Forum W wolnym czasieHobby

Czy będziesz na tym szkoleniu we Wrocławiu? (Forex)

Czy będziesz na tym szkoleniu we Wrocławiu? (Forex)

wwwemesz / 2012-06-23 09:24
Mam na imię Michał i jestem praktykiem inwestowania na rynkach finansowych i autorem e-booków i szkoleń na temat inwestowania na rynku Forex.

Dziękuję Ci bardzo za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości,
postaram się, aby ten czas nie był stracony.

Miesiąc temu otrzymałem od mojego kursanta bardzo miłego e-maila. Dowiedziałem się w nim, że Kurs VIDEO Forex Kopalnia Możliwości bardzo mu się podoba i zapytał mnie o możliwość zorganizowania szkolenia stacjonarnego we Wrocławiu.

Chodziło mu o to, abym wyjaśnił na żywo co determinuje mnie do zajmowania takiej, a nie innej pozycji na rynku, na co zwracam uwagę i ma jeszcze kilka innych pytań, których wyjaśnienie wymagałoby mojej obecności we Wrocławiu.

Forex i praktykowanie na tym rynku to moja pasja i mogę opowiadać o swojej strategii godzinami, dlatego potraktowałem prośbę Patryka (bo tak ma na imię mój kursant) jak kolejne wyzwanie.

Udało się!

Dzięki zaangażowaniu Patryka zorganizowaliśmy Szkolenie Stacjonarne Forex : Szanuj zyski i ograniczaj straty we Wrocławiu. Kilkugodzinne spotkanie, na którym każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i będzie mógł posłuchać o moim praktycznym podejściu do rynku walutowego Forex. Od A do Z. Od momentu włączenia komputera, po zamknięcie pozycji i jej analizę. Krok po kroku pokaże swoją strategię w przyswajalnej formie prezentacji, bogatej w analizy realnych wykresów.

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu ul Wejherowska 28, 2 lipca 2012 roku.

Więcej szczegółów znajdziesz na:

www.wroclaw.emesz.pl

Dlaczego udostępniam to szkolenie na tak atrakcyjnych warunkach?

Zdaje sobie sprawę, że koszt podobnych szkoleń sięga nawet kilku tysięcy złotych. Osobiście jednak jestem bardzo zadowolony z wyników osiąganych na samym rynku Forex, dlatego organizację szkoleń traktuje jako możliwość zaprezentowania mojej strategii, mojego podejścia inwestycyjnego, mojej pasji, o której mógłbym rozmawiać godzinami. Oto sekret tak atrakcyjnych warunków, na jakich możesz dołączyć do uczestników szkolenia.

Czas na Twoją decyzję. Zarezerwuj swoje miejsce na:

www.wroclaw.emesz.pl

Spotkajmy się na Wejherowskiej

Zapraszam do śmiałego zadawania pytań:

Michał Szafrański
691 503 220

Najnowsze wpisy