Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Częściej chwalimy, niż narzekamy na e-sklepy

Częściej chwalimy, niż narzekamy na e-sklepy

Wyświetlaj:
konsument / 195.117.116.* / 2009-03-28 20:01
powstaje coraz to więcej e-sklepów moim zdanie to przyszłość wymienia się tu duże sklepy jak np. empik ale i mniejsze e-sklepiki są godne uwagi oferują szeroki zakres asortymentu niskie ceny i co do świadczenia usług nie mam zastrzeżeń Np. niedawno zakupiłem kilka przedmiotów dla dziecka w e-sklepiku ewaflor.eu. Mimo że to jest chyba nowo otwarty e-sklepik i dokonałem niewielkich zakupów to zostałem obsłużony jak bym wydawał kilka tysięcy złotych a i sposób komunikacji i zabezpieczenia danych są chyba całkiem niezłe, Jak widać małe sklepiki są równie dobre jak nie lepsze od tych dużych bo żeby liczyć się na rynku muszą obsługiwać klientów w standardzie najwyższej jakości
misiex / 83.24.167.* / 2007-12-02 18:27
no i dobrze. to znak zaawansowania. nie bojmy sie e-sklepow jak dawniej, ze oszukaja, ze nie przysla...klienta chroni prawo konsumpcyjne! Ja wciaz kupuje na allegro, empik.com, czy innych. Pozdr.
qba29 / 80.53.101.* / 2007-12-17 10:16
nie prawo "konsumpcyjne" tylko konsumenckie...
Ollek / 83.6.204.* / 2007-11-29 14:27
u mnie to różnie bywa, zazwyczaj nie narzekam na sklepy netowe, bo jak mi jakiś zajdzie za skórę to natychmiast o nim zapominam ;P i w sumie zostaję przy tych sprawdzonych - np. empik.com, nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze wszystko na czas i w bardzo przyzwoitych cenach:)
majka1987 / 83.26.215.* / 2007-09-10 07:32
Szkoda, że nie ma testu aptek internetowych. Moja propozycja to: www.aptekaotc.pl

Dla mnie kompletnym dziwactwem jest szyfrowanie całej witryny no ale cóż taki wybór. fajne natomiast jest, że można wysłać wstydliwe pytanie do farmaceuty szyfrując wiadomość! Fajnie jest wiedzieć, że o moich problemach nie dowie się nikt po drodze. Czegoś takiego nie spotkałem w żadnym sklepie w polsce czy na świecie:)

P.S. W sumie warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo transakcji w sklepach w polsce. Takich rankingów nie widziałem do tej pory...

xmarx / 83.30.123.* / 2007-10-07 13:49
Ranking bezpieczeństwa w sklepach internetowych to by był ciekawy artykuł.

Z tego co mi wiadomo to jedynym poważnym certyfikatem świadczącym o bezpieczeństwie jest EURO-LABEL ale niestety tylko kilka sklepów w Polsce go ma ;( Jest jeszcze jeden znak Polski ale otrzymanie go jest bardzo nie jastne i dziwne nie ma jasnych odpowiedzi , tak że dla mnie TS jest mało znaczący, bo zapłacić każdy może za "reklame".

Najnowsze wpisy