Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Część RPP chciała podwyżki już wcześniej

Część RPP chciała podwyżki już wcześniej

Wyświetlaj:
Hos / 195.225.68.* / 2007-11-22 22:19
Powinni podnieść stopy do 7-8%...
bo taka jast faktyczna inflacja
Wtedy skończyła by się zabawa w giełdę...
W akcje niech się "bawią" ci , którzy lubią
ryzyko i na własne ryzyko bez podpierania się OFE,
i tłumem z ulicy, który wpierw jest zwabiany na giełdę
a później traktowany jako ciemna masa i stabilizator
giełdy
michalskamonika / 2007-11-22 21:07
Jestem mało doswiadczonym inwestorem, nie inwestuje w akcje, ale mam środki w fd. inwestycyjnych akcji i nie mam pojęcia dlaczego dla naszej gieldy tak znaczace sa informacje ze Stanow, Azji itp. Wg mnie to nasza gospodarka ma sie niezle i raczej nide powinno byc gorzej, bo przed nami EURO 2012. Czy jest ktos kto wie kiedy odrobimy straty, bo moj portfel (głównie MiŚ-ie) i moje srodki "poplyneły", a ja mam doła. Do lipca wszystko extra, nawet 50% za pół roku, a teraz takie dno.:((
elisabeth / 2007-11-22 21:44 / portfel
Ameryka po prostu rozdaje karty, Azja niekoniecznie, ale popłynęłqa za Ameryką. Ale nie martw sie Michał. Za 2 góra 3m-ce sie odbije - tylko bez paniki, bo to wlasnie przez tych, którym puściły nerwy i umorzyli fundusze małych i średnich spółek tak bardzo ostatnio popłynęły "misie" Ja też mam fundusze akcji, ale mam też akcje Misiów, które spadły okrutnie, ale czekam - na pewno się odbiją!!! Tak więc spokojnie! Na początku lutego wspomnisz moje słowa.A tak nawiasem mówiąc, to ci Amerykane mogliby spożywać te gęsi do konca roku, to odbicie byłoby o wiele szybsze. Bo oni mają kłopoty przez swoje kredyty dawane w cały świat (obcokrajowcy bedący w USA na czarno dostawali kredyty hipoteczne-o zgrozo!), a my na tym cierpimy. No ale nic na to nie poradzimy. Pozostaje nam tylko czekać, Ponieważ nasza giełda jest mocno zdołowana, wiec mam nadzieję, że jak FED obniży stopy procentowe, to polskie akcje bedą apetycznym kąskiem dla amerykańskich inwestorów. MozAmeryka po prostu rozdaje karty, Azja niekoniecznie, ale popłynęłqa za Ameryką. Ale nie martw sie Michał. Za 2 góra 3m-ce sie odbije - tylko bez paniki, bo to wlasnie przez tych, którym puściły nerwy i umorzyli fundusze małych i średnich spółek tak bardzo ostatnio popłynęły "misie" Ja też mam fundusze akcji, ale mam też akcje Misiów, które spadły okrutnie, ale czekam - na pewno się odbiją!!! Tak więc spokojnie! Na początku lutego wspomnisz moje słowa.A tak nawiasem mówiąc, to ci Amerykane mogliby spożywać te gęsi do konca roku, to odbicie byłoby o wiele szybsze. Bo oni mają kłopoty przez swoje kredyty dawane w cały świat (obcokrajowcy bedący w USA na czarno dostawali kredyty hipoteczne-o zgrozo!), a my na tym cierpimy. No ale nic na to nie poradzimy. Miejmy nadziej ę, ze jak Fed obniży stopy procentowe, to nasze tanie akcje stana się apetycznym kaskiem dla amerykańskich inwestorów..... Ja tam czekam na rajd św.Mikołaja a potem efekt stycznia (czyli wzrosty). Pocieszyłam Cie troche? Wierz mi, ja tu trochę nerwów sobie zepsułam i podchodzę do tego juz spokojniej , bo wiem, że po każdej letniej burzy jest słońce....
RYMEMBO / 212.76.37.* / 2007-11-23 01:25
no co chcesz przecież to kobieta!i jedno ptak i drugie też,za jakiś czas napisze że kury,kaczki!
stary kojot / 83.30.104.* / 2007-11-22 21:41
Rynki kapitałowe sa połaczone, a straty odrobimy do marca
na 90% pozdro!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy