Forum Forum prawneBankowe

czy jest szansa

czy jest szansa

tomeksdl / 2015-03-23 16:36
Witam,chciałbym przedstawić swój problem, w kwietni zeszłego roku wziąłem kredyt w pekao SA na dość dużą kwotę bynajmniej dla mnie nie miałem problemów ze spłatą i wywiązywałem się z obowiązani , w Grudniu 2014 musiałem dobrać do tego kredytu pieniądze, nie było żadnego problemu,tu dodam ze kredyt został mi przyznany za wynagrodzenia z 3 ostatni mc czyli na wpływy na konto, wszystko ładnie pięknie do momentu jak na koniec roku usłyszałem ze nie przedłużymy panu umowy i straciłem prace. miałem ubezpieczony kredyt na kwotę 3800zł wiec nie wiele myśląc chciałem by ubezpieczyciel spłacił mi bodaj ze 3 raty dopóki nie znajdę szybko pracy ,zadzwoniłem DO UBAZPIECZYCIELA odmówili mi pomocy bo miałem umowę o prace na czas określony, powiedział mi ze możliwość spłaty rat za mnie z owego ubezpieczenia jest tylko wtedy jakbym stracił prace z umowy na czas nieokreślony. Także tu nie było tematu,poszedłem do banku tam złożyłem wniosek o zwrot ubezpieczenia pożyczki,nie było problemu. Pani doradczyni powiedziała mi czego potem się wyparła ze te pieniądze kwota około 3400zł wpłynie na moje konto nie na poczet pozyczki, wiec cieszyłem się ze mam czas na znalezienie pracy bo ma jakies zabezpieczenie do przodu. niestety się rozczarowałem. 20 stycznia złożyłem wniosek o zwrot ubezpieczenia miesiąc później zwrócili niestety zabrali to w pozyczke nie miałem z czego zapłacić raty (650zł-mc) i się zaczęło. Pracuje,dorabiam ale mam dziecko której tez musze dać. do czego zmierzam. na chwile obecną mam ponad 1600zł zadłużenia przeterminowanego. ubezpieczenie zostało zwrócone ale ani rata ani okres kredytowania nie.3400zł wisi sobie i czeka az wpłace zadłużenia przeterminowane wtedy mogę spisać aneks o zmniejszenie rat. nie stać mnie by wpłacić to jednorazowo,WIEC PYTAM, czy mogę wystapic z jakas prośba by z tego ubezpieczenia ban uregulował mi obecne zadłużenie bym wyszedł na prostąa raty i czas spłaty został bez zmian? bardzo proszę o jakąs rade może cos można zrobić. codziennie saldo zadłużenia wzrasta mi o ponad 6zł czyli okoł 180zł odsetek miesięcznie.

Najnowsze wpisy