Forum Forum finansoweKredyty

czy mam szanse na kredyt?? nadterminowa służba zasadnicza

czy mam szanse na kredyt?? nadterminowa służba zasadnicza

marine88 / 2009-05-23 11:35
Jestem w wojsku od listopada ale od pierwszego czerwca przechodzę do służby nadterminowej, wiec na rękę będę dostawał ok 2100 zł, jeśli chciałbym już w czerwcu wsiąść kredy czy bank będzie wymagał odemnie tych 3 miesięcy pracy, jeśli juz w wojsku jestem od listopada?? czy będzie liczyl ten termin od 1 czerwca??... mam 21 lat, kawaler, stałe wydatki to 50 zł bo mieszkać moge w koszarach. I czy dla żołnierzy sa jakies wyjatki z okresem kredytowania?? wiadomo ze wojsko umowy podpisuje na okres srednio 2 lat a potem caly czas* przedłuza kontrakt czy mam mozliwosc otrzymania kredytu na okres wiekszy niz mam podpisana umowę?? potrzebuje 25 000 zl ;)
Wyświetlaj:
janusz1988 / 2009-06-05 11:39
po miesiącu pracy banki nie dają kredytów ale jeśli przepracujesz już 3 miesiące to będziesz mógł dostać takowy kredyt. ja pracuje w BZWBK i z chęcią pomogę w otrzymaniu takiego kredytu, A jeśli chodzi o czas kredytowania to mając umowę na rok to mogę ci załatwić pożyczkę nawet na 6 lat
Krzysiekkkkkk / 194.29.137.* / 2009-06-01 16:10
mysle ze powinienies dostac kredyt
zaloz aukcje swojego kredytu w serwisie aukcji kredytowych i sprawdz ktory bank da ci najlepszy kredyt
Aukcje polega na tym ze wpisujesz ile zarabiasz, czy masz innne kredyty itp itd. Banki czytaja twoja aukcje i decyduja sie czy dac ci kredyt. Jezeli juz ci cos zaproponuja to wielce prawdopodobne , ze dostaniesz ten kredyt. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Otworzenie oraz Zamknięcie aukcji nie jest ani równoznaczne z zaciągnięciem kredytu ani z zobowiązaniem wobec Banku. To Ty decydujesz czy oferta spełnia Twoje oczekiwania i czy chcesz złożyć wniosek o kredyt.
Po prostu sie zarejestruj tu:

http://www.aukcjekredytowe.pl/1/226
marsjanin / 94.42.53.* / 2009-05-26 21:15
trudno bedzie tobie wziac kredyt, jezeli masz tyle lat. i najprawdopodobniej bedziesz musial poczekac te 3 miesiace,od czerwca, bo nie wiadomo, jaki status miales, jak w wojsku byles od listopada do czerwca. z powodu twojego wieku oraz iz jest to wlasciwie pierwsza umowa o prace, trudno bedzie wziac kredyt na okres dluzszy niz poltora roku. ale probuj, aig, eurobank.
marine88 / 2009-05-28 17:21
no pierwsza to nie bo juz wczesniej pracowalem 1,5 roku ale to pewnie malo wazny argument. dzieki za odpowiedz

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: