed rokiem zmienilemrozdial srokow w skladce regularnej na 20% w Funduszu zrownowazony i po 40% w Funduszu dynamicznym i Funduszu Akcji
wartosc polisy na dzien dziejszy to ok 28000 zl przy ostatnich kwartalnych skladach w grancach 1500 zl, suma ubezbieczenia to ok 1900000 zl
moze ktos podpowie mi jak ja sprobowac nieco odbudowac kapital , niestaty moj doradacva z CU mimo zapewnien o kontakcie niestaty nie wywiazuje sie z tego.
Na Forum przeczytalem ze CU oferowalo przejsciena nowa elastyczniejsza forme polisy, niestety takiej propozycji tez nie otrzymalem
prz 11 lat zdecydowanie wiecej wplacilem myslc o budowania i kapitalu i ochronie zycia, owdzem to drugie jest ale kapital?
patrrzac na wykresy zarzadzania tymi funduszami to wyraznie dostaly w ostatnim czasie w leb - pomimo ze tez tam jest mowa o lokowaniu w bezpiczne instrumeny finansowej
w co ewentualnie zmieniec (fundusze) lub jak sie zachowac w obecnej sytauacji,

Mam tez drugie pytanie co mozna zronbic na dzien dzisiejszy z Mlodziezowa Polisa ubezpieceniowa z funduszem inwestycyjnym.
Przed 11 laty niestety nie bylo duzego pola manewru na ranku

Dziekuje za Podpowiedz i Porade
Wyświetlaj:
niezadowolona / 157.25.31.* / 2009-01-20 20:44
Panie Andrzeju. Zlikwidować polisę, bo to samo zło teraz!!! Diabeł wymyślił polisy na życie i teraz agenci tylko oszukują ludzi. Niech Pan szuka rady i prawdy w Radiu Maryja!!!
Lech3 / 2009-01-20 22:20 / Bywalec forum
O tak . O tak .
Amen
lezdrub@interia.pl / 79.185.87.* / 2008-12-10 17:25
Panie Andrzeju.
Widzę ,że do tej pory nikt na tym forum panu nic nie doradził.
Fakt jest taki że ma pan program kosztowny,ale nie skuteczny w dziedzinie budowania kapitalu. Lwia część pana wpłat pokrywa koszty obsługi tj ponad 10%.pózniej pobierane śa koszty ryzyka i dopiero ta terzta wpłaty buduje kapitał, który na wypadek smierci buduje pan kapital firmie ubezpieczeniowej. Czy pan wyczytał już to w tej umowie czy jeszcze nie.
Proszę sprawdzić jeszcze jak wąska ma pan ochrone ubezpieczeniową.Polisy te wystawiane wlatach 90-ych zawierały tylko trwałe kalectwo;
- utratę rak nóg,słuch wzroku.Mając taka polsę mozna mieć duże obrażenia powypadkowe i nie otrzymać ani grosz odszkodowania.
Bo narazie stwierdzil Pan jedenie,że wolno buduje się kapitał

Pisze pan,że nikt panu na biężąco nie doradza.
Ze miał pan ulokowane w funduszach z duża zawartością akcji i nikt w porę nie doradzil panu ,aby zrobić konwersję na okres bessy w fundusze bezpieczne.

Prawda jest taka. trzeba pożegnać ta firmę i tą obsługę.
w tej firmie agenci są zajeci pisaniem nowych umów, a nie obsługą.
Wielu z nich na renku finansowem zna się jak WILK na gwiazdach

moja propozycja jest prosta:
Należy założyć polisę czystoochronną byłby to koszt 198zł/m. Polisa o szerokim zakresie
- uszczerbek na zdrowiu
-niezdolnośc do pracy
-płatnosci za pobyt szpitalny
-Swiadczenia za grożne zachorowania typu zawał ,nowotwór i inne
-Smierć w wypadku komunikacyjnym wypłata 300 tys zł
-Ubepieczony jest również wspólmałozonek.

Resztę to jest 300 inwestować w skutecznym programie inwestycyjnem
Program ten ma fundusze które zarabiają wiecej niż te które pan posiadał do tej pory i w 100% stanowią inwestycję

.Najlepiej jak Pan zadzwoni 600 942 367. POMGLEM już wielu osobom.
Nie jest pan pierwszy i nie ostatni z takimi samymi problemami.
Wszystko zmieni sie Panu o 180* Teraz jest Pan smutny,a zacznie się Pan uśmiechać.
eme / 83.22.12.* / 2008-12-15 14:36
lezdrub jezeli proponujesz :
Należy założyć polisę czystoochronną byłby to koszt 198zł/m. Polisa o szerokim zakresie
- uszczerbek na zdrowiu
-niezdolnośc do pracy
-płatnosci za pobyt szpitalny
-Swiadczenia za grożne zachorowania typu zawał ,nowotwór i inne
-Smierć w wypadku komunikacyjnym wypłata 300 tys zł
-Ubepieczony jest również wspólmałozonek.


sprecyzuj na jakich warunkach klient otrzyma w/w opcje i w jakich przypadkach te opcje nie zostana nigdy wypłacone.!!!!
Propozycja twoja jest powiem krotko ... do bani.
Jestes jednym z tych ktorzy zaproponuja klientowi wszystko aby tylko go pozyskac. Gdzie twoja odpowiedzialnosc za taka polise. Jezeli masz odwage napisz temu klientowi kiedy swiadczenie nie zostanie wyplacone :):) Mysle ze wyrzuci cie za drzwi jak domokrążcę.
lezdrub@interia.pl / 79.185.80.* / 2008-12-15 19:54
Ta propozycja w stosunku do propzycji w ING jest dwukrotnie tańsza .
Wszystkie opcje działają do 65 r. zycia. Opcje wypadkowe są dożywotnie.
Widziałeś kiedyś EME taka polisę.

Jeszcze raz ci mówię,ze po moich rozwiazaniach już nikt nie poprawi.
Moich polis klienci nigdy nie porzucają, bo te polisy sa dla ich dobra.

Jeszzcze raz ci EME piszę,że ja bubli nie sprzedaję.
eme / 83.22.12.* / 2008-12-16 08:52
lezdrub jezeli masz cywilna odwage odpowiedz na moje pytania dotyczace twojej propozycji.Ponawiam pytanie.

lezdrub jezeli proponujesz :
Należy założyć polisę czystoochronną byłby to koszt 198zł/m. Polisa o szerokim zakresie
- uszczerbek na zdrowiu
-niezdolnośc do pracy
-płatnosci za pobyt szpitalny
-Swiadczenia za grożne zachorowania typu zawał ,nowotwór i inne
-Smierć w wypadku komunikacyjnym wypłata 300 tys zł
-Ubepieczony jest również wspólmałozonek.


sprecyzuj na jakich warunkach klient otrzyma w/w opcje i w jakich przypadkach te opcje
nie zostana nigdy wypłacone.!!!!
lezdrub@interia.pl / 79.185.115.* / 2008-12-16 18:46
To jest ubezpieczenie pakietowe
Opcje wypadkowe nie działaja w IV grupie ryzyka i sportach ekstrymalnych typu lotnie
Opcje wypadkowe są dozywotnie.
Cieżkie zachorowania do 65r życia.wypłata 30 tys za każde cięzkie zachorowanie max wypłata z tej opcji 120 tys.( 4 zachorowania)
Ubezpieczenie na życie jest bezterminowe.
Kiedys firma te 100tys. bedzie musiała wypłacić(przecież każdy kiedyś umiera)
krzek / 79.187.187.* / 2009-01-16 14:46
hehhehe:) tak bezterminowe.................
czyli tak naprawde rodzian Klienta moze nigdy nei otrzymac wyplaty swiadczenia...
4 zachorowania jak zdefiniowane... a Firma sie nazywa krzak..
eme / 83.22.42.* / 2008-12-17 09:14
Lezdrub nie odpowiedziales na pytanie odnosnie tego co oferujesz w zamian za likwidowana przez ciebie polise
Ponawiam

lezdrub jezeli proponujesz :
Należy założyć polisę czystoochronną byłby to koszt 198zł/m. Polisa o szerokim zakresie
- uszczerbek na zdrowiu
-niezdolnośc do pracy
-płatnosci za pobyt szpitalny
-Swiadczenia za grożne zachorowania typu zawał ,nowotwór i inne
-Smierć w wypadku komunikacyjnym wypłata 300 tys zł
-Ubepieczony jest również wspólmałozonek.


sprecyzuj na jakich warunkach klient otrzyma w/w opcje i w jakich przypadkach te opcje
nie zostana nigdy wypłacone.!!!!

Kiedy i na jakich warunkach zostana przyznane te opcje i kiedy w jakich przypadkach nigdy nie zostana wyplacone.
masz cywilna odwage to napisz
lezdrub@interia.pl / 79.185.88.* / 2008-12-19 01:20
eme . nie umiesz czytać,czy rżniesz głupa.
Przecież napisałem jasno. Opcje wypadkowe nie działają tylko w IV grupie ryzyka pracy
Myśle, ze wiesz jakie zawody podchodza pod tą grupę ryzyka ( górnik, monter na wysokościach i inne.

Oraz sporty ryzykowne tybu paralotniarstwo i inne ( to też powinioneś wiedzieć jakie sporty należą do ryzykownych.
Jak wyślesz na mój adres kopertę zwrotną to wyślę ci OWU tej polisy( zaledwie 7 stron i wszystko jasno i czytelnie opisane)
eme / 83.22.26.* / 2008-12-19 08:17
lezdrub oferujesz cos co bedzie wyplacone tylko i wyłącznie wedlug zapisow w OWU. Napisz kiedy nie bedzie wyplacona opcja niezdolnosc do pracy, pobyt w szpitalu, grozne zachorowania itp itd. Oferta ladnie brzmi ale tylko brzmi. Rzeczywistosc jest inna.Nie boj sie pokaz druga strone swojej oferty którą proponujesz klientowi w zamian za likwidowana polisę z innych TU. Zobaczymy czy po tobie nie trzeba poprawiać albo dac kopa za drzwi.. Co do rżnięcia głupa powstrzymaj sie synku od tego typu epitetow.OKi?? Poki co kolejny raz ty go rżniesz nie precyzując warunków oferty.
Pewnie juz pękasz:):):)
lezdrub / 79.185.82.* / 2008-12-20 23:29
Bo ja juz wszystko napisałem kiedy opcje nie działają a ty dalej czegoś szukasz.
To,ze po alkocholu i narkotykach opcje wypadkowe nie działaja uznałem ,że bedziesz wiedział.
,Bo w Zadnych tego typu umowach nie działają

Ja jak sprzedaję polisę to klient jest dokładnie ubezpieczony.
Jeszcze nikt się nie rozczarował i się nie rozczaruję.
Firma jak wystwiła polisę ma płakać i płacić.
df / 79.187.187.* / 2009-01-16 14:47
a Klient czy bedzie wiedzial!!- potemKlienci mowia ze firmy ubezpieczeniow aklamia i oszukuja dzieki dobrym doradcom!!
eme / 83.22.25.* / 2008-12-21 11:05
lezdrub nie pozostaje mi nic innego niż poklonic sie twojej wiedzy i unikać cie jako agenta.
lezdrub / 79.185.97.* / 2008-12-22 00:19
Kazdy to dalej chce mieć polsy na złudzenie może mnie unikać.
Ale większość ludzi chce mieć dobre polisy, które płaca odszkodowania nawet za złamanie małego palca.

Zanim te polsy na złudzenie wykasuje w mojej okolicy to zycia mi braknie.
Tyle tego firmy i agenci napłodzili,że jest co robić,aby wreszcie klienci mieli pożądne rozwiązania.

Mój tel .600 942 367. Kasuję polsy na złudzenie. Wszystkie buble dwa w jednem powinny być przez klientów skasowane.Oferta aktualna cały czas
Okolice Mielca do 60 km.
any / 2008-12-16 11:17 / portfel / Bywalec forum
Zostaw eme - to troll,
Troll, który liznął nieco wiedzy na ten temat. Wtłoczyli mu do głowy kilka regułek i teraz mądrzy się publicznie...

Bez orientacji w potrzebach klienta, podając gotowe rozwiązania...
lezdrub / 79.185.115.* / 2008-12-16 18:50
any jesteś taki mądry to przdstaw koszt ubezpieczenia dla osoby takiej jak ja 49 lat
o takim zakresie jak podałem. woczas pogadamy kto tu jet troll

Uprzejmie czekam na propozycje waszych madrości i możliwości firm które reprezentujecie.
eme / 83.22.42.* / 2008-12-16 12:31
any oki na oszołomstwo nie ma recepty.Pozdro.
any / 2008-12-16 15:15 / portfel / Bywalec forum
Oszołomstwo - fakt. Na mój nos chłopak jest ze świeżego zaciągu ...
Sprzedają rozwiązania, które wyszły z użycia na rynku amerykańskim (USA, Kanada) w latach 50-tych ub. wieku. Ubezpieczenia uniwersalne i inwestycyjne jednak są lepsze i tańsze.
A w swoich dywagacjach o kosztach ochrony nasz młody przyjaciel zapomniał o jednej istotnej sprawie, jakiej nie powiem. Niech pomyśli nasz miszcz...
I tak chłopak sprzedaje jednostkowo tanie i dziadowskie ubezpieczenia terminowe i dokłada do tego inwestycje i wali klienta podwójną prowizją.
Nie wspominając o złodziejskich opłatach likwidacyjnych przy wcześniejszym rozwiązywaniu inwestycji terminowych...
Jakby był taki dobry, to coś o TFI parasolowych by wspomniał, ale nie wspomina, bo pewnie nie ma uprawnień...
A i jeszcze jedno - nie powiedzieli mu, że doradzanie klientowi rezygnacji z kilkuletniej polisy jest przestępstwem w środowisku agentów i doradców...
I daleko się na takim doradzaniu nie zajedzie...

POzdrawiam
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-01-16 14:49
to prawda LikwidacjePolisjest nieetyczna!!a szczegolnie doradzanie!!tego Klientomot tak na Forum....wspolzuc tylko Klientom.
lezdrub / 79.185.117.* / 2008-12-16 19:11
Ja myslę,ze tyany jesteś pachołkiem jednej firmy ubezpieczenioej i chcesz dyskutowac z agentem który dobiera sobie produkty ubezpieczeniowe z wszystkich firm jakie istnieją.

Oczywiście z niektórych jak Cu , ING nie wybieram nic, bo nic nie zasługuje na to aby taki produkt polecić moim klientom.
lezdrub / 79.185.115.* / 2008-12-16 18:37
otóz Any fundusze parasolowe pozwalaja nie płacic podatku przy konwersji,ale na koniec budowania kapitału trzeba zapłacić.
W Aegonie ma to samo klient też może konwersować miedzy funduszami z tą róznica za ma kilka TFI. I te programy Aegona daje klientom.

Natomiast programy IKE pozwalają konwersowaćkapitał miedzy funduszami bez podatku i pozwalają jeszcze wcale go nie zapłacic.A jest to oszczędność nawet kilkadziesiąt tysięcy zł.

Ale ty any o tym nie wiesz, lub nie chcesz wiedzieć.

-
eme / 83.22.42.* / 2008-12-16 17:55
Any on lezdrub jest pewnie ze świeżego naboru w trakcie kocenia:) Trzeba go oswoić:)
Wspominalem mu pisząc o zelaznych polisach. Nie panjal no bo " z kąd" ma o tym wiedzeieć:):) Co do funduszy parasolowych, pewnie mu sie kojarza z ubezpieczeniem na wypadek deszczu:):) Pozdro
lezdrub / 79.185.92.* / 2008-12-28 23:26
Ty EME nadajesz się do psychiatryka.

Myśle,że forowicze, czytając, to co pszesz , a znają się nz ubezpieczeniach na życie, to traktują cię jak idiotę.
eme / 83.22.4.* / 2008-12-29 11:34
Lezdrub do psychiatryka zalatw wizyte dla siebie samego i swojej najblizszej rodziny.

Myśle,że forowicze, czytając, to co pszesz ,

w sumie to szczerze mówiac nie wiem o kim piszesz.Moze o sforze, furze??Wcale sie nie dziwię.
Halina45 / 2009-01-02 13:05
Aż się nie chce czytać tych głupich pyskówek, świadczy to tylko o kulturze osobistej, nie mówiąc o nieczytelnej pisowni, proponuję posłuchać choć trochę prof. Miodka.
A propos ja też jestem inwestorem mój ajent był miły gdy zakładałem polisę ale dalej musiałam sama wczytać się w zasady i dokonać konwersji w ramach tego samego TU aby uniknąć kosztów i dalszych strat a ponadto wybrać toki program który jest najmniej kosztowny od strony prowizji.
Lech3 / 2009-01-02 13:35 / Bywalec forum
Przyganiał kocioł garnkowi :)
haaaaaaaaaaaa / 83.6.141.* / 2009-01-04 21:13
lezdrub czytam to forum od pewnego czasu i wychodzi na to ze ty jestes marny akwiyztor - sypiesz tekstami jak z amwaya, nie pchaj sie wszedzie bo ci ktos palce przytrzasnie.
lezdrub / 79.185.86.* / 2009-01-05 13:19
ha. Napewno jesteś jednem z agentów który sprzedaje produkty ubezpieczeniowe (dwa w jednym) i prubujesz mnie straszyć pachołku

Potencjali klienci by tak nie napisali, bo to co piszę daje im wiele wiedzy na temat ubezpieczeń i inwestowania kapitału.
Oni mi dziękują i dzwonia z dalszymi pytaniami, dotyczacymi tych cudoproduktów ubezpieczeniowych (dwa w jedym)
eme / 83.22.15.* / 2009-01-05 19:58
lezdrub
ha. Napewno jesteś jednem z agentów który sprzedaje produkty ubezpieczeniowe (dwa w
jednym) i prubujesz mnie straszyć pachołku

Póki co to pachołek zapewne lepiej zna gramatyke niz ty. Chociaz zauwazyłem u ciebie małe postępy :):) Nie piszesz juz w "jednem". Pewnie to dzieki ciężkiej pracy poprawiacza twoich wypocin. Juz sobie wyobrazam jakich korekt musza dokonywac w TU na wnioskach które wypisujesz:):) No chyba ze TU robi dziki nabór do pracy i jest obojetne czy trafi sie kolejny lezdrub czy inny Burdzel.
haaaaaaaaaaaaaaaa / 89.77.111.* / 2009-01-05 22:39
zapewniam Cie ze nie jestem i nie chce miec nic wspolnego z magfia agenturalna, ale gdybys przyszedl do mnie i wyskoczyl z tekstami - nawrocilem wielu ludzi jutro zacznie sie twoje szczescie, zrzucilbym cie ze schodow. niezla masz kulture skoro do obcych ludzi (potencjalnych) klientow mowisz pacholku.
lezdrub / 79.185.101.* / 2009-01-06 16:26
A gdzie ty ha wyczytałeś, ze potecjalnych lientów nazywam pachołkami.

Przeczytaj sobie dokładnie, kogo ja tak określiłem.

Nie zmieniaj treści jak GW.
haaaaaaaaaaaaaaaa / 89.77.111.* / 2009-01-06 16:30
2009-01-05 13:19:05 | 79.185.86.* | lezdrub
ha. Napewno jesteś jednem z agentów który sprzedaje
produkty ubezpieczeniowe (dwa w jednym) i prubujesz mnie
straszyć pachołku

nazywasz pacholkiem mnie, neutralnego człowieka, użytkowanika forum - a więc potencjalnego klienta (bo żebrzesz na forum o klientów)
lezdrub / 79.185.107.* / 2009-01-06 22:24
Ja nie żebram. Ja pomagam oszukanym. Oni proszą o poradę. Nie umiesz ha czytać
tylko głupio drwić z tych oszukanych.
Ja tylko uświadamiam potęcjalnych klientów, aby nie dali sie namówić na polisy na zludzenie ( dwa w jednym) bo to ich zgubi jak zgubiło już wielu, którzy tu pisza na tych forach.

Ja im tylko daję receptę, aby mogli odrobić utracone kapitały.
Zmniejszyć koszty i zamienić na skuteczne programy.
Wystarczy zadzwonić 600 942 367.
eme / 83.22.28.* / 2009-01-07 14:45
Lezdrub jestes forumowym zebrakiem proszacym o wsparcie finansowe, to tyle.

Ja tylko uświadamiam potęcjalnych klientów,

"Potęcjalni" klienci pewnie do ciebie przyjszli bo masz "potęcjał" ubezpieczeniowy:):):) łamago jezykowy a co dopiero ubezpieczeniowy.
A tak na marginesie receptę sam sobie wypisz ale ta pełnoplatną
lezdrub / 79.185.85.* / 2009-01-07 20:49
Eme, przecież ty na tym forum pisałeś, że nie jesteś agentem tylko klientem to nie wiem
dlaczego ci przeszkadzają moje rozwiązania które podaję potęcjalnym klientom.

Wielu z nich już dużo zrozumiało, dlaczego ich kapital składany w programach (dwa w jednym) jest tak mały po wielu latach wpłat.

Powiedz jasno, dlaczego ci tak przeszkadza, że ujawniam wady tych produktów i wskazuje produkty w których nalezy budować skutecznie kapital na przyszła emeryturę.

Przecież powinioneś podziękować za moje rady tak jak wielu mi to zrobiło i zkorzystało z moich porad

Powiedz, dlaczego jestes taki zakłamany????????

Dlaczego mje opinie tak źle działają na ciebie. w czym one ci przeszkadzją.
Tak przeszkadza ci prawda o produktach (dwa w jednym)
Biedaku rozchorujesz się.

W kryzysie 2001-2002 takich polis padło w Polsce ponad milion.
Znów agenci naprodukowali i znów będa padać i to jest właśnie twój ból i innych którzy takie buble sprzedawali.
i
eme / 83.22.8.* / 2009-01-09 13:57
Lezdrub

Biedaku rozchorujesz się.

Biedakiem jestes ty, ktory pod pozorem "dawania rozwiazań" szukasz na tym forum klientów.Jestes żałosnym akwizytorem, zaś wypowiadajacym sie tutaj agentom powinienes buty czyścić. Nie dorosłeś do tego zawodu.
Prawda jest ze nie jestem agentem ale klientem i wiem sporo na temat ubezpieczeń.
Forma twych wypowiedzi swiadczy jedynie o samochwalstwie i znikomej wiedzy.Prezentujesz tylko jedno rozwiazanie-wypowiedzenie dotychczasowej umowy ubezpieczenia i zawarcie twego ktore jest w/g ciebie najlepsze. Dobry agent rozwaza polepszenie ew. poszerzenie zakresu ubezpieczenia , ty tego nie potrafisz.Nauczyles sie tylko jednego.Nic wiecej.

Eme, przecież ty na tym forum pisałeś, że nie jesteś agentem tylko klientem to nie wiem
dlaczego ci przeszkadzają moje rozwiązania które podaję potęcjalnym klientom.


"Potęcjalni" klienci to dla ciebie wszyscy ci ktorzy juz maja polisy a ktore zostana przez ciebie rozwiazane.Poszukaj sobie klienta na rynku pierwotnym.Pewnie nie potrafisz.
Ja mam "dwa w jednem" i jestem zadowolony kiedy chce wyplace kapital a ubezpieczenie bedzie dalej funkcjonowało.

Powiedz jasno, dlaczego ci tak przeszkadza, że ujawniam wady tych produktów i wskazuje
produkty w których nalezy budować skutecznie kapital na przyszła emeryturę.

Nie przeszkadza mi to, pokaz wady a nie poszukuj tutaj klientów, żebrzesz w ten sposób o wsparcie.Odpowiadaj na zadane pytanie i nie rób sobie z forum prywatnego biznesu.

Przecież powinioneś podziękować za moje rady tak jak wielu mi to zrobiło i zkorzystało z
moich porad

Ja tobie "powinionem" podziekować???? Jestes pierwszym ktorego bym poszczuł psami. I dzieki nie "zkorzystam" z twoich "rad" nigdy.
Nie jestem zaklamany mam swoje zdanie a akwizytorów przeganiam tak samo jak ciebie bym przegonił. Chyba cie juz całkiem czlowieku pogięło. W zaklamaniu to ty żyjesz, jestes zamkniety w swoim swiecie , zyjesz jak zaprogramowany poprzez szkolenia cyborg , ktory nic wiecej nie potrafi. ..

Znów agenci naprodukowali i znów będa padać i to jest właśnie twój ból i innych którzy
takie buble sprzedawali.

Moim bólem jesteś ty, moim bólem jest to ze ktos taki jak ty sie w ogóle narodził i zabiera tutaj głos.
Ty udajesz Mesjasza ktory przychodzi na forum i chce zbawic wszystkich klientow ubezpieczeń na zycie. Jestes po prostu chorym człowiekiem.
To forum czyta wielu agentów, lecz maja klasę.Odpowiadaja na pytania. Ty żałośnie prosisz o telefon do siebie z nadzieja że uda ci sie coś sprzedać. Pewnie jako "agent"cienko przędziesz.
lezdrub / 79.185.85.* / 2009-01-09 21:41
Eme dla potwierdzenia tego,że jesteś nie zakłamany.
Podaj tu na forum nazwę produktu ubezpieczzeniowego ( dwa e jednym)i nazwę firmy ubezpieczeniowej w któerj masz ta polisę z której wybierzesz cały uwskładany kapitał i zachowasz ochronę ubezpieczeniową.

Ja wiem,że takiej nie ma i dlatego dalej twierdzę, że jesteś bardzej zakłamanu niż TW- Bolek

W jednym masz rację . Kaasuje buble i w to miejsce wprowadzam, korzystne, racjonalne rozwiązania dla klieta, które przynoszą im wydatne korzyści.
Dalej nie wiem dlaczego te korzyści dla klientów tobie tak przeszkadzają.
Przecież to nienormalne.
Dalej twierdzę, że jesteś agentem, który te buble sprzedaje i dlatego ci tak przeszkadza.

Eme ja przyjeżdżam tylko na życzenie klieta i to max 60 km.
Inaczej wniosek wysyłam pocztą i kliet wypełnia sobie sam i ksero dowodu.
Podpis musi się zgadzć z podpisem na dowodzie.
Lech3 / 2009-01-19 18:38 / Bywalec forum
lezdrub , z całym szacunkiem . Skończ Waść , wstydu oszczędź .
Bo link4 będzie miało scenariusz do kolejnej reklamy w TV
zuza8 / 2009-01-16 16:08
Lezdrub, możesz zdradzić kto cie szkolił na tego doradcę? Tak czytam sobie to Forum i odnoszę wrażenie, że ten ktoś musiał wmontować ci pozytywkę :) Przecież ty cały czas piszesz tylko jedno....

Najnowsze wpisy