Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czarnecki: SB mogła sfałszować dokumenty

Czarnecki: SB mogła sfałszować dokumenty

Money.pl / 2008-07-02 07:25
Komentarze do wiadomości: Czarnecki: SB mogła sfałszować dokumenty.
Wyświetlaj:
fidel wykastrowany / 89.76.39.* / 2010-09-19 10:48
teraz kazdy znich sie wypiera tak dalej pojdzie to sie dowiemy ze ub itych informatorow wogule niebylo siedzial sobie swistak i falszowal dokumety ta cala 100 najbogatrzych szmal ma z ciezkiej pracy i uczciwej ha ha ha kur....a ale glupoty tym ludziom wciskaja
asto / 83.24.119.* / 2008-07-14 13:34
... tylko fałszować dokumenty na NIKOGO! Bo ten typ był wówczas NIKIM.
liberal_conservatist / 2008-07-09 13:51 / portfel / GREEN CHIP
osiągnijcie tyle co on to poszczekacie
podatnik / 2008-07-09 13:03 / Bywalec forum
Młodzi ludzie ,którzy nie żyli w tamtych czasach nie maja prawa moralnego osadzać spraw , ani sytuacji.
Ludzie byli wmanewrowywani w różne sytuacje nieświadomie , kiedy dowiadywali się o co chodzi było już zbyt późno.!8-to leyni człowiek w tamtych czasach po prostu się bał. Wy młodzi dzisiaj nie wiecie co to strach i dobrze.
Dziekujcie Bogu , zezyjecie teraz w takiej Polsce jaka ona jest , nie macie pojęcia o strachu , niepewności dnia. brak pracy to pikuś w porównaniu z tamtymi czasami. Sledzili prawie wszystkich i wiedzieli o wszystkich wszystko. Nie byli wróżbitami ale stosowali zasadę na każdego na wszelki wypadek trzeba mieć kwity.Każdy jest wrogiem
najlepszego pod słońcem systemu. To wcale nie kawał tylko prawda tamtych czasu ,,pokazcie mi człowieka , a kwity się się znajdą.
Podam przykład z mojego żucia: znajomy przywożł mi leki dla meża z Holandii , umówiłam się z nim w kawiarni po południu , dał mi leki wypiliśmy kawę. Nastepnego dnia przychodzę do pracy , a mój kolega kierownik mi mówi ,,jak się umawiasz z ludźmi z zagranicy to nie w tej kawiarni, bo już jesteś odnotowana
Lupak / 90.156.33.* / 2008-07-06 19:55
O kolejny SBek :)
kiepski / 2008-07-05 12:49 / portfel / Tysiącznik na forum
dziwne.......... ale jakoś tak przypadkiem prawie już cała pierwsza 10 z listy najbogatszych polaków to AGENCI SB....... i TW

przypadek...:-)
liberal_conservatist / 2008-07-05 09:19 / portfel / GREEN CHIP
akcje getin to sprzedałem już dawno, nie opłaca się trzymać akcji banków
Halina Materska / 83.21.22.* / 2008-07-05 08:45
Jasne, przecież esbecja nic innego nie robiła, tylko w kółko fałszowała dokumenty na porządnych ludzi, żeby ich skompromitować, a po latach skompromitowali się historycy IPN, którzy po prostu nie umieją czytać tych dokumentów i dają wiarę SB, a nie porządnym ludziom.
Jak to powiedział Leslaw Ketman Maleszka? Gdyby mu przyjaciele w latach 70. i 80. zarzucili współpracę, zapytałby: Komu, na Boga, wierzycie? Esbekom k****, czy mnie, waszemu przyjacielowi?
Czasy się zmieniły, a tłumaczenie zostało.
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2008-07-03 13:40
Z tej wypowiedzi wynika że SB to była grupa wieszczów, czarnoksiężników i proroków i już 30 lat temu wiedzieli , że Pan Czarnecki zostanie multimiliardewrem i na tą okazję już wtedy założyli mu teczkę. Chchiałbym poznać jednego z takich eSBków może poda mi numery do TOTO lotka na rok 2009
andowc / 83.30.117.* / 2008-07-02 19:04
"Było, minęło".
Więcej interesuje mnie "Europoseł",- Czarnecki i jego dokonania,(dobre i złe dla Polski).
Jarkt / 83.238.224.* / 2008-07-02 20:32
Mylisz się- było, ale absolutnie nie minęło.
Ubeckie szambo nadal ma się się świetnie i robi wodę z mózgu takim jak Ty.
quraq / 83.4.87.* / 2008-07-03 06:35
za to tobie nie robi, bo masz ją tam od zawsze. może byś tak odważniaku pogonił samych esbeków? Aaaa - na to odwagi brakuje? A i rozumu pewnie też.
skrew / 2008-07-02 11:52 / Bywalec forum
Cytuję: "Brak jest ekonomicznych podstaw do tak dużego spadku - twierdzi Czarnecki." Jak to? To przecież naturalne urealnianie, wywindowanych na fali hossy, cen . Zawsze jest jakiś przyczynek niczym ta kropla, która przepełnia miarkę. Dorabianie do tego innych powodów jest demagogicznym bełkotem. Było nie windować cen to by nie spadały. Prosze Pana.
hehe / 83.24.170.* / 2008-07-02 10:16
... dokumentów na jakiegoś gówniarza.

Ma wysokie mniemanie osobie, uważa się pewnie prawie za bolka drugiego...
Kocham te teksty, to pokrętne tłumaczenie ich wszystkich...
Andre7 / 2008-07-02 16:25 / Tysiącznik na forum
Bo jak SBek sfałszował pokwitowanie to mógł wziąść kase dla siebie. Myśle, że w latach 80 była to powszechna praktyka. Ryzyko małe, pracy tez niewiele ..
ks.Robak / 80.51.55.* / 2008-07-06 11:46
Najrosze jest to ze młodzi zabieraj głos nie znajac realia tamtych czasow oraz pracy operacyjnej. nikt nie fałszował podpisow,Jedyne co mogli robic to po 90r za Macierewicza dorabiano biografie do walki z Wałea walki o władze. Brednei ze brał dla siebie rozliczano i to dokładnei wydatki operacyjne za przekret wylatowalio sioe z pracy i mozna było zawedrowac do aresztu. Bambaryły
ŁowcaWykształciuchów / 2008-07-02 11:11 / NiePOsPOlity Intelekt
Instrukcja wyniesiona ze szkolenia:

1. niczego nie podpisałem
2. nawet jak podpisałem, to nie donosiłem
3. nawet jak donosiłem, to nikomu szkodziłem
4. a nawet jak zaszkodziłem, to musi mi to ktoś w sądzie udowodnić

Paliłem, ale się nie zaciągałem.

BTW dowcip:
- Jakie papierosy pali Aaron Szechter (znany również pod przybranym nazwiskiem Adam Michnik)?
- eLeMy
skrew / 2008-07-02 12:05 / Bywalec forum
i moje 3 grosze. Byłem w Izraelu, mieszkałem w Tel Aviw przy Trumpeldor 4 i w Petahtikva na przeciw suku. Lubię ten kraj i Izraelczyków, tylko w****.... mnie gdy mądrzą się tu a nie u siebie. Gdy ich ojczyzna w potrzebie od lat Oni, ci co w naszej pięknej Polsce, co sobie bez nich poradzimy, Oni po pierwsze mają w dupie swoją ojczyznę. A takich nie uważam.
eurofederasta / 195.138.208.* / 2008-07-02 10:09
Byłeś po tamtej stronie, uwłaszczyłeś się, więc miej trochę godności i się przyznaj.

A teraz idź na imieniny do prezydenta Wałęsy. Może spotkasz tam innych kumpli z SB i oficera prowadzącego.
arch / 2008-07-02 11:43 / Tysiącznik na forum
w wywiadzie Wałęsy z K.Skowrońskim w "Trójce" 27 .062008 roku.
Wałęsa , krzycząc: -
"Idźcie do diabła! (...) Chcecie powiedzieć, że jestem agentem?
No to dobrze, cieszcie się, że jestem agentem.
Agenci przewrócili komunizm, oddali wam w ręce, a wy nie wiecie, co z tym zrobić.
Chwała agentom!".
Wałęsa na zakończenie :
- "To są najmądrzejsze słowa, jakie można powiedzieć w tej rzeczywistości".
..-oo3d / 83.17.193.* / 2008-07-02 09:12
a pytanie: w JAKIM celu SB mialobyfałszowac dokumenty na 20 letniego studencinę? Sa 2 wyjscia: albo dokumenty bylyby prawdziwe wiec po co fałszowac. Albo facet nie wpspolpracował, nie donosił i byl nikim dla SB -wiec PO CO fałszowac?? Zastraszaniem studentów w PRL zajmowali sie stojkowi i komendanci gminnnych komend MO a nie SB, ktora miala powazniejsze rzeczy - powagi troche, panowie szanowni.

Przyznaj sie panie Czarnecki, troche za pozno i tyle. Ludzi nie mordowałeś, a nawet jak komus swinie podlozyles, a moze i nie - to oni Ci wybaczą, albo i nie. Nie moja sprawa. Ale przyznaj sie, człowieku, nie pogrążaj sięjak inni TW, ktorzy spiewają te samą spiewkę.
Znawca_szumowin / 217.153.72.* / 2008-07-02 09:26
Ladnie napisane. Dodam tylko ze Czarnecki "wyplyną" na kontraktach zamowien publicznych w latach 80-tych i przy udziale niewidzialnej reki byla pozniej kasa na EFL.
Maciek 4 / 213.241.46.* / 2008-07-02 09:37
Przy udziale niewidzialnej ręki wypłynęli wszyscy nasi oligarchowie.I to oni są obecnie tą prawdziwą postkomuną, Nie zaangażowaną zbytnio politycznie, ale mającą mocne plecy w razie potrzeby.
Pamiętając o Wałęsie, śmierci Jaruzelskiego czy Papały nadal sądzę że Okrągły Stół bardziej był inspirowany przez służby specjalne niż przez Solidarność.
sceptyk / 2008-07-02 10:27 / Tysiącznik na forum
Przez Solidarność z pewnością NIE.
Conajwyżej przez tzw. "lewicę laicką" skupioną wokół Geremka, Michnika i Kuronia.
Reszta to tylko tłum, żeby nie wyglądało, że tylko ich trzech jest w opozycji. Bo przecież Bolka nikt nie traktował poważnie...
Maciek 4 / 213.241.46.* / 2008-07-02 09:43
zagalopowałem się. Oczywiście chodzi o zabójstwo Jaroszewicza. Sorry.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy