Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Czy kupić jednostki uczestnictwa ARKA BZ WBK Akcje

Czy kupić jednostki uczestnictwa ARKA BZ WBK Akcje

Kuba-Poznań / 85.221.184.* / 2006-12-06 14:22
Witam chciałbym sie dowiedzieć czy warto teraz kupić Jednostki uczestnictwa Arka Akcje.
90 % środków lokowane jest Akcje
Interesuyje mnie prespektywa do 3 miesiecy ?
Wyświetlaj:
pity / 87.205.54.* / 2007-04-25 21:04
jednostek uczestnictwa w funduszu akcyjnym nie kupuje się na 3 m-ce, a co z prowizją itd?, moim skromnym zdaniem to inwestycja na dł€ższy czas,
Abus / 2006-12-14 07:08 / Uznany Gracz Giełdowy
w fundusze akcji NIE inwestuje sie na 3 miesiace!! szczegolnie przy takim stanie gieldy jak obecny
Lodowy / 2006-12-12 20:13 / Bywalec forum
Nie.
1. Arka pobiera dodatkowe opłaty manipulacyjne przy wyjściu przed upływem roku
2. teraz nie moment na wchodzenie do jakiegokolwiek funduszu akcyjnego-zrównoważonego-stabilnego na krótkie terminy (to już subiektywne)
3. FIO Arka Akcji ma już ponad 4 mld. zł. aktywów, czyli jest w absolutnej czołówce "wypasionych", a takim trudniej dokonywać lepszych inwestycji, co dla mnie stanowi dodatkowy czynnik ryzyka
4. co do Arki jedyny plus na chwilę obecną to RZETELNA obsługa (nie tak jak np. w najgorszym TFI czyli BPH, gdzie nikt nic nie wie, wszyscy wszystko mają w d****)
lukee / 89.171.79.* / 2006-12-14 02:46
Ja bym wogule odradzal w najblizszym czasie fundusze inwestujace duzo w akcje, poniewaz sa ceny akcji sa zbyt przeszacowane i wszystko moze dupcac tak ze i przez rok nie wyjdziesz na 0.
ew / 212.76.37.* / 2007-01-26 13:35
To są słuszne komentarze sprzed miesiąca, a co myślicie o inwestowaniu teraz? Też mam dużą kwotę do zainwestowania i doprawdy nie wiem co począć.
bioły / 88.156.76.* / 2007-01-28 19:08
ja osobiścię radzę utworzenie portwela funduszy inwestycyjnego.Na dzień dzisiejszy nabyłbym jednostki PKO MIŚ -dostępne jeszcze w Banku Pocztowym, następnie kup DWS-TOP 50 SPÓŁEK MIŚ - dostępne w Deutsche Banku , ciekawy jest fundusz Arka Nieruchomości , przyjżyj się uważnie PZU MIŚ - świetnie sobie radzą i nie pobierają prowizji. Jeśli nie lubisz ryzyka to nabądż FunduszAzjatycki na 3 lata , który gawrantuje zwrot twojego kapitału -jego średnia stopa zwrotu to jest ponad 30 proc. rocznie. Życzę samych sukcesów.
zainteresowany / 2007-03-21 21:50
jestem ciekaw gdzie można kupic akcje pko M i Ś sp. hehehehhehe z tego co wiem to sa one zablokowane przekroczyły swoją "pólę" i nie są już przyjmowane kolejne pieniądze podobnie jak i Średnie sp.no ale jeśli kupisz to gratki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy