Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy czeka nas falstart światowych indeksów?

Czy czeka nas falstart światowych indeksów?

Money.pl / 2007-01-02 16:57
Komentarze do wiadomości: Czy czeka nas falstart światowych indeksów?.
Wyświetlaj:
Longterm / 2007-01-02 22:06 / Mostek Zwyciężymy!
Nareszcie rejestracja serii C MSZ. To lepsze info nawet od tego o wejściu Arki w PP. To niesamowite jak zaczął się ten rok i to już na pierwszej sesji!! Mikołaj spóźniony, ale prezent przywiózł dla mostka. Teraz już nikt nie powie że to śmieciowa spółka, wszystkie karty są na stole-rejastracja akcji dla wierzycieli, rejestracja nowej emisji C. Są kontrakty w kraju i zagranicą, dużo wskazuje na zainteresowanie fuzją ze strony Kopexu. Dla mnie od czasu kiedy kupowałem w wakacje jeszcze przed PP i potem dokupywałem PP i PDA to jest to walka z negatywnym PR wokół spółki, przede wszystkim kreowanym przez Jarosława Supłacza i jego strone polandsecurities.com. Były momenty zwątpienia i dylematów, było sporo nerwów ale wytrzymałem i jak kurs leciał dokupywałem głównie już PDA. Myśle że wszyscy Ci którzy odczytywali moją ostrą polemikę z Supłaczem jako naganianie mi wybaczą. Moją motywacją była obrona spółki która na takie oszczerstwa jakie ten człowiek propagował zwyczajnie nie zasłużyła. Uważam że precedens ten jest polem do popisu dla KPWIG i KNB bowiem jego działania wyraźnie miały na celu manipulowanie kursem. Dzisiaj jednak wszystko o czym pisał ten Pan zostało skompromitowane i nic nie może zaprzeczyć faktu że jest to najbardziej niedowartościowana spółka budowlana na GPW. Tym wszystkim którzy wygrali tak jak ja tą bitwę serdecznie gratuluje i musimy być wciąż czujni aby wygrać kolejne i ostatecznie całą wojnę.
ts / 2007-01-02 20:57 / "Trial na giełdzie"
Kopex zawarł umowę z China Shenhua Energy Company
ts / 2007-01-02 21:39 / "Trial na giełdzie"
mam nadzieję że w końcu się wzbije
avi / 2007-01-02 20:13 / portfel / Bywalec forum
alchemia w końcu coś przejęła czy nie? nic nie podawają a dzisiaj tak spadła... co Wy na to?
risky-rainmaker / 2007-01-02 20:21 / Ostatni Optymista
eee...podadzą ;) A dziś to związku z akcyzą na biopaliwa..
cathcart / 2007-01-02 21:40 / Tysiącznik na forum
z infem moze na wieksze obroty czekają :))...coby na rynek troche swoich akcji wypchnąc.......
risky-rainmaker / 2007-01-02 19:47 / Ostatni Optymista
Och ten Kuczyński.....może to Kenobi, też na "K" i też wieszczy koniec świata.
cathcart / 2007-01-02 20:42 / Tysiącznik na forum
w sumie to raczej pozytywne nastawienie sobą reprezentowal.... z tym dolce postraszyl troche.... a ze korekta napewno bedzie??..kiedys musi byc :))..
Benny nie logo / 83.29.242.* / 2007-01-02 22:44
Kenobi własnie odszedl...na Canal + ..Nie moc będzie z nim...
risky-rainmaker / 2007-01-02 19:38 / Ostatni Optymista
Brakuje mi tylko tego żeby sędziowie zaczęli
solidnie dowalać skarbówkom w przegranych
procesach:rekompensaty ,odszkodowania ,nawiązki za
utracone korzyści,zwroty spodziewanych zysków
,straty moralne itp a zobaczycie że będą nas
informować, zapraszać do wyjaśnienia,korygować i
taktować jak niewinne aniołki dopóki nie będą mieli
żelaznych
dowodów przestępstwa tak jak w innych krajach gdzie
nie istnieje domniemanie przestępstwa a istnieje
domniemanie niewinności a sędziowie karzą urzędy i
urzędników za nieudokumentowane pozwy

W odpowiedzi na post mogę tylko powiedzieć, że masz racje.

Mi również czegoś brakuje, jak będą te ,żelazne dowody na takiego przedsiębiorce i zostanie skazany. To żeby zabrali mu dosłownie wszystko jeśli nie będzie wstanie pokryć z majątku zaległego podatku. Tak ,żeby został bez dachu nad głową, żeby był prześladowany i na każdą pensje, każde konto bankowe wchodził US nawet za 10 lat.

Tego mi brakuje bo jak narazie to jest jakaś macanka...Chciałbym,żeby to miało Amerykański wymiar...(chociaż fanem USA nie jestem)
lelekx / 2007-01-02 20:23 / Walk beside the pony
Risky-bracie - teraz już wiesz co... Brakuje na wymiaru amerykańskiego ale
po gangsterstwie .Nie chcę bandziorów ani in situ ani w moim Państwie . Niestety
wielu dobrych ludzi obciąża znamię gangsterstwa państwowego nawet wbrew ich woli.
Szkoda gadać....
PS A w sprawie piekarza i tej nieszczęsnej fiskalnej to brakuje jak zwykle odpowiedzi drugiej strony. Myślę ,że nici są grubości dobrego szpagatu.
risky-rainmaker / 2007-01-02 21:20 / Ostatni Optymista
Czytałeś, raport na stronach MF...nic nie było szyte...nie w tej sprawie...mandaty za nie wydawanie paragonów były wcześniej - dwókrotnie jak pamiętam i to one były powodem do wszczęcia kontroli...polecam lekturke
risky-rainmaker / 2007-01-02 19:39 / Ostatni Optymista
To była odpowiedź na post pietruta
fixerx / 2007-01-02 20:09 / Bywalec forum
a razem z przetwiebiora craca miejsce zrtudnienie tysiace ludzi ale co ... to nie wazne
risky-rainmaker / 2007-01-02 20:30 / Ostatni Optymista
na złodziejstwie świata nie zbudowano...tysiące ludzi zatrudnionych za min, wynagrodzenie...z płatnościami pod stołem....

Ale gratuluje postawy...lepiej przyzwalać na złodziejstwo...tylko co się stanie z Twoją firmą....jak nie wygra przetargu, a ten "uczciwy przedsiębiorca wygra kolejny z rzędu"....on będzie miał środki na to żeby zjechać z ceny....a Twoja firma w założeniu uczciwa...nie...pewnie wylądujesz na bruku...ale co tam oni będą mieli prace.

Dlatego mówie to jest poważny problem strukturalny....koszty zatrudnienia itp.
lelekx / 2007-01-02 20:34 / Walk beside the pony
Nie zbudowano ?!.... A kto ukradł pierwszy milion ?????
risky-rainmaker / 2007-01-02 20:50 / Ostatni Optymista
A masz jakieś osobiste doświadczenie? :)))

A tak poważnie kończąc temat...to nie urzędnicy są źli tylko prawo. Zrozumie to tylko ten kto był po dwóch stronach tak jak ja.
lelekx / 2007-01-02 20:56 / Walk beside the pony
Tak. Jechałem kiedyś na gapę , w autobusie. To było za Gierka wiec jakby co
to przedawnienie Ale hociasz komunistyczne grzechy sie nie przedawniają :-)
kjh / 212.76.37.* / 2007-01-02 18:49
pakiet jupitera po 4,20 ! wiecie coś ? jutro coś się szykuje ...
azja / 213.158.196.* / 2007-01-02 23:54
nie ściemniaj nie było takiego pakietu.naganiacz
geror / 83.6.207.* / 2007-01-02 18:44
Treść raportu:
Zarząd LUBAWA S.A. informuje iż dnia 2.01.2007 roku otrzymał informację od Pana Andrzeja Majchrzaka o rezygnacji z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej LUBAWA S.A. ze skutkiem na dzień 31.12.2006 r. Przyczyny rezygnacji nie zostały podane. I CO DALEJ ?
caabi / 2007-01-02 18:55 / Tysiącznik na forum
to chyba ten co siedzi w lentexie w zarządzie od wakacji.
wiadomość chyba bez znaczenia jutro dalej UP
kjh / 212.76.37.* / 2007-01-02 18:40
wiecie coś o jupiterku ?
czopper / 212.76.37.* / 2007-01-02 16:57
jesli nie , to co ? (np .dane nic nie potwierdzą i nie zaprzeczą)
gdzie tu sens i logika.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy