Forum Forum prawneZmiany w prawie

czy mogzna mnie eksmitować

czy mogzna mnie eksmitować

beata987 / 2009-04-05 16:28
mam pytanie ? mam mieszkanie ktore bylo adaptacja po jednostce wojskowej i byly tu tylko dwie sciany zewnetrzne.wraz ze zgoda na adaptacje mialam byc zwolniona z kaucji lub odliczone od czynszu.ani jedno ani drugie nie zostalo spelnione.a my z mezem bralismy kredyty zeby adoptowac mieszakanie.pozniej maz srtacil prace i wszystko sie zaczelo walic administrator oddal zadluzenie do komornika ktroe splacamy i brakuje mam na zycie a teraz znowu strasza nas eksmisja jak moge z nimi walczyc mam 2 dzieci na utrzymaniu i meza ktory nie pracuje.prosze o porade.
Wyświetlaj:
zenith / 83.22.194.* / 2009-04-11 10:51
Jak płacisz Komornikowi choćby po 100 zł. to nie powinni. Tyle Ze WAM to państwo w państwie. Pewnie ktoś wziął "działjkę" i jest obowiązany komuś to mieszkanie "załatwić". Twoim kosztem. Ponadto: gdybyś miała rachunki na zakup art. bud. na adaptację, ponadto wycenę wartości przed i po remoncie, to postępowanie sądowe i musieliby Ci zwrócić różnicę (ale to wyyższa filozofia i sama nie dasz chyba rady.
beata 987 / 83.27.88.* / 2009-04-11 18:36
ale ja mam rachunki i umowe oraz kosztorys adaptacyjny i nawet tam jest napisane ze jest to adaptacja pomieszczen po jednostce wojskowej oraz pisma wysylane do administratora o remont dachu i nie tylko na ktore administrator nie reaguje a moje mieszkanie wygladam jak domki jednorodzinne szeregowe i nie posiadam piwnicy ani sasiadow na gorze bo to tylko parter i podworko.ale w zwaiaku z tym co napisales zastanawiam sie czy nie sciagnac telewizji
media zawsze robia swoje
bo w sadzie to mam szanse wygrac ale trzeba kasy i nerwow a media moze to jest rozwiazanie jak myslisz?pozdrawiam

Najnowsze wpisy