Forum Polityka, aktualnościKraj

Cymański: Szkoda Migalskiego, był naszą nadzieją

Cymański: Szkoda Migalskiego, był naszą nadzieją

Wyświetlaj:
horpyna7 / 83.9.46.* / 2010-09-06 09:36
Niestety Migalski wskazał tylko prawdę, a prawda "w oczy kole". Ten, komu zależy na takiej partii jak PIS powinien w sposób otwarty wesprzeć Migalskiego. Inną alternatywą jest albo przejśc do PO jak Paweł Zalewski albo czekac "na aut" i w sposób naturalny odejśc z życia politycznego wzorem Leszka Moczulskiego. Ciekawe, czemu PIS nie wyciąga wniosków z lekcji historii? Odejście Dorna, to też nie przypadek. PIS przez nieformowalny charakter Prezesa traci nie tylko w oczach opinii publicznej, niestety traci coraz bardziej wartościowych czlonków i sympatyków partii.
pchelek / 2010-09-03 21:08 / Tysiącznik na forum
Ciebie prezes tez wydupczy.
po kolei wszystkich wydupczy.
po krótce / 72.254.128.* / 2010-09-03 18:23
jaka tam szkoda, mniej więcej taka, jak przed tym jak się przylepił do PIS-. Niektórzy mają to do siebie, że ich egzystencja jest kompletnie bez znaczenia dla otoczenia. Pewnie gdy sobie to uświadomią w końcu szlag ich trafia. Przypomina to anegdotkę o pewnej, wiekowej już, angielskiej arystokratce, która postanowiła, że pod koniec życia zrobi coś takiego, że będą jednak o niej pamiętać. Zdecydowała się więc, że na najbliższym bankiecie, w swojej wiejskiej rezydencji, rozbierze się do rosołu i w takim stanie przebiegnie przez salon. Jak zaplanowała, tak uczyniła. Dwóch dżentelmenów, którzy zaobserwowali jej wyczyn, wmienili spostrzeżenia, że chodziło o konkretną damę, rozpoznali ją, byli natomiast zdziwieni jej niedbałym ubiorem, któryc ich zdaniem wymagał gruntownego wyprasowania. Po Migalskim nie zostanie nawet taka refleksja.
Wykształciuch / 178.56.5.* / 2010-09-03 11:29
Każdy myślący w PiS-ie to kandydat do odstrzału. Pan Prezes panicznie boi się konkurentów, nawet tych maluczkich.
sgsdgsdg / 87.205.47.* / 2010-09-03 10:42
Pitu pitu.....

W PISie się nie dyskutuje bo to partia wodzowska....
A w PO się dyskutuje???
Tak w telewizji a decyzje i tak są podejmowane takie jak trzeba....
Czy ktoś kiedyś widział żeby w PO się ktoś z Bronkiem Słeńcem Peru Grzesiem nie zgadzał - i ich krytykował publicznie???
zbyszek52 / 109.243.136.* / 2010-09-03 12:12
Januszek Palikot. Ale pewnie i inni. Zresztą nie ma co porównywać pisiaków do platformersów. Inna klasa. Nie bez powodu na PIS głosuje mniej ludzi wykształconych. Chyba, że im bardziej wykształcony tym głupszy? Może nauka szkodzi?
pkc / 83.4.92.* / 2010-09-03 14:24
Jedyne co się u ciebie wykształciło to pewnie mózgoczaszka.Tym sie różnisz od neandertala.Pewnie jesteś " młody i z wielkiego miasta",żałosny inteligenciku
masel / 85.221.184.* / 2010-09-03 19:56
widać poziom pkc.... coś nie po myśli i od razu osobiste najazdy... inteligentnie, kulturalnie i z klasą...
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-03 10:34
Fajna sytuacja sporo osób głosuje na PO tylko po to aby pregrało PiS (bo to zagrożenie dla demokracji plus bandyci i urzędnicy dorabiający się na korupcji)

Część głosuje na PiS żeby przegrało PO ( bo to Miro Zbycho, ponaoszenie się kolesiostwa plus ci którym się wydaje że PiS jest bardziej pro Polskie)

Zagłosujcie za prawem i wolnością, za logiką i rozumem

Tylko JKM.
McPrzesiek / 77.114.249.* / 2010-09-05 13:14
Od lat uważałem, że głosując na JKM i UPR zmarnuję głos, gdyż domniemałem, że byłbym w znacznej mniejszości. Głosowałem na zło mniejsze, i nie za lecz przeciw komuś. Ile osób postępowało podobnie jak ja? Sondaże i sugerowanie kto będzie liderem w przyszłych wyborach w mediach, świetnie do takich zachowań prowokują. Gdzie tkwi "głęboka" różnica w stylu i metodach rządzenia obecnej władzy ( PO-PSL) i opozycji (PIS i SLD). W obu przypadkach "głęboką różnicą" są "plastusiowe figurki" o dobrze znanych od wielu lat nazwiskach, które uważają, że rządowo -urzędowe foteliki powinny im się do dupsk przykleić, bowiem to tylko oni znają jedynie słuszne metody, sposoby i prawdy na "sukces i dobro" Polski i Polaków. Od lat nie prowadzą nas do tego celu, ale naród konsekwentnie ich wybiera ( sugestie mediów na usługach partii politycznych i mafii biznesowych) na przemian, o ile ci aktualnie "rządzący" nie zdążą wreszcie, zabezpieczyć się ustawami dającymi im jedyne prawo do reprezentowania narodu ( czyt. nikt im tych stołków od dupsk nie odklei). Na razie stworzono i dalej tworzy się świetny system restrykcyjny dla tej zdyscyplinowanej części społeczeństwa, którą można karać na wszystkie sposoby karami pieniężnymi, jednocześnie nie mając sposobu na tą nie zdyscyplinowaną, której nie ma jak karać bo oni "nic nie mają". Stworzono nam "polski system strachu" przed państwowymi instytucjami z jednej strony, a bandytami i złodziejami z drugiej strony. Świetne podstawy tej rzekomego sukcesu i dobrobytu, przy takich zasadach demokracji. Trudno tu pisać więcej, ale zapoznajcie się z jakich zmian chce JKM, z jego logiką.Może zagłosujecie za rozumem i tą logiką.
Od lat popieram tylko JKM
Adol / 2010-09-03 11:53 / Bywalec forum
W najbliższych wyborach Korwin mam mój głos. Podobało mi się co zrobiło PiS z podatkami, ulgami i łapownictwem ale teraz Jarosław przesadza. Wydaje się, że te reformy niezwykle korzystne dla społeczeństwa to wyszły mu tak przypadkiem a głównie chciał ścigać demony komunizmu.
PO niestety okazała się bandą grabiącą tylko dla swojej sitwy. Nic z 4xtak nie zostało zrealizowane. Polski obywatel jak zwykle juz zapomniał na jakie hasła głosował. Głosuje tylko przeciw czemuś.
Binarek / 2010-09-03 11:14 / Tysiącznik na forum
Obama

JKM w swym liberaliźmie jest bardziej 'twardy' od Balcerowicza, dlatego elektorat PiSu do niego nie przejdzie

JKM poza tym uważa, że demokracja to złe rozwiązanie, dlatego elektorat PO boi się że rozmontowanie demokratycznych podstaw pozwoli na późniejsze przejęcie władzy przez ludzi pokroju Leppera, Macierewicza

Niech JKM najpierw poeksperymentuje na Białorusi albo chociaż na jakiejś firmie a dopiero później zabiera się za Polaków
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-03 15:49
Balcerowicz nie był i nie jest liberalny, poczytaj o tzw jego planie który naprawdę był przywieziony z zachodu przez Sorosa i Sachsa.
Taak / 83.27.75.* / 2010-09-03 10:31

Mam jednak nadzieję, że proces demokratyzacji naszej partii nie zostanie przez to zahamowany

