Forum Forum finansoweBanki

Czy jest szansa na unieważnienie kredytu we frankach?

Czy jest szansa na unieważnienie kredytu we frankach?

Mateusz938 / 5.173.249.* / 2021-08-12 11:39
Witajcie,

od dawien dawna spłacam z żoną kredyt we frankach. Bardzo proszę aby w tym temacie nie poruszać kwestii, że jesteśmy sami sobie winni, że bierzemy w innej walucie, itd. Podpisaliśmy taką a nie inną umowę i jesteśmy tego świadomi. Jednak to co się zdarzyło w kilka lat po podpisaniu umowy kredytowej przeszło nasze wyobrażenia. Nie będę się może mocniej nad tym płodził a przejdę do meritum sprawy - czy jest choć cień nadziei, żeby taki kredyt rozwiązać sądownie albo cokolwiek z nim zrobić (zmniejszyć, przewalutować)? Ma ktoś na to jakiś pomysł?
Wyświetlaj:
pomoczkredytem / 37.120.156.* / 2021-08-17 13:05
Istnieją sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z kredytem frankowym. Prawnicy i analitycy Frank Care codziennie pomagają osobom obciążonym takimi zobowiązaniami bankowymi. Problem ten można rozwiązać, odzyskując nadpłatę, zmieniając umowę z bankiem lub zmniejszając wysokość opłat. Po przesłaniu do nas dokumentów przeprowadzamy szczegółową analizę, za którą klient nie płaci, a dzięki niej dokładnie poznajemy jego sytuacją bankową. Status zadłużenia jest wtedy sprawdzany przez finansistów, a później otrzymujesz szczegółową propozycję pomocy. Pamiętaj, że nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, więc możesz spokojnie zapoznać się z naszymi uwagami na temat przesłanej sprawy. Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie FrankCare.pl, a my oddzwonimy, by porozmawiać o dalszych krokach.
teslad / 85.221.141.* / 2021-08-16 12:50
Ja bym nie do końca tak wszystko przekreślał. Zobacz co się w ostatnim czasie wydarzyło. Wyroki sądów w ostatnim czasie, ugody banków, itd. Wydaje mi się, że sprawę warto skonsultować z prawnikiem. Na forum raczej takiej pomocy/porady nie otrzymasz.
Dawidos122 / 5.173.248.* / 2021-08-13 12:57
Uważam, że nie ma to sensu. Stracisz tylko nerwy, czas i przede wszystkim pieniądze na sprawy sądowe. Jak mam być szczery to gra nie warta świeczki.
LeoLeo / 31.0.52.* / 2021-08-12 11:42
Marne szanse na rozwiązanie sprawy. Banki zawsze się dobrze zabezpieczają i nie inaczej jest tej sytuacji.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: