Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czujko: POPiS-owy trójkąt, czyli Buzek i małżeństwo Kamińskich

Czujko: POPiS-owy trójkąt, czyli Buzek i małżeństwo Kamińskich

Wyświetlaj:
Trybuna / 77.95.50.* / 2009-07-19 15:21
Waga wielkich nazwisk umieszczonych pod apelem do prezydenta Obamy, aby nie zaniedbywał Europy Środkowej w jej rzeczywistych i urojonych konfliktach z Rosją, działa trochę onieśmielająco.


– Ale czy rzeczywiście dowodem owej amerykańskiej dbałości o nasz region musi być koniecznie tarcza antyrakietowa w Czechach i w Polsce, której sens od początku wydawał się wątpliwy większości Czechów i Polaków? I czy nie ma przypadkiem racji ekipa Obamy, jeśli rzeczywiście doszła do wniosku, że siłowanie się z Rosją 20 lat po zakończeniu zimnej wojny nie należy do najważniejszych zadań Stanów Zjednoczonych, a polityka rosyjska nie jest największym zagrożeniem dla współczesnego świata, co starają się nam wmawiać autorzy apelu? – dziwi się pan K.
misiek-s / 62.87.244.* / 2009-07-19 14:04
podobny bełkot zazlewa nas z programu TV5 "Plusy dodatnie, plusy ujemne" red. wołka - swoisty klub frustatów im. gen Pinocheta (pamiętamy wyprawę na spotkanie z generałem zorganizowaną prez red. "Życia" Tomasza W.) czyli red. wołek + 3 "mocno niezależnych demokratów" (red. z Trybuny, red. z Polityki i ten 3-i ?). Wszystkim im odpowiada demokrata wołek ...
qrejzis / 83.29.27.* / 2009-07-18 22:44
Przykro czytać takie brednie na szcownym portalu money
Porucznik Borewicz / 91.143.91.* / 2009-07-19 12:51
Nieszczęśliwie poślizgnął się skórce od banana,i przewracając się wbił sobie nóż w plecy,piętnaście razy.
Eksperci uznali to zdarzenie za udaną próbę samobójstwa.
niewierzący ateusz / 83.22.133.* / 2009-07-18 10:31
"Pilnował zabójcę Olewnika, teraz się powiesił - ruszyła kontrola"
"34-letni funkcjonariusz z Aresztu Śledczego w Olsztynie, który nadzorował Franiewskiego tej nocy, której popełnił on samobójstwo, powiesił się w nocy z 12 na 13 lipca na drzewie przy drodze Morąg - Raj."

"Do Olsztyna dotarła wysłana przez Ministerstwo Sprawiedliwości grupa kontrolna, która ma zająć się wyjaśnieniem sprawy samobójczej śmierci strażnika z aresztu w tym mieście. Miał on służbę tej nocy, której powiesił się jeden z podejrzewanych o udział w sprawie Olewnika - Wojciech Franiewski."

kolejny nieszczęśliwy zbieg okoliczności? jak w POdPiSie jestem niewierzący
znawca tematu / 71.174.89.* / 2009-07-18 17:01
Nie powiesił się,tylko sam sobie strzelił w plecy,bo miał kłopoty rodzinne?
niewierzący ateusz / 83.10.86.* / 2009-07-18 13:54
"Na podstawie sekcji zwłok strażnika, który wcześniej w areszcie pilnował oprawcy Olewnika, biegły ocenił, że przyczyną jego śmierci było powieszenie. - Zdaniem biegłego nie uczestniczyły w tym osoby trzecie - poinformował szef elbląskiej prokuratury Zbigniew Więckiewicz."
a ja niewierzący jestem
man13 / 2009-07-18 09:57 / Tysiącznik na forum
Ładne. Szkoda tylko że autor, roztaczając wizję Prawych i Sprawiedliwych w PiSie, mami społeczeństwo wiarę w bajki. Rydzyk robi to w nadmiarze.

Najnowsze wpisy