Forum Forum finansoweBanki

Credit Agricole opinie

Credit Agricole opinie

pionek92 / 2012-05-09 09:13
Chcę sobie założyć konto studenckie i zastanwiam się nad wyborem banku, w sumie znam tylko jako tako Credit Agricole, bo moja mama ma tam konto. Co sądzicie o tym banku, warto tam zakładać rachunek czy lepiej wybrać inny bank?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wyświetlaj:
Jerzyk988 / 77.255.200.* / 2019-08-02 12:19
Wystrzegajcie się jeżeli chcecie zachować dobry stan psychiczny. Jestem klientem CA, od bardzo dawna, jeszcze z czasów LukasBanku. Serwis pogorzsył się dramatycznie jakieś 2 lata temu. Np. wpłaty we wpłatomacie pojawiały się na koncie po ok. 5 minutach. Dzisiaj to jest nawet 90 min! I panna na bankolinii mówi że to jest normalne, bo ustawiają ładniejszą stronę internetową. Do tego bardzo skrócili godziny obsługi przelewów w internecie, 14:30 to idzie już jako następny dzień!! I opowiadają bajki, że to wymóg ustawowy. Trzymać się z daleka!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:14
Pomoc inwestycyjna
Potrzebujesz eksperta finansowego
inwestycja - pożyczka samochodowa - dług konsolidacyjny - wykup
kredyt-utknąłeś. Skontaktuj się z nami dzisiaj, a następnie wykonane
mamy kwotę, którą musisz mieć
czy podajesz więcej informacji?
uzyskać tę pożyczkę w możliwie najkrótszym czasie i po rozsądnej stopie procentowej. poważny
i szczerze, skontaktuj się z nami. W rzeczywistości rozmawiam ze wszystkimi
od sklepu do dyrektora finansowego, od drogi do urzędnika ... ale
szczególnie dla potrzebujących:
-Wszystkie osoby, które nie mają dostępu do kredytu w banku.
- Osoby bezrobotne lub bezrobotne.
- Ludzie w umowach na czas określony, tymczasowych, pomogli
umowy poza CDI.
Osoby potrzebujące środków finansowych na swoje wesela lub przyjęcia.
-Surresements, Bank of France (FICP) i świat.
- Również dla inwestorów, traderów, którzy chcą zarabiać
ich kapitał. Prosimy o kontakt na naszej stronie internetowej lub pocztą elektroniczną
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Bankowe Konta / 46.134.107.* / 2019-08-01 14:00
Credit Agricole ma fajne warunki i ma wiele możliwości zdobycia dodatkowych premii.

http://bankowekonta.net/2019/05/20/konto-dla-ciebie-z-premia-nawet-300-zl-w-credit-agricole/

Więcej kont dla stedentów:

http://bankowekonta.net/2019/01/29/oferta-kont-dla-studentow/
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
kasia877 / 46.182.191.* / 2019-11-15 10:34
to bank który blokuje dostęp do własnego konta czekam na decyzję i zmieniam bank
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Bar89087675 / 89.77.70.* / 2019-07-20 13:30
Posiadam konto premium i zdecydowanie NIE polecam, fatalna obsługa klienta, praktycznie brak możliwości skorzystania z infolinii, w ostatnim tygodniu próbowałem dodzwonić się kilkakrotnie w sprawie karty kredytowej i tylko raz to się udało, pani obiecała skontaktować się z osobą obsługującą karty i oddzwonić w ciągu 3 godzin. Czekam już 4 dni. Kilkakrotnie próbowałem się dodzwonić ponownie i byłem rozłączany nawet po 30 minutach oczekiwania w kolejce. Masakra
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mcaldaras709 / 2019-08-08 03:16
Oferta pożyczki pomiędzy osobami prywatnymi
Szukasz pożyczki pieniędzy lub finansowania, aby ożywić swoje działania - czy to na realizację projektu

- czy na zakup mieszkania. Ale niestety bank narzuca zbyt wiele warunków. Jestem osobą prywatną,

udzielam pożyczek w wysokości 5.000 euro do 8.000.000 euro wszystkim poważnym i odpowiedzialnym osobom.

Albo potrzebujesz pieniędzy z innych powodów, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji.

Kontakt:
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Iwona Muszytowska / 83.8.96.* / 2019-07-26 15:18
Tragiczna obsługa!!!!Przynajmniej w Toruniu w oddz. na Szerokiej.Omijać kołem.
Czekałam 10min żeby podano mi stan konta.Dwa stanowiska w placówce, ale obie paniebyły zajęte...musiały zakładać konto 1 klience i tłumaczyć co to klucz i hasło ...
Zawsze pełno ludzi, nie dziwota skoro taka nieprofesjonalna obsługa.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Pawel100536 / 31.7.40.* / 2019-08-08 12:50
w Rumi to samo, duzo ludzi a nagle pani sobie wstaje i idzie bo "ma cos do zrobienia" i nie wiesz czy to "cos" bedzie trwalo 5min czy 5godzin i czekasz jak debil. Te baby są tam okropne
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
rozczarowany / 31.182.200.* / 2019-04-19 13:08
Bank cały czas się myli jakoś dziwnie na swoją korzyść nalicza nie słusznie opłaty i tygodniami oddaje do tego obsługa jest tragiczna przynajmniej w łodzi w placówce przy ul.Aleksandrowskiej38 bezczelny doradca Bartosz Majchrzak który zamiast rozwiązywać problemy które wynikły po stronie banku bezczelnie odpowiada że jak się nie podoba to zmienić sobie bank. TRAGEDIA NIE POLECAM!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Nizoł / 5.226.72.* / 2018-09-19 16:01
Mam z mężem konto w tym banku od paru ładnych lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie w Łęcznej i Pan dyrektor placówki przemili nigdy nie pozwolą aby klient zbyt długo czekał na obsługę. Korzystamy z kredytów tego banku i jesteśmy mega zadowoleni.
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
JoannaPoznan / 94.254.249.* / 2018-09-10 22:05
Ubezpieczenie na życie w Credit-Agricole to jakiś żart. Zaniżają odszkodowania. Więcej składek zapłaciłam niż otrzymałam odszkodowania po wypadku!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
artursitarz1991 / 2018-07-13 16:57
Witam. Pisze z problemem na ktory moze ktos bedzie potrafil odpowiedziec. Chodzi o to iz moja mama dostaje miesieczna emeryture, ktora jej wyplacam w bankomacie bo mama jest chora i sama nie jest w stanie. Wczoraj tj 12.07.2018 byla awaria kart MASTERCARD i nie mozna bylo przeprowadzac transakcji oraz dokonywac wyplat z bankomatow. Ponoc awaria ustapila o godzinie 21:00 . Dzis 13.07.2018 Do godziny 1^:55 nie moge ani wyplacic pieniedze, ktore sa na koncie poniwaz mama dzwonila i powiedziala ekspedientka ze pieniadze sie znajduja na koncie. Karta w bankomacie pokazuje iz nie ma srodkow i nie da sie nic wyplacic. Pani ekspedientka nic na to nie moze poradzic ponjiewaz mowila, ze to zapewne wina awarii, lecz ponoc ona ustapila. Karta jest wazna nie jest zniszczona. Lecz nic z nia nie da sie zrobic. Mama pieniedzy nie jest w stanie odebrac osobiscie w banku. Czy ktos moze po za moja mama ma rowniez ten sam problem i nie moze wyplacic z bankomatu piniedzy karta MASTERCARD ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
JoannaPoznan / 94.254.249.* / 2018-09-10 21:54
Nie bierzcie ubezpieczenia i piszcie skargi do KNF!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Paweł479 / 188.146.35.* / 2018-06-15 01:45
Oszuści i złodzieje. Ja założyłem konto i musiałem napisać aż 4 reklamacje żeby zapłacili mi tą promocje (300 zł za otwarcie konta). Po za tym sami mi uruchomili, bez mojej wiedzy i zgody, smsy ze stanem konta za które musiałem zapłacić aż 400 zł.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ATmos / 77.89.70.* / 2018-03-31 00:47
Prowadze przedsiębiorstwo, czasami trzeba szybko dokonać ważnej płatności, ale credit agricole akurat ma focha i nie pozwoli na to.
NIE POLECAM!!!!
NAJGORSZY BANK, STRONA WWW, CIĄGŁE AWARIE, BŁĘDY
NIE POLECAM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
bridgestef / 79.207.33.* / 2018-03-08 16:49
takiej niekompetencji, to jeszcze w żadnym banku nie widziałem !!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
MieczysławBąk / 37.128.106.* / 2018-02-19 12:08
NIE POLECAM.

* Złożyłem wniosek ratalny, którego rozpatrzenie trwało grubo ponad tydzień.

* Obsługa telefoniczna fatalna, łączą od osoby do osoby, ogólnie średnio miła obsługa.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Marta407 / 109.196.154.* / 2018-02-15 20:16
Nie polecam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Alek Bandy / 94.42.198.* / 2017-12-05 14:03
złodziejski gniot, nie do normalnego użytkowania dla normalnych ludzi, omijać jak najdalej i ostrzegajcie innych żeby się w to bagno nigdy nie wpakowali. Nigdy nikomu,nawet najgorszemu wrogowi nie życzę żeby tam trafił.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Jarek G / 87.204.27.* / 2017-11-29 16:31
Złodzieje to delikatne słowo, porzyczylem 23000 na 60 miesięcy, po 7 miesiącach ( wplacaląc więcej niż powinienem bo po 700 zł) chciałem spłacić wcześniej, musiałem wpłacić 25000, oczywiście oddali mi zwrot ubezpieczenia 2400 zł które kosztowało mnie 3800 zł. 7 miesięcy ubezpieczenia za 1400 zł????? ZŁODZIEJSTWO !!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Margotek60 / 89.72.136.* / 2017-11-28 19:15
Ja gratuluje bankowi pracowników ! Premie i jeszcze raz premie :) Moich rodziców tak w jajo zrobili, że zamiast mieć Klientów, to zrazili ich do siebie na zawsze. Ani złotówki nie zarobią, no cóż.. albo się zatrudnia kompetentnych ludzi, albo później już się nie zarobi, jak będziecie wprowadzać w błąd ludzi :) Nie pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Klient Rumia / 37.47.217.* / 2019-03-01 18:18
Żeby zrobić premie narażają ludzi na paragraf. Sami wpisują osobom które prowadzą działalność gospodarczą że mają umowę o pracę i podsuwaja do podpisu. W domu nagle dowiaduje się że jestem zatrudniony w wymyślonej przez pracownika firmie. I co mam zrobić? Zgłosić? Podpisałem i to ja będę miał problem. W innym banku mogłem bez problemu wziąć kredyt na firmę ale w Credit mam konto więc nie chciałem się przenosić. Zmieniłem oddział, uważajcie na Rumie bo można nieświadomie sobie kłopotów narobić
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: