Forum Forum prawneZmiany w prawie

czy mam jeszcze cokolwiek do powiedzenia po własnorecznym napisaniu wypowiedzenia?

czy mam jeszcze cokolwiek do powiedzenia po własnorecznym napisaniu wypowiedzenia?

Dana_ / 2008-10-02 13:32
Chciałam sie dowiedzieć czy ,jezli kilka dni temu psychicznie zostałam zmuszona do napisania wypowiedzenia , ponieważ w firmie , w której pracowałam trzy lata nagle zaczęło im przeszkadzać to , że mam dziecko w wieku 4 lat (niepełne) i moja dyspozycja od rana do 16-17 zaczęła być problemem to w momencie, kiedy to wypowiedzenie już zostało napisane mogę jeszcze coś zdziałać w tej sprawie?Powiem jeszcze że rozmowa z managerami dwoma bez innych świadków wpłynęła na mnie tak źle ,że nie wiedziałam co robię i napisałam to dosyć impulsywnie ,ponieważ dręczyli mnie już od wielu miesięcy i chociaż zawsze wyrabiałam pełen etat nigdy nie byłam na żadnym zwolnieniu,byłam wzorowym pracownikiem , w firmie ogólnie twierdzili że grafik jest elastyczny i mozna podawać swoje propozycje co do dni wolnych i godzin pracujacych ja nigdy tego nie nadużywałam .Zależało mi tylko na pracy od pn.do pt. w godzinach takich ,abym mogła dziecko odebrać z pszedszkola to jednak po czasie okazało sie że tylko ja nie mam prawa do dyspozycji w firmie.Powiem jeszcze że wkroczyłam w tej firmie na ścieżkę awansu i dostałam umowę na czas nie określony.Co mam zrobić i czy już jest po wszystkim?Teraz zostałam bez pracy ,zgodzili się na zwolnienie bez okresu wypowiedzenia i oni sie cieszą że mają mnie z głowy.Wcześniej mówili ,że mogą mnie zwolnić bez podania żadnej przyczyny itp. ale wiem że tak nie mogli.

Najnowsze wpisy