Forum Polityka, aktualnościPolityka

Czuma: Prezydent jest pod naporem błaznów

Czuma: Prezydent jest pod naporem błaznów

Money.pl / 2008-07-19 10:43
Komentarze do wiadomości: Czuma: Prezydent jest pod naporem błaznów.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.94.* / 2008-09-23 13:24
Na ogół jest tak, że żaden szef nie lubi lepszych a tym bardziej mądrzejszych od siebie... Nie wiem tylko dlaczego? Przepraszam, ale chyba za długo żyję... Widziałem też, że oni siedzą przeważnie na tylnym siedzeniu...
Konkretny / 89.1.138.* / 2008-07-19 21:06
Szkoda tylko, ze Prezydent musi na takich blaznow typu Sikorski czy Tusk tracic swoj czas!
Bies2 / 2008-09-23 10:54 / Bywalec forum
Moja żona, wiat i ludzi widzi inaczej niż ja. Kiedy jej mówię, że większość zwolenników PIS to głubcy i prostacy tacy jak ty , odpowiada , no dobrze to prawda ale powiedz czemu są tacy brzydcy. Czemu na ich twarzach widać umysłową ociążałość. Nie umiem jej odpowiedzieć ale myślę, że nienawiść do Sikorskiego dwóch małych kurdupli z Warszawy , bełkocącego Pan,G czy kilku osobników bierze się z kompleksu swej pokracznej postury. Nie widzę innego uzasadnienia, bo przecież nie z powodu działalności tego ministra, bo na tym kompletnie się nie znają. Gdypy się znali to ktoś taki jak była sekretarka, bez znajomości chćby wstopniu wystarczającym języka angielskiego , nie reprezentowała by ich za granicą.
wkurzona / 79.185.170.* / 2008-07-23 10:25
Tak, on rzeczywiście traci swój czas. Co prawda nie w kontekście Sikorskiego czy Tuska, ale traci swój czas. Marna to prezydentura.
Słuchałam przemówień nad trumną prof. Geremka, padło wiele dobrych słów...
Czy ci żyjący, od których zależy tak wiele, zastanawiają się nad tym, co by o nich można było powiedzieć, gdy odejdą?
andowc / 83.30.54.* / 2008-07-19 13:35
Kto decyduje "Prezydent", czy "błazny" ?
Pajchiwo / 2008-07-19 12:43 / Tysiącznik na forum
No pewnie, że tak jest.
W końcu otaczają go błazny, doradzają mu błazny, słuchają go błazny, krytykują go błazny, podkładają mu świnie - też błazny i w końcu wrogowie polityczni jedynie słusznej partii to błazny.
IMHO prościej napisać, że nasi politycy to w przeważającej większości błazny.
A jak któryś zacznie odstawać, to zaraz inne błazny się wściekają i niszczą konkurencję - przeważnie błaznując, czasem robiąc z niego błazna, w ramach solidarności zawodowej.
I tak cyrk się kręci dalej.
prawda w oczy kole / 157.25.31.* / 2008-11-17 09:48
orzeł z kaczym dziobem i same świnie
???? / 213.158.196.* / 2008-07-19 12:09
czuma stary capiący capem capie. Skąd się wziąłeś łajzo, no powiedz skąd.
PO-irytowany / 89.200.208.* / 2008-11-17 11:38
czuma uprawia destruktywną politykę i się ośmiesza. Może by coś powiedział o inteligencji , pomijam elokwencji Borusewicza lub zachowaniu Niesiołowskiego. Borusewicz, Czuma i Niesiołowski - (jak ktoś był głupi to nadawał się tylko do wysadzania pomników) są idiotami , nigdy nic nieczytającymi w życiu . O ile ADHD Niesioła, połączone z atakami nienawiści do PiS-u śmieszą nawet platformersów. Zadajmy sobie pytanie - czy liberałowie przeczytali kiedyś jakąś książkę by się zabierać za rządzenie?Czy otoczenie Tuska jest zdolne do sprawowania władzy i odpowiedzialne za P a ń s t w o?. Upadek kultury politycznej na forach, blogach itp. to skutek ich przyzwolenia na wszystko- szczególnie Schetyny (do Schetynału z nim )
wkurzona / 79.185.183.* / 2008-07-22 08:59

stary capiący capem capie. Skąd się wziąłeś łajzo, no powiedz skąd.
Elendir / 2008-07-19 17:30 / Łowca czarownic

stary capiący capem capie. Skąd się wziąłeś łajzo, no powiedz skąd.
Gall# / 213.158.196.* / 2008-07-19 10:43
Panie Czuma, Tusk, Sikorski itp Pitery to niewątpliwie błazny, ale Prezydent świetnie sobie z nimi radzi.
wkurzona / 79.185.183.* / 2008-07-22 08:59
No, prawie tak samo dobrze jak Ty tu na forum.
I jeszcze w jednym widzę podobieństwo: Ty zmieniasz pseudonimy tak często jak prezydent zdanie w różnych kwiestiach.
bez nazwy / 83.12.250.* / 2008-09-22 23:58
Media podają papkę dobrze ukartowaną i socjotechnicznie przygotowaną a wy łykacie to jak ciepłe kluski smacznego................podgrzewają wasze emocje i w umiejętny sposób nakierowują na określony tok myślenia ... nawet jeśli media platwormersów trochę skarcą to tylko dlatego żeby się uwiarygodnic w waszych oczach a baroni medialni grają w tę samą piłkę co ich koledzy z PO łączą ich wspólne interesy o skali międzynarodowej a tacy z nich patrioci.....gęby pełne frazesów o miłości do Polski a i tak kręcą tylko dla siebie

Najnowsze wpisy