Forum Forum prawneCywilne

cześć wam wszystkim :)

cześć wam wszystkim :)

martyna25894 / 2011-01-24 17:23
trochę poczytałam na ten temat i powiem szczerze że przez ostatnie dni żyje tylko listem od słynnego już na całą Polskę popier...... pobieraczka .pl dostałam list o nich o treści takiej Szanowna Pani,

Rejestrując się w serwisie Pobieraczek.pl musiała Pani zapoznać się z treścią warunków umowy oraz je zaakceptować. W przeciwnym wypadku rejestracja nie doszłaby do skutku. W treści umowy jest wyraźnie napisane, że przysługuje Pani 10-cio dniowy okres próbny, a w razie niezadowolenia może Pani w każdej chwili zawartą umowę wymówić. Pani nie skorzystała z 10-cio dniowego prawa do wypowiedzenia umowy, więc zobowiązała się Pani do nabycia najtańszego dostępnego pakietu.

"Załącznik nr 2 "Cennik":

"Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 12 miesięcy od dnia jej aktywacji - 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania"

Zgodnie z cennikiem znajdującym się w zaakceptowanym przez Panią regulaminie pakiet Pobieraczek5 zapewnia możliwość pobierania 5 GB danych miesięcznie. Opłata za jeden miesiąc wynosi 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie. Należność pobierana jest jednorazowo za okres trwania umowy po jej zawarciu. Całkowita opłata wynosi 94,80 zł (7,90 zł x 12 miesięcy).

Po uregulowaniu należności Pani konto w naszym serwisie będzie aktywne przez okres 12 miesięcy, po czym samoistnie wygaśnie, a umowa nie będzie przedłużana.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy pamiętać o podaniu adresu naszej firmy:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

Prosimy pamiętać, że przy dokonywaniu przelewu bądź wpłaty należy podać w tytule adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. Jeżeli adres e-mail nie zostanie podany, wówczas nie będziemy mogli prawidłowo przyporządkować dokonanej płatności.

W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą e-mail lub telefoniczny z numerem 58 553 12 32.

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobieraczek.pl a list podpisany był przez pana Dariusza Skrzypińskiego temat ogólnie uznaje za kłopotliwy więc powiedzcie mi czy jest się czym przejmować

:(

martyna25894 / 2011-01-24 17:32
najgorsze jest to że mam świadomość tego zrobiłam to tylko i wyłącznie przez swoją głupotę bo nie przeczytałam regulaminu , teraz mam nauczkę na całe życie , :( a moje buszowanie po internecie ograniczyło sie do odbierania poczty i poczty na nk bo boje sie teraz wejść na jakąkolwiek stronę

Najnowsze wpisy