Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Czarna lista odwoływaczy aukcyjnych

Czarna lista odwoływaczy aukcyjnych

Money.pl / 2007-02-28 12:49
Komentarze do wiadomości: Czarna lista odwoływaczy aukcyjnych.
Wyświetlaj:
hubertinka / 83.16.85.* / 2009-12-16 16:00
chciałam dodać sprzedawcę przed którym należy stronić - new_media1
Przedmiot opisany na aukcji nie był zgodny z rzeczywistością, brak paragonu sprzedaży co także jest delikatnie mówiąc "podejrzane", gwarancja napisana "na kolanie". Przedmiot zapakowany tak, że w trakcie przesyłki się uszkodził, ale nic dziwnego jak sprzęt elektroniczny owija się czarną folią i wpycha do kawałka kartonu bez zabezpieczeń !!!! Inteligencja Panowie - obce dla Was słowo, ale można w słowniku sobie sprawdzić co znaczy !!!!
Przy zwrocie sprzętu Pan powiedział że nie ma obowiązku go przyjąć a tym bardziej zwrócić mi pieniędzy jakie zostały za niego zapłacone, dodając że "go w*******" i może ciągać się ze mną po sądach. TOTALNA PORAŻKA !!!
CHAM, PROSTAK I WIEŚNIAK z którym nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia i odradzam innym by nauczyli się na moim błędzie !!!
Pan zapomina się że dzięki kupującym kręci się ta jego śmieszna kanciapa i ma na fajansiarskie bluzy w jednej z których się zaprezentował podczas jakże ujmującego wywodu na początku którego zaznaczył że "nie jest palcem robiony" Sam taki tekst świadczy o poziomie jaki Pan sobą reprezentuje...
GRATULUJĘ TYM, KTÓRZY NIE MIELI WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI SPOTKANIA I KONTAKTU Z LUDŹMI TAKIEGO POKROJU I KTÓRZY PO PRZECZYTANIU TEGO KOMENTARZA - PRZED TAKIMI LUDŹMI SIĘ UCHRONIĄ.
Konrad (xsilent) / 83.21.9.* / 2007-02-28 12:49
Sądzę, że wina leży także po stronie Allegro.pl, to tutaj aukcje są odwoływane. Na Allegro płacimy za wszystko: za wystawienie przedmiotu, za cenę minimalną, za sprzedaż. Nie jest prawdą, że chodzi o zaoszczędzenie kilku, czy kilkudziesięciu groszy. Jako przykład są podane aukcje sprzętu komputerowego i telefonów komórkowych. Wystawienie takiego sprzętu (nie od 1 pln), ustawienie ceny minimalnej i późniejsza sprzedaż to wydatek kilkunastu pln. Pozdrawiam.
ekoman / 84.175.209.* / 2008-05-11 18:19
Uwazam ze w profilu sprzedajacego kazda odwolana aukcja powinna byc zarejestrowana i to tak aby inni mogli byc o tym poinformowani. No i oplaty nipowinny byc zwracane. Spotkalo mnie cos takiego ze przystapilem ao licytacji przedmiotu od 1 zl, a za kilka godzin aukcja zostala odwolana i wystawiona ponownie, ale teraz tylko z mozliwoscia "Kup Teraz". Oraz beszczelny E-Mail od uzytkownika TONY41 z zaproszeniem do kupna przedmiotu.
OSZUST !!!
Pozdrawiam
Agnia / 89.235.205.* / 2008-11-24 17:14
http://www.lolobid.pl już otwarte nie uwierzysz jak tanio
drogownik / 89.79.163.* / 2007-03-01 13:06
Zawsze można pójść na bazar i sprzedać. Sprzedając na Allegro akceptujesz regulamin i tym samym opłaty. Nie podoba się - nie korzystaj a Allegro. Proste?
Agnia / 213.35.204.* / 2008-11-20 09:44
Zgadzam się a lepiej kupić http://www.lolobid.pl
nabity / 91.90.113.* / 2008-12-07 18:08
Ile dostałaś od tych oszustów za taki komentarz? darowalibyście już sobie!

Najnowsze wpisy