Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Czy Agencja: Global Force Contracts Ltd JEST WIARYGODNA?

Czy Agencja: Global Force Contracts Ltd JEST WIARYGODNA?

kamisia8917 / 83.238.68.* / 2013-10-03 18:36
Ostatnio dostalam bardzo dobra oferte pracy od tej firmy:
Global Force Contracts Ltd
Czy ktos pracowal dla nich, prosze o wypowiedzenie sie.
Praca Puddingi miejsce Anglia.
Wyświetlaj:
zawiedziony / 94.254.224.* / 2016-06-16 13:16
Pracując przez czy też dla tej agencji decydujesz się na pracę bez terminowego wynagrodzenia,drugi okres rrozliczeniowy mija a wynagrodzenia brak, prace niezgodne z kontraktem, o ile w ogóle go dostaniesz, a wśród pracowników kolesiostwo i donosicielstwo, nie polecam
anon / 89.228.35.* / 2015-02-13 09:50
Witam wiem tylko że agencja Global Force Contracts Ltd to oszustwo maja niby siedzibę w Harlow dzwonią że niby ci bilet opłacą i kiedy masz wyjechać ty kupujesz sobie sam bilet a oni maja ci niby później zwrócić zwalniasz się z pracy zrywasz umowę a oni się nie odzywają albo jak się odezwa to przekładają ze niby nie maja gdzie ulokować pracowników i musisz czekać mies. dwa a później w ogóle się nie odzywają tylko do sądu podać....
trainmysh / 188.29.165.* / 2014-12-03 23:08
wiarygodna w jakim sensie? praca jest, choc nie zawsze obiecanan ilosc godzin. warunki - dyskusyjne, zalezy na jakim projekcie. :ubia zapomniec wyplacic pieniazki i trzeba interweniowac. sprzetu brak, lub jest stary i nienadajacy sie do uzytku. firma - pies. nie polecam.
blOoOndynaaax3 / 2013-10-04 14:48
Hej właśnie sama się tam wybieram do tej pracy w Dartford. Nie czytam oponii o firmie co pewnie może jest błednym mysleniem,ale o niemal każdej firmie można coś znaleść bo np. jedneje osobie się nie podobalo bo wolałaby mieć płacone za siedzenie i nic nie robienie to da opinie negatywną..ostatnio miałam wyjechać do holandii z innej firmyi zrezygnowałam dwa dni przed wyjazdem,dlaczego? Rodzice pokazali mi negatywne opinie o firmie. A tak naprawde nawet na polskim rynku pracy można znaleść firmy z negatywnymi opiniami..Więc ja już na to nie patrze..a pracy pilnie poszukuje..bo podań już tyle złożyłam w swojej okolicy i nic..a tu od razu węc myśle że warto spróbować :) odezwij sie jak chcesz na moje gg 34070463 Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy