Forum Forum finansoweKredyty

czy i gdzie dostane kredyt

czy i gdzie dostane kredyt

grzymi82 / 213.17.182.* / 2008-08-04 14:18
Witam serdecznie, moze ktos mi pomoze.
Jestem w dziwnej sytuacji znalazlem mieszkanie ktore mi sie podoba i musze dosc szybko sie zdecydowac. Niestety jak to w takich sytuacjach bywa o kredycie nie myslalem wczesnije a gotowki brak.
Jak wiec przedstawia sie sytuacja. Znalazlem mieszkanie w cenie 280000 zl mam wlasnego kapitalu 40000 chcialbym kredytowac reszte pozostale 240000zl.
Od 1 lipca zaczalem prace narazie na okres probny 3 miesiace ale juz wiem ze przedluza mi umowe na czas nieokreslony. Zarabiam 3000 zl netto. Z zeszlego roku srednie zarobki wyniosly 4500 zl netto.
Prosze o pomoc
Wyświetlaj:
pomka / 78.30.72.* / 2008-08-11 18:42
I jak z Twoim kredytem? Załatwiasz, czy Ci pomóc?
mromekm / 2008-08-04 22:28
może być z tym problem przy umowie na okres próbny - łatwiej będzie juz po przedłużeniu umowy. Nie rezygnuj jednak - niektóre banki "idą na żywioł" i przyjmują od pracodawcy dokument - oświadczenie, że przedłuży Ci umowę np. na czas nieokreślony na co najmniej takich samych warunkach, jak masz teraz. Ale przy takiej kwocie kredytu szczerze mówiąc masz małe szanse i prawdopodobnie pozostanie Ci czekać na umowe o pracę juz na "normalnych" warunkach.
Popróbuj poszukać kredytu za pośrednictwem jakichś bezpłatnych doradców typu expander, open finance, notus....powodzenia!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: