Forum Forum inwestycyjneForex

Consilium Invest Opinie

Consilium Invest Opinie

KrzysztofM640 / 109.201.137.* / 2016-07-17 11:37
Wystarczy zarejestrować maila i otrzymasz darmowy dostęp, to oszustwo. Po zarejestrowaniu masz do wyboru płacisz za dostęp lub otwierasz konto u wskazanego brokera, a oni zarabiają prowizje, oczywiście broker podniesie spread na twoim koncie o czym nie zostanie poinformowany... Wyniki nie pokrywają się z tym co jest na stronie, jeżeli w ciągu miesiąca coś zarobisz to świetnie, ja testowałem przez miesiąc i nie polecam nikomu, oszustwo. strona consiliuminvest.pl
Wyświetlaj:
19827 / 83.21.195.* / 2017-01-24 22:07
Jakieś pół roku otwierałem pozycje według sygnałów consilium invest. Według rożnych strategii. U nich co miesiąc na plus praktycznie na każdej strategii.. U mnie na odwrót - same straty. Długo myślałem, że to moja wina.. no bo jak inaczej. Do czasu aż dotarłem do dwóch osób które inwestowały według ichniej strategii. Wynik? Taki jak u mnie. Nie chcą zrobić kopiowania sygnałów bo wtedy bardzo szybko by się okazało.. Według mnie oszuści. Jeżeli nie znajdziecie firmy która swoją prowizje czerpie z Twoich zysków a nie z obrotu pieniędzmi to są to zwykli oszuści.. Hm.. tyle, że nie ma takich firm. Wnioski należą do Was.
Pawel Chaber / 94.254.143.* / 2018-02-03 00:14
to firma w stylu invest incaso
mkg / 2016-12-30 10:43 / Bywalec forum
Ten cały segment to Pułpka do dojenia leszczy.
nieoszukuj / 46.17.63.* / 2016-12-26 21:57
Informacja ze strony consiliuminvest.com

Musisz spełnić tylko 2 wymagania:
1. Posiadać rachunek handlowy pod IB Consilium Invest z depozytem minimum 500 USD
2. Handlować poprzez platformę MT4

Pracują jako IB i otrzymują pieniądze od strat klientów, uważaj na loga które mają dodane na stronie, wszystkie sa podlinkowane!!!
PawełL / 37.235.49.* / 2016-12-26 21:24
Nowa odsłona Consilium Invest, już nie używają domeny consiliuminvest.pl, teraz czas na consiliuminvest.com i nowe dodatki, problem jest jeden, dalej wasze sygnały są nic nie warte. Mój przyjaciel skusił się na obserwowanie jednego z waszych userów, połowa depozytu wyparowała a profile które stworzyliście są fałszywe.
Damianz / 137.74.119.* / 2016-11-24 16:57
Szkoda, ze dopiero teraz przeczytalem opinie o consilium invest, stracilem przez ich sygnaly ponad 1000 zlotych! NIE POLECAM NIKOMU!
PP533 / 213.32.20.* / 2016-11-01 17:00
Consilium Invest po prostu kłamie odnośnie IronFX. Wielu Waszych klientów, w tym ja, do dziś nie ma pieniędzy. Zaraz po tym jak wyłożył się IronFX to wciskaliście kolejnym ludziom London Capital Group, gdzie ( o zgrozo) przeszli w większości byli pracownicy (naciągacze) z IronFX !!!!
RM32 / 185.125.168.* / 2016-12-25 23:25
Naciagaja zeby otworzyc konto u wskazanego brokera, a pozniej Consilium czysci twoje pieniadze wysylajac zle sygnaly, stracilem 13200 zlotych przez tych naciagaczy!
ConsiliumInvest / 89.79.238.* / 2016-11-23 08:15
Czy Pan był klientem Consilium Invest, był pod naszym IB i nie wypłacił do tej pory pieniędzy? Informowaliśmy o problemach brokera znacznie wcześniej ale to czy ktoś wtedy wypłacił za naszą sugestia już było decyzją konkretnej osoby.
Adrian2122 / 51.254.33.* / 2016-07-19 11:37
Kolejny dobry komentarz napisany przez pracownika, przykre:(
ConsiliumInvest / 89.79.238.* / 2016-07-18 10:55
Panie Krzystofie, chcielibyśmy się odnieść do Pana opinii. W naszym modelu działania brokerzy nie doliczają dodatkowych opłat na spreadach. Jeżeli coś takiego się Panu przydarzyło, należało się z nami skontaktować, a my wyjaśnilibyśmy sprawę u brokera, u którego wystąpiła ta sytuacja. Prosimy o kontkat - być może nadal możemy wyjaśnić sprawę. Rozszerzenie spreadu musiało nastąpić z innej przyczyny niż Pan twierdzi. Koszty transakcyjne w przypadku założenia konta brokerskiego z naszego polecenia nie są wyższe od kosztów transakcyjnych na zwykłym koncie, a w niektórych przypadkach możemy wynegocjować niższe konto transakcyjne dla klienta.

Odnośnie naszych wyników - wszystko jest w statystykach, które są dostępne w formie automatycznie generowanych raportów PDF dla każdej strategii. Nawet wyrywkowe porównanie dowolnych 20 transakcji z tym jak zachowywał się wtedy rynek powinno Pana przekonać, że wyniki nie są fabrykowane.

Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy rozszerzonych spreadów.
MariuszS572 / 158.69.201.* / 2016-07-19 17:17
Witam

1. Wczoraj tesowałem waszą usługę i straciłem ponad 100 punktów, w gotowce strata wyniosła ponad 700 euro, dla was to zabawa, ale klienci otwierają te wasze pozycje na kontach realnych! Proszę nie pisać historii, że lepiej testować na demo lub małym lotem, bo do czego mi takie sygnały.
2. Miałem zamiar otworzyć konto u brokera którego polecacie, ale przeczytałem inne opinie i ten broker nie wypłaca środków, nie będe używał nazwy tego brokera, widzę ze dbacie tylko o swoje interesy.
3. Zajmujecie się inwestowaniem, wasze sygnały są "dobre" to zapewnesa również realizowane na własnych rachunkach, proszę podlączyć 4 strategie pod myfxbook i pokazać dla przyszłych klientów prawdziwe wyniki, prawdziwy DD i inne informacje które można uzyskać za darmo. Podłączenie konta pod myfxbook nic nie kosztuje, tylko nikt z was tego nie uczyni i tutaj sie koncza wasza historia i pisanie nastepnych odpowiedzi. W następnej odpowiedzi proszę dołączyć 4 linki z myfxbook na których zobaczy realne wyniki, brak takiej odpowiedzi oznacza oszustwo.
Nie polecam consilium invest, wedlug mnie to strata czasu i pieniedzy. Firma zawsze zarobi, gorzej z klientem. Czekamy na link do myfxbook, pokazana każda aktywna strategia. Jeżeli nie macie kont realnych, co w waszym przypadku jest bardzo możliwe, proszę podłączyć konto demo są dostępne za darmo.

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz S
SZOK898 / 31.174.166.* / 2016-11-04 06:08
Ludzie nie dajcie się nabrać bo to gra jak w kasynie to broker zarabia na naiwnych to jest udowodnione oszustwo .
nieoszukuj / 51.254.33.* / 2016-07-19 11:36
Amatorzy, u nich pozycja zrealizowana z zyskiem a u mnie do tego poziomu brakowalo 20 pips, zeby w taki sposob oszukiwac.
ConsiliumInvest / 89.79.238.* / 2016-07-19 12:08
Prosimy o konkrety - która to była pozycja, kiedy i u jakiego brokera. Sprawdzał Pan czy pozycja była zgodna z notowaniami LMAX, na których opiera się nasz system?
Ftk1989 / 81.169.222.* / 2016-07-17 12:11
Otworzylem konto pod nimi w XM, wplacilem 2000$ i zaczelo sie, 7/10 sygnalow jest nietrafiona, totalna porazka. Czekalem prawie caly miesiac, z mysla ze sie uda cos odrobic, nic! Wyniki ktore publikuja wymyslaja kazdego dnia, nie maja podlaczonego konta pod myfxbook, bo wiedza ze wyjdzie cale oszustwo, brak slow!
Adrian2121 / 37.47.103.* / 2016-07-17 22:57
Dodam jeszcze jedno jak zarządzasz kapitałem dobrze to 7/10 sygnałów możę być nietrafionych i będziesz zrabiał, bo przesuwają na BE gdy jest na plusei 20 pipsów. Nie trafiają 7 bo zabezpieczają szybko zlecenia. Za to trafią potem 3 które rekompensują z nawiązką SL i BE pozostałych 7. To oczywiście gdy im to wychodzi bo nie każdy tydzień czy miesiac mają na plusie, dopiero w dłuższym terminie.
MariuszS572 / 158.69.201.* / 2016-07-20 20:18
"To oczywiście gdy im to wychodzi bo nie każdy tydzień czy miesiac mają na plusie, dopiero w dłuższym terminie" Bardzo dobrze Pan to opisał, nie każdy tydzień czy miesiąc mają na plusie, dopiero w dłuższym terminie, więc publikowane wyniki nie są realne. Klient płaci co miesiąc po 349 PLN i czeka na dobry miesiąc, a firma zarabia cały czas. Darmowy dostęp identyczna sytuacja, ty czekaj a my zarabiamy prowizje z twojego rachunku. Ja czekam na wasze linki do myfxbook.com na których widać każdy system na żywo, proszę o podłącznie realnych rachunków i pełna weryfikacja z otwartą historią zleceń.

Pozdrawiam Serdecznie

Mariusz S
Adrian2121 / 37.47.103.* / 2016-07-17 22:54
Od paru miesięcy im średnio idzie ale to samo co dostaję na maila mają w statystykach wiec poza tym że wyniki ostatnio raczej stoją w miejscu to są uczciwi. Ale trzeba wszystko kopiować dokładnie co nie jest łatwe bo nie mają kopiarki. Czekam na zwrot akcji bo, co też widać po statach raz stoją w miejscu raz idą w górę, osoboście wolę stać w miejscu 3 miesiące i 1 miesiac i coś zarobić w dłuższym terminie niż samemu próbować i spalić kolejne konto.

Nie zgodzę się że wymyślają wyniki, sprawdzałem wszystko i sprawdzam w statach i jest zgodne z sygnałami które dostarczają, tak samo wykresy itp.
Ftk1989 / 81.169.222.* / 2016-07-19 11:45
Adrian przestan wypisywac bajeczki, ten serwis to sciema, zarabia tylko wlasciciel na subskrypcji i prowizji ktora otrzymuje od brokerow, klient traci czas i swoje pieniadze. Wyniki na stronie dodawane z rekawa, dzisiaj plus, jutro kolejny i jedna stratna pozycja, zeby klient widzial ze sie zamyka straty, tyle ze jak jest -100 to juz tego nie widac w danej "strategii" Sygnaly nie warte nawet 1 zl.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy