Forum Forum inwestycyjneFundusze

Cola z miętą? ...mój pierwszy biznes

Cola z miętą? ...mój pierwszy biznes

nujazz / 83.30.203.* / 2007-05-15 22:24
Zapewne 99% z was piło kiedykolwiek Tymbarka jabłkowo-miętowego. W ciągu najbliższych miesięcy chciałbym otworzyć firmę, która zajmowałaby się produkcją coli z posmakiem mięty oraz limonki. Smak, który udało mi się uzyskać jest bardzo ciekawy i naprawdę "smakowity". Jednak nie to jest kluczem do sukcesu. Pewna pani, której nazwisko uleciało mi teraz z głowy wymyśliła kiedyś sposób na opowiadanie, gdzie wpisywała tylko dwa pierwsze zdania, a dalszy ciąg dopisywali internauci. Sens moich "dwóch zdań" jest na początku tej wypowiedzi, chciałbym poznać wasze rady, co powinienem zrobić po kolei, aby pomysł ten wcielić w życie tak, żeby nie przynosił strat. Czy forum Money jest tak silne, żeby umieścić tu całą teorię? Wierzę, że ludzie znający się na swoim fachu, każdy z nich umieści tu coś ciekawego. Więc powodzenia! :)
Wyświetlaj:
violik / 5.57.162.* / 2013-05-13 08:37
a ja jako dziecko, piłam, raz, taką colę, chyba to była jakaś seria limitowana, bo nigdy więcej się na nią nie natknęłam. Smak pamiętam jednak do dzisiaj i sama sobie lubię w domu zrobić taką. Według mnie jest oryginalna i pyszna. Fajnie było by móc taką kupić, ale bez sztucznego dodatku smaku, a zwyczajnie, prawdziwej mięty.
nujazz / 83.30.155.* / 2007-05-19 12:47
1. W polsce takiej coli właśnie nie widziałem
2. Ile ludzi tyle gust. Wg mnie i wielu innych ludzi cola z limonką i odrobina mięty jest naprawdę dobra
radziej / 2007-05-20 16:59 / Bywalec forum
ja do coli z limonka dorzucam jeszcze brazowy cukier i jeszcze jeden wazny skladnik, smakuje calkiem gitowo. i to prawda z tymi ludzmi i gustami - ilu ludzi tyle gustów. a powiedz nujazz, poza pomyslem i dobrymi checiami to jeszcze jakim potencjalem dysponujesz na realizacje tego pomyslu?
tester coli / 83.24.161.* / 2007-05-17 15:33
Daj się napić to ci powiem czy będzie sukces.
:) / 124.243.168.* / 2007-05-15 23:35
cola z mieta,wypij z podbipieta;]hehe

a tak na powaznie to cola z limonka zostala juz wymyslona.
nujazz / 83.30.201.* / 2007-05-16 13:19
Ale nie została dobrze wypromowana :)
:) / 124.243.168.* / 2007-05-16 15:12
ja zyje w tym momencie w australii i raczej niezle sobie radzi.mozna oczekiwac ze ta mnoda dojdzie do PL.zreszta o czym my gadamy.wyprodukuj anjpierw cole a pozniej mysl.
kriz82 / 2007-05-16 19:29
witam, ja na biznesie sie nie znam ale moge powiedziec ze po sprobowaniu tego tymbarka nigdy do niego nie wroce
pozdro
Elokwent / 2007-05-31 01:16 / portfel
Jak widzisz forum money.pl posiada niezbadany potencjał mądrych rad i wróżb z fusów.
Moja rada nie sprzedawaj pomysłu w Internecie, ponieważ może sie okazać, że za jakiś bliżej nieokreślony czas będziesz dalej czytał forum popijając miętową Colę kupioną w sklepiku na rogu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy