Forum Forum dla firmDotacje

Cztery miliardy euro na internet dla Polski

Cztery miliardy euro na internet dla Polski

Money.pl / 2006-11-27 15:16
Komentarze do wiadomości: Cztery miliardy euro na internet dla Polski.
Wyświetlaj:
Tepsiarz / 83.30.82.* / 2006-11-27 22:33
I cała para w gwizdek..........fiuuuuuuuuuu!!!!! Nici z tego, bo jak zwykle cała ta kasa zostanie przejedzona przez rodzimych "byznesmenów", którzy już zacierają ręce. Połów będzie obfity. A najubożsi? Będą mieli figę z makiem, a nie internet. W tym chorym z zasady już kraju za darmo nawet w mordę się nie dostanie. I o czym tu mowa?
Łysy Bydgoszcz / 213.238.124.* / 2006-11-27 19:22
No to tepsa znowu zarobi kase... po prostu bo znajac Zycie nawet jeśli ten net bedzie darmowy... w co nie weierze w Polsce... to tepsa postai warunek ze trzeba miec u nich telefon... no i co wyniknie bezsens... bo obedcnie łacze o takiej przepustowosci to jakies 20 kilka złotych... a cóż abonament telefoniczny taki tani nie jest... ale to tylko moje domysły...
MacGyver / 213.158.197.* / 2006-11-29 12:13
Jeśli TP SA postawi Ci warunek, że musisz mieć u nich telefon, to za coś takiego możesz wziąć niezłe odszkodowanie.
Jest to łączenie ofert niezgodne z ustawą o świadczeniu usłóg drogą elektroniczną.
Łysy Bydgoszcz / 213.238.124.* / 2006-11-27 19:22
No to tepsa znowu zarobi kase... po prostu bo znajac Zycie nawet jeśli ten net bedzie darmowy... w co nie weierze w Polsce... to tepsa postai warunek ze trzeba miec u nich telefon... no i co wyniknie bezsens... bo obedcnie łacze o takiej przepustowosci to jakies 20 kilka złotych... a cóż abonament telefoniczny taki tani nie jest... ale to tylko moje domysły...
Bodek1 / 80.68.236.* / 2006-11-27 15:16
Ja może i biedny nie jestem... mieszkam sobie we Wrocławiu (dla zorientowanych - Złotniki) i... najpierw walczyłem z TP SA, żeby mi numer przenieśli, potem, żebym umowę (ze zmianą numeru).

To nic, że poprzedni właściciel miał 2 linie. Otrzymałem komunikat: "poza obszarem działania TP".

Ale do rzeczy: okazuje się, że nie mogę mieć Neostrady, bo moja centrala nie świadczy takich usług... W mieście Wrocław. I to nie na takich całkiem obrzeżach!
CZAJ_ON / 83.14.104.* / 2006-11-27 15:43
No to się ciesz, że ofertę dla NAJUBOŻSZYCH i na WYGWIZDOWACH wzdłuż i wszerz całej Polski też przyszykuje tepsa. Będą mieli tak samo do bani jak Ty. Nie będziesz sam!!! Podziękuj Pani-Ani!

Najnowsze wpisy