Forum Forum finansoweKredyty

Creditexpress Inkasso Poland POMOC

Creditexpress Inkasso Poland POMOC

kREDYTEK / 77.111.247.* / 2020-01-13 16:30
Witam,

mój dług ma Creditexpress Inkasso Poland po ciężkiej wojnie (2telefony dziennie do nich i dwa maile tygodniowo o ugodę) udało się trochę ugrać :) zgodzili się na 350zł raty płacę tak już prawie rok.

Ale mam pytanie ponieważ im nie ufam, muszę co 2/3 miesiące dzwonić i uzgadniać kolejne wpłaty a jak pytam o normalną ugodę oczywiście otrzymuję odp że nie jest to możliwe

Pozostało 4300 czyli lekko rok spłaty i boje się że w końcu powiedzą że nie ma możliwości dalszej ratalnej spłaty i poproszą o całość a nie ukrywam że dość stresujące jest takie co 2 miesiące dzwonienie i czekanie czy się zgodzą dalej.

Czy zna ktoś jakiś sposób żeby podpisać z nimi ugodę może ktoś taką podpisał i ma zwór co tam napisał żeby ich zmusić lekko do bardziej formalnej sprawy a nie na gębę.

Może ktoś ma jakieś rady to chętnie przyjmę, na prawdę mam dość ich toczyłem ciężką wojnę nie tylko z nimi ale swoimi nerwami i zdrowiem przez to wszystko i chcę w końcu mieć spokój i spłacać w spokoju a później zapomnieć o chwilówkach czy innych głupich pomysłach poprawienia sobie życia na chwilę.
Wyświetlaj:
Patka188 / 89.64.50.* / 2020-11-05 13:23
Obawiam się, że tego typu firmy windykacyjne nie są zainteresowane jakąkolwiek ugodą. Ich głównym zadaniem jest sprawić, by dłużnik spłacił należność natentychmiast ;) Sama miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać z pracownikami Creditexpress Inkasso Poland. Przedstawiłam swoją sytuację finansową, która z uwagi na pandemię znacznie się pogorszyła (jestem freelancerem). Udało mi się jednak wytargać zlecenia, z których mogłabym spłacić zobowiązanie. Kiedy wiedziałam, na czym stoję i dokonałam pierwszej wpłaty, od razu się z nimi skontaktowałam i przedstawiłam swoje możliwości oraz konkretne terminy. W jeden miesiąc wpłaciłam 2400 zł! Ale to i tak nie wystarczało, bo poczekali miesiąc na kolejną i ostatnią wpłatę... Mało tego, jeden z pracowników naciskał bym pożyczyła pieniądze od babci, która otrzymuje emeryturę w wysokości 1200 zł :) Wniosek z tego taki, że szkoda tracić czas i nerwy na rozmowy z windykacją, a przynajmniej tą, która obsługuje tego typu pożyczki. W banku nie byłoby mowy o takich działaniach - zlecają windykacje firmom, z którymi można się dogadać (np. Kruk). W przypadku CEI i innych firm tej hm.. rangi? - nie ma szans. Sąd i komornik będą bardziej przychylni. Tym bardziej, że najczęściej windykacja przekracza swoje uprawnienia. U mnie, poza incydentem z babcią, były podjęte jakieś ustalenia, które przy następnej rozmowie okazywały się nieaktualne. Warto więc wszystko sobie zapisywać, nie wyrzucać pism, robić screeny smsów czy korespondencji mailowej. Przyda się do złożenia skargi w UOKiK i/lub do ZPF (jeśli firma jest członkiem) i do ewentualnej obrony w razie zgłoszenia sprawy do sądu (które swoją drogą są często wygrywane przez dłużników!). P.S. Jestem już po spłacie pozostałej kwoty, a oni nadal dzwonią i wysyłają smsy :)
Alch / 178.235.186.* / 2023-10-17 20:29
Witam po 2tyg opóźnienia w splacie Santander Consumer oddaje dlug do tej firmy windykacyjnej tu nie mozna ani sie porozumiec w żaden sposób dlug musi byc splacony juz i teraz
Jest tez nękanie telefonami nawet jak mowisz ze jestes w pracy i nie mozesz rozmawiac
Jest tez straszenie ze wysle pani zly raport do banku na moj temat itd
Reklamuja sie ze mozna sie dogadac jest przereklamowane
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: