Forum Polityka, aktualnościPolityka

Czabański i Targalski wyrzuceni z Polskiego Radia

Czabański i Targalski wyrzuceni z Polskiego Radia

Wyświetlaj:
kaczmarczak / 87.207.141.* / 2009-01-10 23:52
...a Jarosław nie może zrobić nic. Co biedaczyska teraz poczną. Może Radio Rydzyk ich przygarnie? Tylko co by tam mieli robić, jak nic nie potrafią za wyjątkiem psucia?
JAW / 87.206.57.* / 2009-01-10 20:27
Z Czabańskiego był prezes jak z koziej d... trąba. Wpędził PR w straty jęcząc o abonament, a na dowidzenia rzucił cytat jak na partyjnego aparatczyka przystało, że w zasadzie wisi mu radio, a ważne, że jest z Kaczyńskimi. Spośród pracowników jakoś nikt po nim nie płacze, a Polskie Radio stało się jakimś informacyjnym skansenem, na który nie warto się powoływać. Prawda jest taka, że nie został prezm bym ja dostawał szybkie informacje i mógł posłuchać Mozarta, tylko żeby się nachapać
Pilsener / 2009-01-10 20:19 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Publiczne media już dawno powinny zostać zlikwidowane - dlaczego mam sponsorować ten (jeden z wielu w polsce) skansenów głębokiej komuny? Ja chcę mieć wysoki dochód, a nie publiczne media, publiczne szkoły, publiczne szpitale, publiczne sklepy może jeszcze? 100% publicznego i 100% podatków na to - jak w Korei Północnej, po PIS'ie kolejna partia pro-komunistyczna - by żyło się lepiej! Wszystko co w polsce katolicko-narodowo-centralne mam głęboko.
Kukariusz / 83.5.65.* / 2009-01-10 15:58
No cóż ...polityka miłosci nadal triumfuje, niezalezne sądy wydają niezalezne wyroki, mamy podatek liniowy, oraz nowa Irlandię... Ciekawe ze Farfał jest cacy .... a był przeciez ..be Czyzby znwu triumfowała dialektyka socjalistyczna (tym razem w wydaniu oligarcholiberalnym)?
a320 / 83.27.29.* / 2009-01-10 11:54
to dobra dla Polski wiadomość
mirek z wrocławia / 78.8.13.* / 2009-01-10 19:28
Prymitywna odpowiedz Do dziasiaj z przyjemnoscia slucham radia Bardzo obiektywne , prawdziwie niezależne od partyjniactwa Musze przyznać profesjonaliz p.Czbańskiego i jego skromność Po tej decyzji chyba przestane placic abonament rtv Wroci partyjna cenzura - przyklad : prawdopodobna likwidacja misji specjalnej w tv to wystarczy
sceptyk / 2009-01-10 15:14 / Tysiącznik na forum
Od kiedy to razwiedkowy sralon i tuskowszczyzna to Polska?
Jerzy_ / 2009-01-11 09:12
Sceptyku, czyżbyś uważał, że Polskę tworzą tylko tzw. "prawdziwi Polacy"? Tylko, kim oni są?
PS. Co to jest "sralon"? Bo w słowniku języka polskiego nie znalazłem. Może to jakieś hasełko "prawdziwych Polaków"?

Najnowsze wpisy