Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Comarch dostarczy Windowsa i Offica dla PGNiG

Comarch dostarczy Windowsa i Offica dla PGNiG

Money.pl / 2009-07-21 17:01
Komentarze do wiadomości: Comarch dostarczy Windowsa i Offica dla PGNiG.
Wyświetlaj:
jhgjh / 89.74.7.* / 2009-07-22 07:02
6 tysięcy za licencję. Też bym im chętnie sprzedał.
no word / 78.8.10.* / 2009-07-21 17:15
6000 office'ów - kurka wodna, połowa z tych licencji będzie obsługiwana przez Panie i Panów, którzy piszą jednym palcem - czy się mylę - czy to firma SP ?

Nie będę pisał że z OO mogą korzystać - bo to jest nieopłacalne - bo darmowe również dla FIRM - o tym można przeczytać na stronie producenta (urzędnicy ściemniają, że trzeba (jeśli prowadzi się firmę) za nie płacić - nie ma sewisu, help desku itd (...)) co nie jest prawdą . Ech
bolek77 / 2009-07-22 11:05 / portfel / Uparty Osiołek

połowa z tych licencji będzie obsługiwana przez Panie i Panów, którzy piszą jednym palcem -

W zeszłym tygodniu byłem w PGNiG (chodziło o zmiane warunków przyłacza). Osoba która mnie odbługiwała posługiwała sie komputerem nie gorzej odemnie. Ale może trafiłem na ta drugą polowę.
:)
Amigo11 / 2009-07-22 07:54 / SAMA PRAWDA
Dostawa obejmuje oprogramowanie biurowe Office Professional Plus z prawem do najnowszej wersji, uaktualnienie systemu operacyjnego Microsoft Windows do wersji najświeższej, licencje na prawo do podłączenia do serwerów Microsoft Windows, Exchange, SharePoint, SMS, Windows Rights Management Services, Office Communications, Forefront Security Suite oraz licencje na oprogramowanie serwerowe.
blount / 2009-07-21 17:01
A co to jest ,,Offic"? Pisze się ,,Office'a"...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy