Forum Forum emerytalneOFE

czy można inwestować w jednostki OFE

czy można inwestować w jednostki OFE

pocisk / 2009-04-06 18:23
w symulatorze portfela money.pl jest pozycja jednostki OFE, mam pytanie jak inwestor
indywidualny może inwestować w jednostki OFE, czy istnieje możliwość nabycia w celach
inwestycyjnych jednostek np. ING OFE

drugie pytanie: cz ktoś wie gdzie można znaleźć skłąd jakościowy portfeli OFE, np. ile
akcji kghm ma ING OFE a ile CU OFE, nie chodzi ile mają procent akcji a ile obligacji bo
to już znalazłem, ale czy jest to ogólnie dostępne ile jaki fundusz ma jakich akcji,a
jeśli jest to gdzie mogę to znależć

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję
Wyświetlaj:
planerzyfinansowi.pl / 62.29.164.* / 2009-04-07 13:49
nie ma sensu inwestowac w OFE raz wysokie koszty dwa nie masz szans na szybką rekacje lepiej zainwestuj w fundusz stabilnegowzrostu..

skład portfela jest publikowany w raportach kwartalnych lub pólrocznych - ale jest informacje ogólnie dostepna.
poszukaj na stronie KNF lub wrzuć w google.
lezdrub / 79.185.76.* / 2009-04-07 16:57
Ty planerzefinansowy.

Czy ty wiesz chociaż jakie glupoty piszesz.
Jak mozna inwestować w OFE.

Czy ty glabiu kapusciany nie wiesz, że do OFE nie mozna wplacać żadnych innych pieniedzy oprócz tych które są przkazywane z ZUS z tytulu skladki emerytalnej.

Z kąd ty jesteś planerze finansowy?????

Ja juz wiele glupstw przez ciebie tu napisanych wyczytalem, ale ta jest największą.

Kiepsko cie na tych szkoleniach Allianz wyszkolil.
Powini ci papiery zabrać, bo im tylko wstyd przynosisz.
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-04-07 18:09
Wiem o tym człowieku ty czytaj uważnie:) ja nie mówiłem.. że można zainwestować w OFE
ale jeśli tak to odebrałes to może źle to ująłem.!!
po drugie nie pisze się z kąd tylko skąd
lezdrub / 79.185.76.* / 2009-04-07 12:07
Tego niestety sie nie dowiesz.
To jest tajemnica handlowa.

Ale jak codziennie obserwujesz wyniki ofe i jak zachowaly sie poszczególne indeksy gieldowe tj; wig20,wig40,wig80 to wówczas możesz mieć spostrzeżenie jak portfel danego funduszu w jakich proporcjach jest zbudowanych z tych indeksów.

Ale po co tyle zchodu.
Wybierz OFE Generali i nie będziesz musial sie tyle glowić.
Ten fundusz bardzo szybko reaguje na zmiany na rynku finansowym i dlatego ma tak dobre wyniki.

www.analizy.pl wartość hipoteczznego konta emerytalnego (marzec 2009)

Ja tylko zapraszam do OFE Generali
Mielec i okolice. wystarczy zadzwonić; 600 942 367.

Najnowsze wpisy