Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cymański: Tusk ma instynkt - zdrowie na bok

Cymański: Tusk ma instynkt - zdrowie na bok

Money.pl / 2008-01-08 16:10
Komentarze do wiadomości: Cymański: Tusk ma instynkt - zdrowie na bok.
Wyświetlaj:
KAP / 2008-01-08 16:41 / Tysiącznik na forum
no tak , gdyby podjeli dzialania jak PiS to juz paru lekarzy siedzialoby w kiciu i problem zstalby 'odwrócony' oj Panie Cymanski. pamiec masz krótsza niz ogon kota Jarka....
arch / 2008-01-08 17:05 / Tysiącznik na forum
Gdzie sie podzial rzad "cieni" -obłudników mieli wszystko monitorowac, mieli pełne szuflad ustawy , gdzie sie podzialy ???
Kasa POprawnego, wiarygodnego przygotowanego do rzadzenia rzadu???
Bylo 3 tenorow, zostal sie jeden historyk usmiechniety, prawdomowny.
Gdzie sie podziali Plazynski, Gilowska, Rokita, Olechowski...coż za propaganda dialogu.
Dwór Schetyny, Tuska, Komorowskiego ma jeden cel, wladze absolutna i z nikim i nic sie nie liczy. Mial byl rzad dialogu, a mamy rzad monologu, bufonow, arogantow !
Piątek / 89.79.204.* / 2008-01-08 22:27
Zgadzam się kolego, w całej rozciągłości.
KAP / 2008-01-08 17:39 / Tysiącznik na forum
monitorowac PiS przy zlobie? najpierw trzeba zorientowac sie jaki i gdzie balagan zostawiono po medialnych showach. Potem mozna wypowiadac sie POWAZNIE na temat szczegółów programu. Przejmowalas kiedys do zarzadzania jakas firme lub choc dzial w nowym miejscu pracy? najpierw musisz rozpoznac sytuacje a potem powiedziec co KONKRETNIE zrobic. Nie jkazdy jest nawiedzonym wizjonerem w stylu Ziobry....
marek19.53 / 83.24.1.* / 2008-01-09 02:04
Dwa lata, co najmniej, rozpoznawali, szykowali ustawy, cieniowali. I ciągle są na etapie wyłapywania lewych faktur na dezodorant i wizażystkę.
Przejmowalas kiedys do zarzadzania
jakas firme

Bez wątpienia nie przejmę firmy bez programu. Tylko idiota najpierw kupi, potem rozpoznaje sytuację , potem tworzy program, potem zaczyna działać. Nie kupię nawet młotka do firmy, jeżeli nie wiem co z nim zrobić.
P.S.
Przez ostatnie lata nie widziałem takich wątpliwości. Słyszałem cały czas, my wiemy, my zrobimy. Subito.
gumatowytrzyma! / 83.24.212.* / 2008-01-08 18:26
albo złamasem zwisającym w konDonku - nie KAP-o?
nie powiem gdzie jadę na wczasy / 89.174.238.* / 2008-01-08 16:30
od czasu Rysia Czarnieckiego nie było więkdszego pajaca
KAP / 2008-01-08 16:38 / Tysiącznik na forum
przyznam ze niezbyt ta wypowiedz Ci wypadla merytorycznie.
arch / 2008-01-08 17:16 / Tysiącznik na forum
A może bajkę Krasickiego ?
SZCZUR I KOT
"Mnie to kadzą" - rzekł hardzie do swego rodzeństwa
Siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa.
Wtem, gdy się dymem kadzidł zbytecznych zakrztusił,
Wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił. "
KAP / 2008-01-08 17:44 / Tysiącznik na forum
przyznam ze umysl mój niezbyt lotny by dojrzec Twój kontekst dla bajki...
czekający na cuda... / 87.206.206.* / 2008-01-08 16:10
tak miażdżącej krytyki ministra zdrowia przez lekarzy jeszcze nie widziałem. Min. Kopacz została zmieszana z błotem (uważam że słusznie) na dzisiejszej konferencji OZZL za swoją nie kompetencję, a także za całkowitą zminę frontu. Przypomnino jej, że jeszcze niedawno z taką łatwością krytykowała PiS za niepodejmowanie potrzebnych decyzji, a teraz sama ich nie chce podjąć tylko chowa głowę w piasek. Przyznano, że z jej zachowania wynikło, że tamta krytyka była zwykłym opluwaniem PiSu. A co na to nasz ukochany premieiro? hgw... nie ma czasu na spotkanie.
Ciekawe ile z tej konferencji pokażą dzisiaj wolne media w Polsce.
Paryzol / 89.79.204.* / 2008-01-08 22:18
A zauważyliście kolejną próbę manipulacji, która pojawiła się w mediach? Otóż wczoraj padło z ust Kopacz, że nie ma mowy o podniesieniu składek zdrowotnych.
Dziś TVN padło, że ponoć podczas rozmowy z Kopacz "premier stanowczo odrzucił propozycję podwyższenia składek zdrowotnych". Czy ktoś coś z tego rozumie?
Znowu zachowania typowe dla domokrążcy u tusków?
.................... / 89.76.131.* / 2008-01-08 16:22
OZZL miał 100% racji. Trudno w to uwierzyć, ale Kopaczowa jest jeszcze gorszym ministrem zdrowia niż Religa.
arch / 2008-01-08 16:35 / Tysiącznik na forum
E co ty !
..."Underman powiedział, że
- "negocjacje na szczeblu centralnym" zerwała z lekarzami minister zdrowia Ewa Kopacz,
-a spotkać nie chciał się z nimi premier Donald Tusk."...

Najnowsze wpisy