Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy może kupic teraz ml4

czy może kupic teraz ml4

pieczek_zzz / 2008-07-07 15:27
nikkei w trendzie spadkowym.średnie skierowane w dół.ale na wykresie full statistic sygnał kupna.co wy na to?coś podobnego jak w marcu.
Wyświetlaj:
Idyll / 2008-07-07 20:44 / Bywalec forum
Zastanawiam się, jak to sie dzieje, że tyle osób na tym forum dotyczacym funduszy inwestycyjnych, zainteresowanych jest analizą techniczą. Czy naprawdę takie podejście do inwestowania w fundusze przynosi spodziewane efekty? Przecież, nawet ze względu na płynnność certyfikaty TFI nie są najlepszym wyborem?
Na żadnej stronie funduszu nie znalazłem informacji o tym aby inwestować w funudsze posiłkując się wykresami opisującymi krotkoterminowe zachowania inwestorów.
max1224 / 2008-07-08 00:05 / Tysiącznik na forum
I nie znajdziesz potrzeba matką wynalazków
jeśli masz narzędzie pozwalające przechodzić z dowolnego funduszu w inny dowolny z rynku akcji w obligacje z polski za granicę czy nawet na rynki surowcowe słowem masz prawie pełny pakiet inwestycyjny na z góry ustalonych i akceptowalnych zasadach to standardowe inwestowanie w tfi (zkup jednostek na okresloną ilość lat) nie ma sensu a chcący przenosić się sensownie zaczynasz funkcjonować jak inwestor intraday powiedziałbym ściślej intraweek tak to wygląda z zachowaniem wszelkich proporcji są i tacy dla których 3 dni to długo oczywiście zabawa taka zajmuje trochę czasu (nie tyle co bezpośrednio akcje ) ale jest to swego rodzaju styl i podobnie jak dla akcji posługujesz się at tak i tu tylko dla całego indeksu na którym bazuje fundusz osobiście przeglądam też wykresy spółek mających największy wpływ na dany fundusz efekt znajdź jeśli Cię interesuje w moich wpisach podaję czasem procenty
tomek zielony / 2008-07-07 16:12 / Bywalec forum
Zaczynają się huragany ropa powinna isc w górę ja nadal w sch1,
choć ml6 naprawde jest nisko
max1224 / 2008-07-07 15:55 / Tysiącznik na forum
nie przyglądałem się natomiast zamieniłem sch1 na ml6 może to głupi ruch zobaczy się
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy