Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy jesli zrobię konwersję Pioneer Akcji na Pioneer Rynków Wsch to zapłace jakś prowizję za przejście

czy jesli zrobię konwersję Pioneer Akcji na Pioneer Rynków Wsch to zapłace jakś prowizję za przejście

Wyświetlaj:
zielona łąka / 2007-11-09 20:40
czy ktoś moze wie coś na ten temat wlazłam w te pionery i nie wiem co robić

proszę o pomoc
zielona łąka
jacek_k / 212.182.117.* / 2007-11-09 20:44
pioneer nie ma parasola, więc nie ma bezpłatnych konwersji
zielona łąka / 2007-11-10 15:50
Jaceku k z tego co się orientuję to Pioneer ma SFIO: Pioneer Dochodu i Wzrostu Rynku Chińskiego
• Pioneer Dochodu i Wzrostu Rynku Japońskiego
• Pioneer Dochodu i Wzrostu Regionu Pacyfiku
• Pioneer Akcji Rynków Wschodzących
• Pioneer Akcji Małych i Średnich Spółek Rynków Rozwiniętych
• Pioneer Akcji Rynków Dalekiego Wschodu
• Pioneer Akcji Europy Wschodniej*
• Pioneer Obligacji Strategicznych
• Pioneer Absolutnej Stopy Zwrotu*
zielona łąka / 2007-11-10 15:47
Jeżeli chodzi o transferowanie jednostek funduszy inwestycyjnych, to większość TFI stosuje zasadę pobierania opłaty za konwersję lub opłaty wyrównawczej w przypadku transferowania środków z funduszu obciążonego niższą opłatą dystrybucyjną do funduszu obciążonego wyższą stawką opłaty dystrybucyjnej w ramach jednego TFI. Tak więc najczęściej stawka opłaty za konwersję stanowi różnicę pomiędzy stawką opłaty dystrybucyjnej za nabycie jednostek uczestnictwa według tabeli opłat dla funduszu, w którym nabywane są jednostki uczestnictwa (rejestr docelowy), a stawką opłaty dystrybucyjnej funduszu, z którego dokonywana jest konwersja (rejestr źródłowy).
zielona łąka / 2007-11-10 15:49
czyli ja to rozumiem tak ze jak Pioneer Akcji PL FIO ma 5% i Rynki Wschodzące 5% to ja za konwersję nie płace nic mimo ze Rynki Wschodzace to parasol
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy