Forum Polityka, aktualnościKraj

Ćwiąkalski: Mogę się oddać do dyspozycji premiera

Ćwiąkalski: Mogę się oddać do dyspozycji premiera

Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.110.* / 2007-12-06 18:23
Wypadałoby i to jak najszybciej. Złożyć kwity.
Piorun King / 194.181.245.* / 2007-12-06 11:32
Zdjęcie Ministra z cyklu zdjęcie tygodnia! REWELACJA!!! :))))
A jeśli chodzi o meritum to człowiek na takim stanowisku powinien wykazywać więcej odpowiedzialności za swoje posunięcia. Ale widać to typowa maniera ludzi związanych z Fundacją Helsińska.
Sabre / 2007-12-06 10:33 / Tysiącznik na forum
Pan Ćwiąkalski jest podejrzany o "działalność adwokacką" - czy te podejrzenie aby nie kłóci się z naszą konstytucją?
A co do koncepcji zmian w wymiarze sprawiedliwości, to chyba powinna ona być jasna (taka sama jak w innych arenach dotychczasowej szkodliwości PiS) - dorżnięcie watahy.
2 Irlandia / 79.187.37.* / 2007-12-06 10:42
o i tu masz rację , trzeba te 5 600 000 obywateli dorżnąć , czy będziesz współpracowął z mężem pani Appelbaum ?
KAP / 2007-12-06 11:25 / Tysiącznik na forum
pomylila Ci sie Druga Irladia z BurkinaFaso. Obudz siie PiS juz nie rzadzi. Afryki nie bedzie...
Sabre / 2007-12-06 10:55 / Tysiącznik na forum
Obudź się. Jest was coraz mniej (mniej niż 5 mln, według ostatnich sondaży), topniejecie jak śnieg na wiosnę. Jeszcze trochę a zostanie was garstka fanatyków skupiona wokół waszej ostatniej twierdzy, Radia MordoTyMoja.
A dorżnięcię będzie polegać jedynie na pokazaniu normalności - ręsztę załatwi czas, biologia i niechęć ludzi do fanatyzmu.
2 Irlandia / 79.187.37.* / 2007-12-06 11:51
sabre i kap żyli w jednym domku, sabre na górze a kap na dole, dwa miecze schetyny.
A co do sondaży to nie wiesz kiedy zaplanowała wyborcza ogłosic , że poparcie przekroczy 100 procent ? Chgyba przed Świętami, jak myślisz ?

Pamiętaj o goloneczce na Wigilię !
I jajeczku aby się podzielić .
achjakbędziemiło! / 83.24.240.* / 2007-12-06 18:02
i trzeba zanucić pioseneczkę o Moskwie. Nie zapomnieć też należy o przyobleczeniu się w galowe mundurki, to tak ze względu na konieczność zachowania tradycji (świeckiej oczywiście)
Sabre / 2007-12-06 12:06 / Tysiącznik na forum
Widzę że opanował cię już wigilijny nastrój (zgodnie z zasadami toruńskimi), mam nawet dla ciebie modlitwę, zgodną z twoimi "przekonaniami". Choć już ją pewnie znasz, odmawiacie ja pewnie po każdym radyjnym wystepie Lorda Fathera:

Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopier..lcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
[Kto ja jestem? Polak mały!
Mały zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!]
Oto wznoszę swoje modły
do Boga, Marii i Syna!
Zniszczcie tego skur..syna!
Mojego [rodaka], sąsiada,
tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Wolaka!

Wesołych świąt ... smakoszu!
ja jako byly / 62.179.31.* / 2007-12-23 10:17
Popieram
bo mój dziadek był w ZMP
matka w aparacie
ojciec w ORMO
a ja jestem za Platformo
następnaminigraoperacyjna! / 83.24.240.* / 2007-12-06 18:05
o właśnie taką modlitwę trzeba jeszcze wyklepać. Sabre masz już plan na święta!

Najnowsze wpisy