Gratuluję szczerości. To znaczy, że PiS nie jest partią demokratyczną. Identyczne wypowiedzi słyszało się z ust Rakowskiego o PZPR w końcówce lat 70 począwszy od protestu robotniczego w Radomiu w
1976r. Finał był wiadomy, zwinięto sztandar, a wraz z nim usunięto resztki zwolenników dyktatu i wodzostwa i powołano do życia partię lewicową, która wartość jaką jest demokracja uznała za nadrzędną. Jest prawidłowością, że stosunki panujące wewnątrz parii determinują sposób sprawowania przez nią władzy. Pan Migalski jako politolog doskonale o tym wie i jego teza wynikała z analizy a nie chęci promowania się. Wie również, że Polacy nie zrezygnują z demokracji czytaj wolności. Wie, że partia gdzie panuje dyktatura wewnętrzna i "jedyna racja" jest skazana z tego powodu na marginalizację.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-09-03 09:49
Wcześniej czy później, dowiemy się, kto zapłacił Migalskiemu za rzeczony - LIST OTWARTY. W Partii Okrągłostołowej, panuje dyscyplina i nie jest do pomyślenia, aby Migalski puścił bąka samoistnie! Taki głupi - to on - nie jest!
zbyszek52 / 94.254.222.* / 2010-09-03 10:05
Tylko pieniądze się liczą? Moglo być tak, że chlopaki nudząc się w PE wymyślili sobie że będą ausować Kaczyńskiego i sami przejmować wladze w sekcie. W PIS powstal wyrażnie front przeciwko Kaczyńskiemu i jego slugach. Migalski przecież musi wiedzieć, że PIS z Kaczyńskim na czele nie przeżyje. Jeśli w ogóle coś z PIS go lączy.
Może być też tak, że sam się nudząc postanowil się zabawić.
tytek / 2010-09-03 08:32
No cóż, głosowałem na PiS i na Kaczyńskiego, ale tępienie głosów dyskusji, zwłaszcza tego co napisał Migalski, zniechęca mnie do kibicowania takiej alternatywie dla PO. Jak Kaczyński wytnie wszystkie twarze o jakiejś indywidualności to osiągnie jedność i 12% poparcia, a szkoda bo PO potrzebuje mądrej opozycji niekomunistycznej
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-03 10:43
Mam to samo zdanie. No ale na kogo głosować.

PO nigdy, jedno mówi, drugie robi (podatki), Miro, Zbycho, a ile nie wyszło na jaw, zero wizji, zero wiedzy
PSL - nigdy, jest tylko po to aby dostarczać kasy swoim członkom agencje agencyjki i obniżenie VAT na produkty krórych producentami są ci właśnie członkowie.
SLD - nigdy nawet na torturach, korupcja i syf, walka z zasadami moralnymi prowadzi do zagłądy i zniszczenia, tylko po to aby członkowie SLD mieli dobrze i lepiej, po PZPR-owska zgnilizna.
PiS - głosowałem co stego że niektórzy uczciwi jak reszta tyle samo warta co pozostałe partie, a do tego głupi jak but z lewej nogi.

Tylko JKM, w nim ostatnia nadzieja.
zbyszek52 / 109.243.136.* / 2010-09-03 12:17
Z taką głową nie masz szans dobrze zagłosować. Jak dziecko.
zbyszek52 / 94.254.222.* / 2010-09-03 09:03
PIS alternatywą dla PO? No na prawdę w porę się obudzileś.
zbyszek52 / 94.254.222.* / 2010-09-03 08:22
Cymański zachowuje się tak jak by nie wiedzial w jakiej partii jest. Migalskiego wydaje mi się nic z PIS nie lączy. Chodzilo mu tylko o fuchę w PE. Narobić się nie narobi bo pisowcy są w jakiejś nieistotnej frakcji która nie ma wplywu na funkcjonowanie PE. A jak z tego parlamentu wróci to PISu już nie będzie albo to już będzie inny PIS w którym kaczyńskiego nie będzie. Podobnie jak Blaszczaków, Kuchcińskich i innych popleczników swojego guru. Czyli niczym nie zaryzykowal.
maly kazio / 2010-09-03 08:12 / Bywalec forum
No chyba nic nie rozumiem,Panie szanowny to PiS będzie się dopiero demokratyzował????To teraz to jest co? Boże wybacz..... partia kolesiów albo co gorzej system z jednym nieomylnym dyktatorem.No to gratuluje wszystkim członkom PiS-u przyszłej demokracji ,pewnie będą mogli samodzielnie wyjść do toalety albo nawet coś powiedzieć .Bo jeżeli pomyślą to szybko ,Migalski jest jak zapalnik a wierze że taka partia jak PiS może być normalna.Czego jej życze.Panie prezesie czas już na Pana.
Polak. / 79.185.112.* / 2010-09-03 07:00
Prezes wyrzucił Migalskiego,bo zadbał o dobra swoje a nie PiSu i Prezesa! Panie Kaczyński, a miało być wszystko dla dobra Polski, zapomniał Pan?
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-03 06:48

Mam jednak nadzieję, że proces demokratyzacji naszej partii nie zostanie przez to zahamowany i możliwy będzie dialog i rozmowa.
Czytaj w Money.pl

Jak u Gomułki.
Ale, rąk które się zamachną nie będziecie obcinać? Miej nadzieję.
tokoni / 188.47.86.* / 2010-09-03 13:46
jaro się boi i zaczyna usuwać swoich niby przeciwników tak jak kiedyś stalin tylko nieco inaczej.

Najnowsze wpisy