Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy dalej warto inwestować w mieszkania na wynajem?

Czy dalej warto inwestować w mieszkania na wynajem?

skomentuj
Inwestomat / 2020-02-19 12:32
Zapraszam do przeczytania artykułu na moim blogu:

https://inwestomat.eu/czy-warto-inwestowac-w-mieszkania-na-wynajem/
Wyświetlaj:
KarolMaj226 / 83.26.247.* / 2020-12-27 16:47
Miałem kilka mieszkań w Bielsku-Białej, Tychach i Krakowie, i o ile były czasy lepsze tzn. pełne obłożenie, o tyle w ostatnim czasie przez (oczywiście) COVID, niestety jest gorzej. Szukałem miejsca, do lepszego ulokowania mojej gotówki, i skusiła mnie opcja inwestycji w Aparthotele. Zysk pewny, nie tracisz środków, które zainwestowałeś. Do tego takie miejsce jak Wisła przyciąga jak magnes turystów. Sądzę, że mój wybór inwestycji w Wisełka Apartamenty i SPA, to dobra decyzja.
Adam33 / 31.178.167.* / 2020-10-18 20:20
Obecnie inwestowanie w mieszkanie na wynajem jest dosyć niepewne. Wielu obcokrajowców wyjechało z naszego kraju, a studenci pozostali w rodzinnych domach. Ja zastanawiam się aktualnie nad zakupem lokalu usługowego na osiedlu: www.osiedlebotanika.pl w Krakowie. Inwestycja posiada bardzo dogodną lokalizację, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór metraży. Co o tym sądzicie?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy