Forum Polityka, aktualnościKraj

Coraz lepiej oceniami rząd, ale parlament traci

Coraz lepiej oceniami rząd, ale parlament traci

Wyświetlaj:
23% vat / 83.31.196.* / 2010-08-13 20:53
Nie róbcie jaj z inteligentnych ludzi.

Taką propagandę możecie wciskać młodym, wykształconym lemingom z dużych miast
niewierzący ateusz / 83.8.254.* / 2010-08-13 17:29
parafrazując prezydenta wałęsę DURNI MAM ZA RODAKÓW
niewierzący ateusz / 83.8.254.* / 2010-08-13 17:45
"Powraca pomysł ekopodatku! "

"Podatek ekologiczny miałby zastąpić akcyzę Roczne wpływy z akcyzy do budżetu państwa są na poziomie blisko 1,5 mld zł. Według raportu specjalistów, przy średniej stawce ekopodatku wynoszącej ok. 200 zł od auta, podatek ekologiczny mógłby je co najmniej podwoić."

przy okazji pisania o dniu wolności podatkowej i krojeniu kiełbaski po plasterku, zasugerowałem że za rok lub dwa dzień wolności podatkowej będziemy świętować jednocześnie ze świętowaniem zwycięskiej bitwy grunwaldzkiej, i wtedy jakiś forumowicz zarzucił mi zbytni optymizm, KOLEGO JEŚLI TO CZYTASZ przypadkiem, miałeś rację niepoprawny ze mnie optymista,MIAŁEŚ RACJĘ za kilka lat dzień wolności podatkowej będzie równoważny z dniem odzyskania niepodległości albo nawet tak radosny jak wigilia ,i tylko pozostaje nam nadzieja ,że nie tak szampański jak sylwester
Bankier_7 / 2010-08-13 16:25 / portfel / Punktator

27 proc. Polaków pozytywnie ocenia pracę posłów, 56 proc. negatywnie

Ogólnie to ok, bo po PISie każdy był by lepszy... Niemniej jednak rozdawnictwo pieniędzy jak i brak reform w zakresie finansów a co najważniejsze ogrooooomny przyrost wakatów w adminiastracji publicznej razem z zapowiadanymi i jeszcze nie zapowiedzianymi podwyżkami różnego rodzju danin na Państwo - stawia w lekkim zapytaniu program z którym Platforma szłA do władzy. Zapewne jeszcze i następną kadencję będzie rządzić,gdyż nie ma siły na strach przed niezrównoważonym emocjonalnie PISie...
niewierzący ateusz / 83.8.254.* / 2010-08-13 17:30
jak tam spacery z piskiem po parku? okoliczni pijaczkowie wciąż cię zaczepiają czy już przestali?
na / 83.8.254.* / 2010-08-13 17:53
o! sorki panie Bankier , e mi uciekło z pieskiem rzecz jasna nie z piskiem, niech nikt nie myśli że poważny Bankier z piskiem po parku z pijaczkami się gania
przekonany / 79.174.195.* / 2010-08-13 22:03
a tak na marginesie, to jakim trzeba być skończonym i zakompleksionym śmieciem, aby się dowartościowywać określeniem bankier. Wyczuwam na kilometr lumpenproletariacki, no ewentualnie lumpenfolwarczny fetor.

Najnowsze wpisy