Forum Polityka, aktualnościPolityka

Człowiek lewicy w MON? Tusk szuka generała

Człowiek lewicy w MON? Tusk szuka generała

Money.pl / 2007-11-07 08:28
Komentarze do wiadomości: Człowiek lewicy w MON? Tusk szuka generała.
Wyświetlaj:
Elendir / 2007-11-07 08:28 / Łowca czarownic

"Komorowski dogadał się ze Szmajdzińskim z LiD, że MON zostanie obsadzone kimś powiązanym z lewicą"

To by świadczyło o pozakoalicyjnym porozumieniu z LiD. Moim zdaniem słusznie. Jeżeli jest to prawdą, to istnieje realna szansa odesłania braci Kaczyńskich do lamusa...
marek 19.53 / 83.24.32.* / 2007-11-07 19:19
Kiszczak byłby w sam raz do rozwiązania problemu. Ma zapewne kilku kolegów, specjalistów od "odsyłania do lamusa". No i WSI można reaktywować - sprawni ludzie w kwiecie wieku i możliwości "twórczych".
Bez żadnych wątpliwości, z takiego punktu widzenia, Kaczyńskich należy "zneutralizować" jako siły przeszkadzające w pełnej liberalizacji dla wierchuszki i doprowadzeniu do jedynie słusznego pozbycia się przez państwo wszelkiej własności na rzecz tych, którzy będą potrafili tym zarządzać.
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-07 22:24
I majątek państwowy - pa, pa.:):)
Zero synekur. Ojjj jaka szkoda!!!

Boli, prawda ??? Musi boleć.
Elendir / 2007-11-07 22:19 / Łowca czarownic
Coś Ci się pomieszało. Jedyna Słuszna i Prawdziwa partia ma trochę inną linię (pomimo podobnego słownictwa).
Gal# / 213.158.197.* / 2007-11-07 12:11
Kim ty właściwie jesteś Elendir? Cieszą cię szemrane, tajne układy z komuchami - widzę, że dla Ciebie najistotniejsze w tym całym CUDZIE jest odsunięcie Kaczyńskich od władzy!

Popatrz na to objektywnie! PO która od dwóch lat tak się rwała do władzy, że urządzili sobie nawet teatrzyk cieni, jest bandą ignorantów. Przez dwa lata za pieniądze podatników zbijali bąki! Nie są przygotowani do objęcia władzy, nie mają kadr, nie mają projektu budżetu!
DONALD CUDOTWÓRCA JEST NAGI
widząca / 70.7.64.* / 2007-11-07 23:25
Donalt Tusk jest nagi ale widzi , słyszy i potrafi oceniać. A ty jesteś odziany ale ślepy i głuchy na dodatek z klapkami na oczach. Takimi jak koniki by nie przestraszyły się tego co dzieje się na poboczu i ślepo szły do przodu za wożnicą.

ocknij się z letargu, bo z niedługo obudzisz się z ręką w nocniku.
Postępowiec / 70.7.64.* / 2007-11-07 23:33
Zapoznaj się z komuchami, którymi obstawił się Kaczyński, Sami SB i byli komuniści do ostatniej chwili poczytaj troszkę więcej prasy i róznej prasy łącznie z internetem a nie słuchaj tylko Radia Maryja.
Elendir / 2007-11-07 22:39 / Łowca czarownic

Cieszą cię szemrane, tajne układy z komuchami

Cieszy mnie że ludzie o różnych poglądach potrafią się dogadać. A jeśli chodzi o komuchów, to wedle mojej wiedzy PiS nie uczestniczył w porozumieniu. Chyba że chciałbyś zaprzeczyć...

dla Ciebie najistotniejsze w tym całym CUDZIE jest odsunięcie Kaczyńskich od władzy

Coś w tym jest. Nie mam zwyczaju liczyć na cuda, ale tak szkodliwej władzy dla Polski jak tej w wykonaniu Kaczyńskich to dawno nie było.

PO która od dwóch lat tak się rwała do władzy, że urządzili sobie nawet teatrzyk cieni, jest bandą ignorantów. Przez dwa lata za pieniądze podatników zbijali bąki!

To zbijali bąki, czy też urządzili sobie teatrzyk? Ciekawi mnie co dobrego zrobi PiS w opozycji. I jakie będą Twoje komentarze na ten temat.

Nie są przygotowani do objęcia władzy, nie mają kadr, nie mają projektu budżetu!

PiS miał? Rząd PO powstanie znacznie szybciej niż PiS. Budżet również zostanie szybciej uchwalony. Zagranie z przyjęciem aktualnego stanu budżetu przy tych ograniczeniach czasowych jest sensowne. Ale złości PiS że nie będzie miał się do czego przyczepić. Nawet gdyby każda partia miała przygotowany projekt budżetu na wszystkie możliwe scenariusze po wyborach to później i tak trzeba by go było uzgodnić z koalicjantem.

DONALD CUDOTWÓRCA JEST NAGI

Przypomina się baśń "Nowe szaty cesarza" w negatywie. W negatywie, gdyż wszyscy w PiS powtarzają "Donald jest nagi". Ciekawe kto będzie tym pierwszym, który powie coś innego...
winia / 87.205.35.* / 2007-11-07 15:50
Zgadzam się z tą opinią.
widząca / 70.7.64.* / 2007-11-07 23:31
Zgadzam się. Kaczyńskich trzeba usunąć bo są to groźni ludzie, którzy są fanatykami a fanatyzm był zawsze gorszy od faszyzmu. Jeśli ktoś nie przyjmuje krytyki i chce być wszechwładny - zawsze gubi go chciwość. Nie mogę już juch słuchać ani na nich patrzeć. Boję się, że spowodu tak beznadziejnych polityków bez kultury osobistej popadnę w głęboką depresję, tak że ograniczam moje zainteresowanie polityką by nie zwariować. Mam nadzieję, że coś się zmieni. Przynajmniej w rozmowach.
Gal# / 213.158.197.* / 2007-11-08 12:25
Fanatyz polega na ślepej wierze w coś/kogoś - na nie przyjmowaniu do wiadomości oczywistych faktów - przemyśl to "widząca" ale może jak już się lepiej poczujesz.

Postawa fanatyczna jest o tyle groźna, że mocno uzależnia "wyznawców" od idola i usprawiedliwia stosowanie niegodziwych środków od osiągnięcia "uświęconego" przez niego celu.

Idol zwykle odwołuje się do nieweryfikowalnych haseł;
obiecuje CADA, widzi i słyszy rzeczy, do których nikt normalny (tj pospolity !!!) nie ma dostępu. On widzi np katastrofę gospodarczą w Polsce, deptanie praw człowieka, jakiś "kaczyzm" itd.

Kultury osobistej od ludzi pokroju Tuska, Niesiołowskiego, Sawickiej lepiej się nie ucz.

Dużo zdrowia
man13 / 2007-11-07 10:55 / Tysiącznik na forum
... i tak byc powinno!

Najnowsze wpisy