Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czy ktokolwiek jeszcze inwestuje w fundusze PkO / Credit suisse??

Czy ktokolwiek jeszcze inwestuje w fundusze PkO / Credit suisse??

viola13 / 2006-04-24 16:02
hej,

okolo 3 lat temu zainwestowalam pewna sume pieniedzy w Fundusz PKO / Credit Suisse.Jednak w porownaniu z innymi funduszami wyglada na to, ze niezbyt im to idzie. Co sadzicie o tym? Zainteresowana jestem funduszem zrownowazonym,moze ktos zaproponuje mi cos dobrego na rynku w co dobrze wlozyc pieniadze.

Pozdr.
Wyświetlaj:
M / 2006-05-04 17:26
Ja też się naciełem.Uważam że albo markują albo naprawdę im nie wychodzi.Proponuję Arkę lub Skarbiec.Warto porównać ich wyniki na interi(gospodarka)
Inwestor / 83.24.17.* / 2006-05-03 13:01
Jesli chodzi o fundusze PKO to uwazam ze wcale zle nie wygladaja. Osoba ktora inwestuje w fundusze wie ze jest to inwestycja na pare lat. Dlatego bardzo wazne jest aby sprawdzic notowania i stopy zwroty z ostatnich 3 lat. Fundusz nie musi zarabiac 80 % w skali roku niech zarabia 15 % w kazdym stabilnosc to podstawa a czas to pieniadz.
Biotechnolog / 83.31.27.* / 2006-05-02 23:50
Witam wszystkich,
Jakiś rok temu zaczęłem inwestować w fundusz akcyjny PKO CS, wtedy miał całkiem niezłe wyniki pamiętam, że pod względem wyników był chyba na trzecim miejscu, a że już od dawna mam konto Inteligo i wydało mi się, że całkiem fajnie się tam zarządza funduszem więc się skusiłem na otwarcie rejestru. No i teraz trochę żałuję i prawdopodobnie sprzedam wszystkie jednostki i połowę przeznacze na fundusz Arke, a za połowę zacznę przygodę z GPW. Tak się zastanawiam czy może część naszych zysków nie poszła na wykup przez PKO części udziałów od Credit Suisse (wartość tranzakcji ok 55mln PLN), ale to już nie mi oceniać i podejrzewać. Ale widać, że fundusze chyba zaczęły poważnie odpływać bo w TV ukazały się nawet reklamy naszego TFI
Pozdrawiam wszystkich
MonikaGdynia / 83.25.221.* / 2006-05-04 19:19
Może inwestycje przy polisie.....
Można w przyszłości oszczędzić na podatku od zysków kapitałowych.
www.agentka.pl
Konsultant Money.pl / 2006-04-25 15:06 / Specjalista Money.pl
Proponuję śledzić notowania funduszy i porównywac je z pozostałymi na stronach naszego serwisu finansowego w dziale poświęconym własnie funduszom - http://www.money.pl/fundusze/ .
kk / 2006-04-24 17:07
Mam podobne jak ty odczucia. Mam troche forsy ulokowane ( też od kilku lat) na fio pko/cs, ale nie jestem zachwycony stopą zwrotu, która od stycznia malała.chociaż ostatnio poprawia sie, ale kudy jej tam do fio arki bz wbk. Myślałem nawet o przerzuceniu tam cześci forsy?
Narazie wstrzymuje sie,ale kto wie? Czytałem, tu na forum,że nie trzeba mieć koniecznie forsy w bz wbk,żeby tam mieć fio. Co o ty myślisz
?Myślę. że aktualnie ludzie lokują forsę w Arce?
viola13 / 2006-04-25 06:23
witaj,
Porownujac wyniki funduszy PKO / Credit Suisse z innumi funduszamu wyglada to naprawde kiepsko.Tak wiec bede naprawde mysala o przeniesieniu pieniedzy lub jej czesci gdzies indziej. Piszesz,ze ludzie duzo pisza o Arce, zgadza sie wyniki z ostatnich 3 lat sa super ale duzo ludzi tez pisze ze jest ona juz troche przereklamowana....i komu to wierzyc :0.
Zbig / 62.87.178.* / 2006-04-25 13:26
Wejdź na internet i porównaj wyniki za ten rok, za 2 lata, za 3 lata Arki, i innych funduszy. Nieważne co mówią, ważne co robią .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy