Forum Forum finansoweKredyty

czy brac pozyczke w providencie??

czy brac pozyczke w providencie??

rasaka / 2012-02-16 09:45
jestem zmuszona wziac pozyczke w wysokosci 3 tys zlotych, zastanawiam sie czy jej nie wziac w providencie, duzo o nim slyszalam dobrego i zlego i nie wiem czy sie zdecydowac, czy ktos kompetentny molby mi doradzic co mam zrobic? jak wyglada tam splacanie pozyczek?
Wyświetlaj:
Artek189033 / 46.204.76.* / 2022-11-07 21:37
Ja m9ge polecic te chwilowke moze nie popularne jakies jaknwongi czy prowident ale minimum formalnosci wszystko szybko i fajnie wiadono ze trzrba pilnowac aby splacac w terminie bo odsetki sa wszędzie
https://tmlead.pl/redirect/624515_2373
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
KamilaKowalczyk / 2020-03-26 13:42
Mogę polecić stronę finrada.pl jest tam porównywarka szybkich pożyczek i wszystko jest napisane jakie koszty na jaki okres itp. Można też złożyć wniosek.
Bernie / 164.127.70.* / 2012-02-21 00:18
Nie bierz, bo się na tym nieźle można poślizgnąć i napytać sobie niezłych problemów. Poza tym żeby dostać taką kwotę trzeba nie najgorzej zarabiać, przynajmniej tyle ile chcesz pożyczki. Druga sprawa po roku, bo na krótszy okres czasu niechętnie udzielą pierwszej pożyczki w takiej kwocie, będziesz musiała oddać w sumie ponad 7000 zł. ( oczywiście w opcji obsługi w domu czyli gotówka do ręki). Raty płatne są co tydzień ( taki mają system, bo zaczynali w krajach anglosaskich a tam wypłacane są tygodniówki)i wtedy ich przedstawiciel pojawia się po odbiór raty. Czasami z niezapowiedzianą wizytą lubi też wpaść kierownik z tej firmy i rozejrzeć się po domu ( nie zawsze ma to związek z terminową płatnością rat, bo można płacić terminowo, ale wizyta może mieć charakter sprawdzenia dłużnika jak tam u niego z dochodami i czy nie wyprowadza się przypadkiem z miejsca zamieszkania albo sprawdzenia przedstawiciela czy nie kręci jakiś lodów na boku za kasę firmy i kiedy ostatnio był po odbiór raty ). Oddzielna historia to w przypadku opóźnienia z płatnością raty będą urywać się telefony ponaglające spłatę raty + naklejki na drzwiach mieszkania. Jak chcesz uniknąć takich przyjemności, to lepiej szukaj banku, bo splata raty raz na miesiąc i bardziej zrozumiałe zasady spłaty a poza tym mniejszy haracz czyli procent + ubezpieczenie.
lolek345 / 2012-02-17 11:02 / Bywalec forum
Ci ludzie z providenta sa bardzo natretni, co tydzien trzeba im placic pewna sume pieniedzy, a jak nie zaplacisz to przychodza, naklejaja nakleji na drzwi
catpower / 2012-02-16 14:37 / Bywalec forum
Takie kredyty mają niestety to do siebie, ze są łatwe do wzięcia i szybko trwa procedura przyznawana, no ale spłaca się faktycznie prawie drugie tyle
animaczka / 2012-02-16 11:01 / Bywalec forum
nie polecma tej formy pozyczki, ja wzialem 1000zl u nich, a musialem oddawac drugie tyle, strasznie sobie naliczaja procenty

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: