Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Coraz więcej Polaków korzysta z przysługujących im w UE praw

Coraz więcej Polaków korzysta z przysługujących im w UE praw

Wyświetlaj:
logo / .* / 2005-07-27 11:28
Szanowny Panie Michale Haykowski, napisał pan ten Artykuł napewno w dobrej INTENCJI robienia wizezunku korzyści z przynależności do EU.SZKODA że nie pokwapił się PAN na dociekliwe zbadanie jak wygląda to od strony "KUCHNI"i tylko zaślepiony "piękną FASADą przepisów" wpuszcza Pan ludzi w MALINY.Przykładowo jak wygląda to w Niemczech: jeżeli ktoś pracuje i zarabia powyżej 400€ to zobowiązany jest On i jego pracodawca do dokonania opłat świadczeń socjalnych/ kasy-chorych i kasy na RENTE. Ale jest tutaj duże ALE.Które powiązane jest z przepisami :kiedy ktoś ma prawo oczekiwać od tej kasy / entenversicherung/ naliczenia do swojej przyszłościowej RENTY.nie wiem jak to wygląda we Francji,Angli,Holandi bo w niemczech prawo naliczenia do RENTY przysługuje dopiero po przepracowaniu i opłaceniu składek powyżej 5 lat.Krótsze okresy nie podlegają naliczeniu.
logo / .* / 2005-07-27 11:35
Ps. nie rozumię czemu są poobcinane słowa.moje przetypowanie: wizerunku, Rentenversicherung.Dodatek na dzieci przysługuje /Kindergielt/ tylko osobie która ma dzieci w niemczech itd,itp
domin / .* / 2005-07-26 00:22
i dobrze, trzeba korzystać z tego przywileju, bo pewnie niedługo zlikwidują !!!
MAREK / .* / 2005-07-26 11:02
A mnie by interesowalo, skad masz takie wiadomosci? Bo to znaczy, ze dodatek na dzieci mialby byc w Szwecji zlikwidowany wogóle. A pozatym to nie jest zaden przywilej, tylko prawo. Zycze troche wiecej wiary w Unie.
Mała / .* / 2005-07-26 10:17
Ciekawe czy Szwecja każe Polsce oddawać wypłacone Kwotki.

Najnowsze wpisy