Forum Forum finansoweKredyty

Czy dostane kredyt ?

Czy dostane kredyt ?

tofel3 / 2007-11-02 22:47
Witam.
Mam 19 lat i posiadam własne mieszkanie. Chciałbym zaciągnąć kredyt, pod który zastaw by było mieszkanie. Kredyt potrzeby mi jest do otworzenia firmy i zakupu maszyn. Czy mogę liczyć na jakiś kredyt ? Na leasing ? Wo gole na jakieś pieniądze ?
Wyświetlaj:
Benicjusz / 77.115.133.* / 2007-11-16 11:24
BPH Bank Hipoteczny.
Tam najszybciej można uzyskać taki kredyt.
Fuksa / 77.236.0.* / 2007-11-05 05:16
Odpowiedzieć powinien Ci pracownik banku ale posiadając własne mieszkanie na pewno masz ułatwiona sytuację do wzięcia kredytu hipotecznego. Trochę mało napisałeś o swojej sytuacji bo na pewno ważnym faktem jest to czy pracujesz, z czego się utrzymujesz. Pierwszym etapem będzie obliczenie twojej zdolności kredytowej na co będzie składać się sprawdzenie faktu czy będziesz w stanie regularnie spłacać zobowiązanie.
tofel3 / 2007-11-05 09:09
W chwili obecnej nie pracuje, ucze się, ale mam rachunki na siebie, za telefon itp. Które są spłacane w terminie.
Karolek30 / 2007-11-15 15:14 / Bywalec forum
W takim razie możesz mieć problemy by zaciągnąć taki kredyt. Nie jestem znawcą tematu ale wydaje mi się, że osoba nie posiadająca żadnego źródła dochodu ma na to marne szanse. Ale głowa do góry, wydaje mnie się, choć jak już wspominałem nie jestem ekspertem, że możesz skrzytsać z opcji wspołkredytobiorcy i zaciągnąć ten kredyt np. wspólnie z rodzicami.
pazzzz / 83.6.45.* / 2007-11-16 10:35
Ale sa banki,które akceptują różne źródła dochodu,niekoniecznie takie,które potrafisz udokumentować. Tylko trzeba poszukać. Warunki wtedy sa troche inne,ale kredyt może da sie zaciągnąć.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: