Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ćwiąkalski kontra Ziobro. Nie będzie "walki na noże i siekiery"

Ćwiąkalski kontra Ziobro. Nie będzie "walki na noże i siekiery"

Wyświetlaj:
PrawdaKtóraBoli / 217.147.104.* / 2009-03-16 11:29
zastanawiam się, czy dalej wierzą tem aplikancinie w cokolwiek. I ciekawy jestem, kto taki jak ziobro może zdziałać w PE - czy tam też będzie li tylko szukał układów aż znajdzie je we własnym pisobolszewickim ugrupowaniu?

A może ziobro zająłby się w końcu wyjaśnieniem jak się konus I i konus II na fundacji prasowej solidarność wzbogacili i jak Polske ograbili.
jur / 213.25.9.* / 2009-03-18 02:13
"Prawdo od siedmiu boleści". Jeżeli masz dowody na grabienie Polski złóż doniesienie do prokuratora i przestań wreszcie pieprzyć głupoty.
lolek000 / 2009-03-16 15:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Pisobolszewia to zdecydowanie nie partia. To choroba, która opanowała mniej wydolne zaplecze PO. W czym wydolne, to sobie możesz @prawda sam dopisać. Napewno będzie tam dużo o Kaczorach i złym świecie, który nie daje w spokoju kraść co niektórym senatorom i ministrom.
lolek000 / 2009-03-16 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak szacowna postać jak minister Ćwiąkalski musi wygrać. Nawet jak przegra to wygra, bo winni będą Kaczyńscy i PiS.
lplp / 83.12.23.* / 2009-03-16 09:11
Dla mnie Pan Ziobro jest skończony jako polityk - niech lepiej nie ośmiesza nas jeszcze poza granicami kraju
konserwa / 2009-03-16 09:22 / Tysiącznik na forum
Proszę wymienić choć jedną sprawę, która kompromituje Ziobro. Jakoś żaden z procesów nic nie przyniósł a wg dziennikarzy liczba podsłuchów od 2007 roku (od objęcia rządów przez nepoPOPSL) wzrosła o 50% - dane ministerstwa.
Bankier_7 / 2009-03-16 10:53 / portfel / Punktator
Doprowadzenie do śmierci Blidi, morderstwo laptopa, ujawnianie tajnych akt państwowych osobom trzecim, ściąganie opozycji politycznej,przez pomówienia...
Praktycznie wszystko do czego przyłożył swoje dwie lewe ręce było klapą i pośmiewiskiem...
.
A śledztwa nic jeszcze nie przyniosły,bo Ziobro myśli,ze jest cwany - ale na takich cwaniaków też są sposoby - trwa to trochę dłużej ale jak się mówi - "prawda zwycięży"...
jeszczełzymilecą / 213.158.199.* / 2009-03-16 16:36
sposoby? biedny emerycie z obciętą emeryturą. Sposoby, o którch wspominasz nie da się obecnie zastosować (sadzanie na odwróconym krześle, walenie po głowie kolbą od TT-ki itp.). Pamiętaj zatem, że to co nie zabija od razu, tylko wzmacnia. Co do Blidy, to uśmiałem się szczerze, mało swojego laptopa nie zamordowałem potokami łez.
Bankier_7 / 2009-03-19 16:09 / portfel / Punktator
Do emerytury mam ok 50 kilka lat - ale prawdopodobnie obliczona na dziś by cię cyferkami powaliła na ryj...

Najnowsze wpisy