Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Czechy: Starcia nacjonalistów z policją

Czechy: Starcia nacjonalistów z policją

Money.pl / 2008-11-18 07:05
Komentarze do wiadomości: Czechy: Starcia nacjonalistów z policją.
Wyświetlaj:
Konik Polny / 99.232.235.* / 2008-11-18 07:05
A czy szescy Cyganie kradna tak samo jak polscy Cyganie?
jeromino / 134.91.14.* / 2008-11-18 11:29
W kazdym z nas jest cos ze skrajnego prawicowca. Rzygac mi sie chce jak o tym pomysle. Nie ma komu dac w pysk, dawaj Zyda i Cygana.
Konik Polny / 99.232.235.* / 2008-11-19 19:35
A jeszcze jak by bylo to w ciemnej ulicy...Taka jest prawda o Cyganach. Oni to wiedza i probuja sie przystosowac. Wiekszosci to sie nie udaje lub udaje. Nie wiem. Trudno powiedziec. Byly i sa proby wspolpracy z ta mniejszoscia, ktore przynosza mniejsze lub wieksze rezultaty. Ladnych pare lat temu byla akcja zorganizowana przez rzad czeski kupowania biletu w jedna strone do Ameryki. Jeden z moich znajomych napisal do mnie z Chicago, ze u nich powstalo wiele sklepow w mieszkaniach gdzie Cyganie sprzedaja ukradzione towary lub przyjmuja zamowienia od klientow.
Krzysiek84 / 83.15.98.* / 2008-11-19 00:56
Romowie mają kradzieże we krwi, tak samo i jak inne rodzaje przestępczej działalności, więc nie powiem abym im współczuł tego co tam się dzieje ... zresztą jak im źle to niech sobie jadą tam skąd pochodzą czyli chyba z Indii.

A co do Czechów to trudno im się dziwić, bo oni to w kolei mają we krwi, gdy Polacy walczyli z Niemcami w 1939, Czesi zaraz po poddaniu się zaczęli wydawać nazistom żydów i cyganów, więc dziś po prostu kultywują tradycję przodków ;)

Najnowsze wpisy